W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Assjob/seks udowy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kinrepok
    Ocieracz
    • Jun 2013
    • 157

    Assjob/seks udowy

    Zastanawiam się, czy nie namówić dziewczyny, gdy jest niedysponowana, na taką formę pieszczot. Czyli ocieranie się penisem w rowku pupy lub między udami. Próbował ktoś?

    Oglądałem ostatnio kilka filmów w necie na ten temat i bardzo mnie to kręci. Może zaproponuję jej taki sposób w czasie gry wstępnej, nie tylko gdy ma okres. Myślę, że mógłbym dojść wtedy, bo lubię na nią tryskać, lubię jej pupę, a podczas assjobu jeszcze nie próbowałem.

    Mam pytanie, czy takie ocieranie może doprowadzić kobietę do orgazmu? Nie chcę sam czerpać z tego przyjemności.
    I przyjdzie taki dzień!
    Ten ukochany dzień!
    Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
    Konwiktorska numer 6!
  • Kinrepok
    Ocieracz
    • Jun 2013
    • 157

    #2
    Astraja, a wydawało mi się, że ocierający się penis między udami może dać wrażenie swego rodzaju palcówki, szczególnie jeśli facet robi to szybko. Słyszałem też, że żołądź może ocierać się o łechtaczkę, dając przyjemne odczucia.
    I przyjdzie taki dzień!
    Ten ukochany dzień!
    Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
    Konwiktorska numer 6!

    Skomentuj

    • znowuzapilem
      SeksMistrz
      • Nov 2010
      • 3555

      #3
      Posuwanie między pachy też jest ok
      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

      Skomentuj

      • Kinrepok
        Ocieracz
        • Jun 2013
        • 157

        #4
        Jakoś między pachy mnie nie ciągnie wciskać małego.

        Może jeszcze między zgięcia kolan?
        I przyjdzie taki dzień!
        Ten ukochany dzień!
        Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
        Konwiktorska numer 6!

        Skomentuj

        • Mgielka
          Ocieracz
          • Feb 2010
          • 188

          #5
          Mysle, ze dla faceta takie ocieranie miedzy udami moze byc wpelni satysfakcjonujace. Jednak jesli pytasz czy to doprowadzi kobiete do orgazmu... Mnie by nie doprowadzilo. Co wiecej, tylko by mnie pobudzilo i rozdraznilo, a ze wzgledu na okres (w zaleznosci od jego fazy), nie mozna byloby pociagnac tego dalej. W takim wypadku stawialabym na blowjob.
          Too much is never enough.

          Skomentuj

          • kokain666
            Banned
            • Aug 2006
            • 179

            #6
            ja tam lubię się ocierać o pupę, ale bardziej językiem niż penisem

            Skomentuj

            • Kinrepok
              Ocieracz
              • Jun 2013
              • 157

              #7
              Fajnie to wygląda na tym filmiku:http://xhamster.com/movies/844330/jenny_legjob.html
              Tylko ostatnią fazę, tak jak pisze Mgiełka ze względu na okres, zastąpiłbym nie takim energicznym posuwaniem między udami, a spustem na plecki, ocierając się delikatnie w rowku pupy, gdy dziewczyna klęczy.

              Ps. Napisałem dla zgrywy o tym ocieraniu się między zgięciami kolan, a naprawdę znalazłem taki filmik https://: http://xhamster.com/movies...egjob_cum.html
              I przyjdzie taki dzień!
              Ten ukochany dzień!
              Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
              Konwiktorska numer 6!

              Skomentuj

              • steciu696
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 40

                #8
                Napisał Kinrepok
                Zastanawiam się, czy nie namówić dziewczyny, gdy jest niedysponowana, na taką formę pieszczot. Czyli ocieranie się penisem w rowku pupy lub między udami. Próbował ktoś?

                Oglądałem ostatnio kilka filmów w necie na ten temat i bardzo mnie to kręci. Może zaproponuję jej taki sposób w czasie gry wstępnej, nie tylko gdy ma okres. Myślę, że mógłbym dojść wtedy, bo lubię na nią tryskać, lubię jej pupę, a podczas assjobu jeszcze nie próbowałem.

