Wytrysk na twarz pozwalacie na to?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-rotmantic
    Perwers
    • Jun 2005
    • 1556

    Zdaje się, że nikt nie załapał ironii kapitana ORGAZMO. Przeczytajcie raz jeszcze ostatenie zdanie w jego wypowiedzi.

    Skomentuj

    • Outlaws13
      Perwers
      • Oct 2011
      • 1332

      Napisał kapitanORGAZMO!
      Drogie Panie jesli pozwalacie partnerowi strzelac na twarz to nie dziwcie się pozniej że facet nie ma do was szacunku! Tym sie własnie rózni prawdziwa kobieta od zwykłej ****y! Pamiętajcie Damy nie biorą w dupe oraz nie przyjmuja na twarz. Później facet idzie do burdelu i ma gorzej niz w domu


      Panie kapitanie, nie wiem jakie są praktyki u was w seminarium ale my normalni nie widzimy w tym nic złego, więcej-to jest tak normalne jak szklaneczka whisky i dwie kostki lodu.
      Gratuluję udanego życia erotycznego
      Last edited by sister_lu; 09-11-11, 22:44. Powód: Formatowanie.
      "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

      sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

      Skomentuj

      • hibiku
        Świntuszek
        • May 2010
        • 95

        Trochę dystansu, jakoś dla mnie słowa kapitana są ironiczne, więc nie widzę potrzeby spinania pośladów i torpedowania stwierdzeniem och ach jaka/jaki to ja wyzwolony jestem;p
        Wolę jak kończy mi w ustach, acz na twarzy również lubię. Ostatnio coraz częściej mam na to ochotę I mimo posklejania włosów, ufajdanych poduszek, zaklejonego oczka... jakoś nie widzę poważnych przeciwwskazań. Ale takież podejście mam też od niedawna.
        W innym "związku", dość feralnym z resztą, w okresie kiedy seks oralny był w fazie początkowego oswajania, delikwent wpadł na pomysł spuszczenia mi się na twarz bez ostrzeżenia. Przy... pierwszym zbliżeniu? To była dzika trauma i odraza na dłuższy czas. Ale cóż... wystarczył lepszy partner i już po problemie;p

        Skomentuj

        • Anuszka
          Banned
          • Sep 2011
          • 401

          Napisał kapitanORGAZMO!
          Później facet idzie do burdelu i ma gorzej niz w domu
          Rozumiem, że o to właśnie chodzi.

          Skomentuj

          • kapitanORGAZMO!
            Świętoszek
            • Jan 2010
            • 13

            Po przeczytaniu waszych postów dziewczyny uznałem że jednak musze się przełamać i sprobować tej techniki. Wszystko pięknie fajnie wyszło jednak pojawił się pewien problem otoż ostatnio miałem duzy natłok pracy i nie widziałem sie prawie dwa tygi z dziewczyna na domiar złego kolby tez nie czysciłem przez ten okres więc w momencie jak nacisąłem na spust połowę magazynku wyładowałem na sciane za moja partnerka. Teraz pytanie czy slady po kulach na scianie idzie jakoś zmyć czy czeka mnie malowanie pokoju?

            Skomentuj

            • padme
              Erotoman
              • Mar 2006
              • 666

              Kiedyś kategorycznie nie. Ale od kiedy jesteśmy małżeństwem to tak. I sama sie sobie dziwie, bo to właściwie tylko papier, niby nic nie zmienia. I to jeszcze jak się mieszka ze sobą przed ślubem, dzieci i tak dalej.

