Obserwacja z ukrycia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • radek-przypadek
    Świntuszek
    • Apr 2015
    • 62

    #16
    Nie zdarzyło mi się, ale chciałbym być obserwowany to podniecające.
    Obserwuj mój profil http://beztabu.com/member.php?u=103587

    Skomentuj

    • Nikt3214
      Świętoszek
      • May 2016
      • 13

      #17
      Nie wiem czy to się zalicza,ale:
      Miałem 13 lat i biegałem na karate (Rozgrzewka) no i mieliśmy robic szpagaty,a wlasnie tego dnia przyszla nowa,miala takie cycki!!...ustawilem sie na wprost do niej i wszystko bylo pięknie widać
      2. 12 lat, kolonia,balkon obok były dziewczyny po 15 lat.Okazało się ,że wszystkie przebieraly się w tym samym momencie...I jedna zamknela je na balkonie.Były tylko w stanikach i majtkach (Ale lekko przeźroczystych!)
      Po chwili przybyla cala kolonia...

      Skomentuj

      • solstafir
        Banned
        • Aug 2012
        • 779

        #18
        zrobiłeś zdjęcia?

        Skomentuj

        • Nikt3214
          Świętoszek
          • May 2016
          • 13

          #19
          Nie Byłem chyba na to wtedy za glupi :facepalm:" Jaki ja byłem głupi"

          Skomentuj

          • bartek24
            Świntuszek
            • Oct 2017
            • 97

            #20
            nie miałem nigdy okazji, dziwne to z resztą

            Skomentuj

            • wiarus
              SeksMistrz
              • Jan 2014
              • 3264

              #21
              Nie, natomiast parę razy byliśmy podglądani w czasie bzykania.
              A co tam, niech "se" trzepaki w krzakach dogodzą
              "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
              James Jones - Cienka czerwona linia

              Skomentuj

              • Falanga JONS
                Banned
                • Feb 2012
                • 1156

                #22
                Nie wiem czy da się nazwać to podglądaniem, bo według mnie gapienie się przez okno w okno należące do sąsiadki, zgrabnej blondynki, w wieku na oko 25, paradującej bez skrępowania przy odsłoniętych oknach, w samych stringach, nie jest podglądaniem, tylko oglądaniem.
                Zdarzyło się to parę razy, jednak po ostatnim show, który trwał prawie godzinę, chyba coś poszło nie tak i sąsiadka teraz ma częściej opuszczone żaluzje.
                A inne sytuacje? Nie wiem, jeśli już to młodość, dzieciństwo, ale bez żadnych chyba sensowniejszych efektów, bo niczego za bardzo nie pamiętam.

                Skomentuj

                • fitschyk
                  Ocieracz
                  • Jan 2017
                  • 139

                  #23
                  "Lalki" to chyba oglądałem siostry jak byliśmy mali, miała ich dużo. Jak już podglądać to "kobiety" . Podglądałem, nie jedną, ale w związku z faktem iż sprawiało mi to nadmierną przyjemność zaprzestałem tych praktyk. Chcica została więc rzuciło mi się na mózg i teraz bardzo lubię siebie i partnerki nagrywać w czasie wspólnych zabaw (szkoda, że chęci są tylko po mojej stronie). Dobrze, że kiedyś nie było kamer (dostępnych dla każdego) i smartfonów.

                  Skomentuj

                  • Erer
                    Świętoszek
                    • Oct 2010
                    • 11

                    #24
                    kiedys na wycieczce klasowej w gimnazjum w lato mielismy wynajete 2 domki, jeden dla dziewczyn i jeden dla chlopakow
                    w lazience byly duze okna, byly w prawdzie zaluzje ale jak to zaluzje w 100% szczelne nie sa i jak sie stanie z twarza przyklejona do szyby to wszystko widac, a co najlepsze nie widac ciebie, bo patrzysz tylko przez mala szpare
                    wtedy widzialem nago 4 najladniejsze dziewczyny w klasie, o ktorych wtedy codziennie fantazjowalem
                    probowalem nakrecic jakis film czy zrobic zdjecia, ale po pierwsze w telefonie mialem aparat 1.7mpx, a po drugie to nagralem swoje odbicie w szybcie xD

                    best day ever

                    Skomentuj

                    • trujnik
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Mar 2018
                      • 201

                      #25
                      Bylem kiedyś wychowawcą na koloniach i złapałem moich chłopaków na podglądaniu pielęgniarki w kąpieli. Nigdy jej tego nie powiedziałem, wstydziłem się po prostu. No ale wtedy byłem na II roku studiów.
                      onanizm po węgiersku – vàlenye kőnyà

                      Skomentuj

                      Working...