                Mam pytanie, czy takie ocieranie może doprowadzić kobietę do orgazmu? Nie chcę sam czerpać z tego przyjemności.
                Powiem tak. Próbowałem nie raz. Zarówno assjobu i posowania między uda. Bardzo fajne zabawy. Najlepiej lubię jak partnerka leży na boku z nieco podkulonymi nogami. Wtedy daje sporo oliwki na jej pupe, i sam ocieram penisa o jej pośladki, między nimi trochę o uda i między nie, oboje bardzo to lubimy i jest fajnie. Można powiedzieć że wale sobie konia przy i o jej pośladki. Spróboj. Warto

                Skomentuj

                • Kinrepok
                  Ocieracz
                  • Jun 2013
                  • 157

                  #9
                  Aaa właśnie, oliwka. To dobry patent na zmniejszenie tarcia. Jeszcze jak jest to jakiś rozgrzewający żel.

                  Spróbuję niebawem pogadać z moją laską. Może być ciekawie
                  I przyjdzie taki dzień!
                  Ten ukochany dzień!
                  Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
                  Konwiktorska numer 6!

                  Skomentuj

                  • znowuzapilem
                    SeksMistrz
                    • Nov 2010
                    • 3555

                    #10
                    Napisał Kinrepok
                    Ps. Napisałem dla zgrywy o tym ocieraniu się między zgięciami kolan, a naprawdę znalazłem taki filmik
                    O posuwaniu pachy nie pisałem dla zgrywy. Oliwka johnsona i jechałem kiedyś w pache, fajne uczucie szczególnie ze inicjatywa nie wyszła odemnie. Z zgięciem kolana może być problem bo są ścięgna
                    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                    Skomentuj

                    • Kinrepok
                      Ocieracz
                      • Jun 2013
                      • 157

                      #11
                      Może się nie znam, ale pod paszką mogą w takim razie przeszkadzać mięśnie idące od klaty i pleców, zaczepiające się w tamtym rejonie.
                      I przyjdzie taki dzień!
                      Ten ukochany dzień!
                      Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
                      Konwiktorska numer 6!

                      Skomentuj

                      • znowuzapilem
                        SeksMistrz
                        • Nov 2010
                        • 3555

                        #12
                        No gdyby tak jakiegoś trójbojowca posuwać to może by przeszkadzały U kobiet to raczej nieodczuwalne - szczególnie tych nie szkieletorów.
                        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                        Skomentuj

                        • Kinrepok
                          Ocieracz
                          • Jun 2013
                          • 157

                          #13
                          Heh, racja zapity, moja raczej jest drobna, więc problemu być nie powinno.

                          Teraz, widząc się z moją dziewczyną, będę kminił :"Ciekawe, jak jest między jej pachą, albo zgięciem kolan, łokci"

                          Dużo rzeczy przede mną do wypróbowania...
                          I przyjdzie taki dzień!
                          Ten ukochany dzień!
                          Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
                          Konwiktorska numer 6!

                          Skomentuj

                          • TRS Broskow
                            Perwers
                            • Dec 2005
                            • 961

                            #14
                            Ostatnio próbowałem, dziewczyna złączyła mocno uda, oliwka do smarowania, no i dla mnie było bardzo przyjemnie. Ona mówiła że tez jej się podobało ale kto by tam babom wierzył.

                            Skomentuj

                            • rimmingator
                              Perwers
                              • Apr 2009
                              • 967

                              #15
                              Napisał Kinrepok
                              ocieranie się penisem w rowku pupy lub między udami. Próbował ktoś?

                              Mam pytanie, czy takie ocieranie może doprowadzić kobietę do orgazmu? Nie chcę sam czerpać z tego przyjemności.
                              za****sta sprawa o ile dupcia jest stercząca i posladki odstaja,że można w nie wjechać. ja tak czasem dochodze.

                              2 pytanie - może dojsc - o ile ma łechtaczke w rowie

                              no chyba ze miedzy uda i pocierasz od dołu, ale to musialaby byc łatwo dochodzaca by od jakiegos takiego posredniego tarcia dochodzila.

                              i sam zadam pytanie -bez jej orgazmu nie moze czuc z tego przyjemnsci? ciekawie ciekawie...

                              Skomentuj

                              Working...