              Napisał kapitanORGAZMO!
              Po przeczytaniu waszych postów dziewczyny uznałem że jednak musze się przełamać i sprobować tej techniki. Wszystko pięknie fajnie wyszło jednak pojawił się pewien problem otoż ostatnio miałem duzy natłok pracy i nie widziałem sie prawie dwa tygi z dziewczyna na domiar złego kolby tez nie czysciłem przez ten okres więc w momencie jak nacisąłem na spust połowę magazynku wyładowałem na sciane za moja partnerka. Teraz pytanie czy slady po kulach na scianie idzie jakoś zmyć czy czeka mnie malowanie pokoju?
              Trochę późno o tym myślisz. Trzeba było wytrzeć od razu wilgotną szmatką.
              Last edited by iceberg; 10-11-11, 15:42. Powód: łączenie postów
              "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

              Skomentuj

              • Pani G
                Świntuszek
                • Oct 2011
                • 80

                Napisał kapitanORGAZMO!
                Po przeczytaniu waszych postów dziewczyny uznałem że jednak musze się przełamać i sprobować tej techniki. Wszystko pięknie fajnie wyszło jednak pojawił się pewien problem otoż ostatnio miałem duzy natłok pracy i nie widziałem sie prawie dwa tygi z dziewczyna na domiar złego kolby tez nie czysciłem przez ten okres więc w momencie jak nacisąłem na spust połowę magazynku wyładowałem na sciane za moja partnerka. Teraz pytanie czy slady po kulach na scianie idzie jakoś zmyć czy czeka mnie malowanie pokoju?
                Technika jak każda. Podoba mi się Twoja metafora
                Ślady po zbrodni na pewno trzeba zatrzeć. Szpachla i dwie warstwy farby Cię nie ominą. I potrenować celność. !!! Panie Kapitanie.....
                Uwielbiam Cię w jeansach na bosaka

                Skomentuj

                • ktos69
                  Erotoman
                  • May 2007
                  • 757

                  padme, a jak konkretnie zmiana stanu cywilnego wpłynęła na to, że nagle się przełamałaś? Co to zmieniło?

                  Skomentuj

                  • padme
                    Erotoman
                    • Mar 2006
                    • 666

                    Nie wiem. Właściwie to bez sensu, ale po prostu przed nie praktykowaliśmy tego. A po jakoś nagle nie mam specjalnych oporów, niekiedy sama proszę, a wcześniej nie przyszło by mi to do głowy.
                    Może teraz jestem już całkiem jego?
                    Może to jakaś wewnętrzna autosugestia?
                    Last edited by padme; 11-11-11, 17:53.
                    "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

                    Skomentuj

                    • Gruboss

                      Napisał kapitanORGAZMO!
                      Drogie Panie jesli pozwalacie partnerowi strzelac na twarz to nie dziwcie się pozniej że facet nie ma do was szacunku! Tym sie własnie rózni prawdziwa kobieta od zwykłej ****y! Pamiętajcie Damy nie biorą w dupe oraz nie przyjmuja na twarz.
                      Strzelam na buzie swojej kotce i ona chętnie przyjmuje w dupe,przez to mam do niej jeszcze więcej szacunku,nie tylko dlatego że ona robi to dla mnie żeby było mi dobrze...

                      Skomentuj

                      • Maoam
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 714

                        Pewnie.
                        Facet, którego kocham i który kocha mnie, nie upokorzy mnie wytryskiem na twarz.
                        On mnie szanuje bez względu na to, w którym miejscu mojego ciała znajduje się jego sperma.
                        Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
                        Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
                        I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
                        Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          Anuszka pozwalasz mu?

                          Skomentuj

                          • Anuszka
                            Banned
                            • Sep 2011
                            • 401

                            jajek - Sugerujesz, że sie nie wpisałam w tym temacie? Nadrobię za godzinkę jak tylko pismo jedno machnę na wczoraj.

                            Skomentuj

                            • dolarxyz
                              Erotoman
                              • Mar 2010
                              • 578

                              Nie pytam, nie zastanawiam się czy ona chce. Jeśli mam ochotę to po prostu robię to.
                              Kto pod kim dołki kopie......

                              Skomentuj

                              • upocone jajka
                                Banned
                                • May 2009
                                • 5151

                                jakiś ty władczy

                                Skomentuj

                                Working...