Feromony???

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krocze
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 27

    Feromony???

    nie wiedziałem do czego to przypiac wiec daje tam gdzie najwiecej wiary zna ktos moze skład feromonow nie chodzi mi o jakis przepis tylko skład a jakby ktos miał przepis sprawdzony to bym sie nie pogniewał
    :::Życie śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową:::
  • ZaZu
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 26

    #2
    Mnie interesuje raczej czy to naprawdę sprawdza się w praktyce. Gadałem z pewnym (nie znanym mi niestety za bardzo ) gosciem i mówił że są bardzo skuteczne. Działał ktoś z Was na tym polu już??
    Jestem jaki jestem ... inny nie będę !

    Skomentuj

    • Enea
      Perwers
      • Dec 2005
      • 1010

      #3
      nie nie probowala.. wyczytalam ze olejek waniliowy (ale nie taki do ciasta) ma zblizony zapach do kobiecych feromonow... nie wiem czy dziala ale zapach jest na prawde przyjemny i intrygujacy choc nie przypomina typowego slodkiego zapachu wanilii

      Skomentuj

      • Księciunio
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2005
        • 348

        #4
        chętnie wyprobowałbym Hiszpańską muchę, ale moja kobietka pokroilaby mnie za to. hihi
        Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

        Skomentuj

        • żaba
          Świntuszek
          • Mar 2006
          • 68

          #5
          ja z moim aniolkiem mamy zamiar od jakiegos czasu sprobowac feromonow... mam nadzieje,ze to dziala. a mucha tez bym nie pogardzila...

          Skomentuj

          • BlackPussy
            Erotoman
            • Jul 2005
            • 640

            #6
            feromony nie pachna...nie mozna wyczuc ich zapachu...ludzkie feromony moga poczuc tylko niektore zwierzeta ale nie ludzie

            Kobieta jest jak lilia
            subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

            ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

            Skomentuj

            • muminek007
              Świętoszek
              • Jan 2006
              • 35

              #7
              ja sobie zafundowałem 2 ml próbkę feromonów za 56 zł bo chcialem sprawdzic czy działaja , wiec 1 szok ..... co innego pisze na stronach gdzie sprzedają feromony a co innego na ulotce dołączonej do nich, juz z niej wynika ze praktycznie nie zdziałają, i zresztą słusznie bo to strata kasy dobrze ze nie kupiłem całej buteleczki za 260zł 14 ml , wiec ogólnie odradzam to badziewie za 260zł mozna kupic juz poządny perfum który napewno bedzie miał lepsze działąnie od tych całych feromonów
              Ps. pewnie zaraz sie odezwie jakas niewiasta ze do pożadnych perfum tez sa dodawne feromony

              Skomentuj

              • Hagnos
                Świntuszek
                • Apr 2006
                • 98

                #8
                wszystkim zainteresowanym tym tematem jako lekture polecam polski film pt: ZAKOCHANI

                Skomentuj

                • PSJ
                  Ocieracz
                  • Dec 2016
                  • 198

                  #9
                  Feromony nie działają - przykro mi

                  Skomentuj

                  Working...