Wlasna sperma

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maciek35
    Świętoszek
    • Dec 2005
    • 1

    #46
    Piłem swoją spermę z ust partnerki

    Skomentuj

    • befel
      Świętoszek
      • Dec 2006
      • 17

      #47
      Ja nie raz próbowałem swojej spermy i jest w porządku, bardzo lubie spijać ją ze stóp mojej kobiety, najlepiej z czarnych pończoszek

      Skomentuj

      • timo
        Świętoszek
        • Sep 2006
        • 13

        #48
        i tu sie uwidacznia egoizm wiekszosci facetow... bo przeciez prawie kazdy lubi, jak panienka mu robi loda z polykiem, oburza sie i jest mu przykro, kiedy nie chce polknac... ale z drugiej strony sam wlasnej spermy nie tknie "bo to obrzydliwe"... panowie, zdecydujcie sie - skoro uwazacie, ze pannie ma to smakowac, to czemu wam ma nie smakowac? ja np. lubie snowballa i dosc czesto zdarza mi sie te technike praktykowac - i jakos zyje i wcale nie uwazam, zeby to bylo obrzydliwe. a przy okazji dzieki temu latwiej przekonac do tego dziewczyne, ktora nie jest zbyt chetnie nastawiona do polykania przy snowballu sie przyzwyczaja do smaku spermy i potem juz jakos latwiej jej idzie polykanie

        Skomentuj

        • sinuhe
          Świntuszek
          • Dec 2005
          • 81

          #49
          timo, przepraszam co to jest snowball (oprócz tego że śnieżna kula), kojarzy mi sie w tym aspekcie z mrożoną sperma w kulkach czy to o to chodzi?

          Skomentuj

          • timo
            Świętoszek
            • Sep 2006
            • 13

            #50
            looool myslalem, ze to okreslenie jest powszechnie znane :o snowball, to jak spuszczasz sie lasce w usta, a ona nie polyka, tylko "oddaje" Ci sperme podczas pocalunku i Ty polykasz

            Skomentuj

            • sinuhe
              Świntuszek
              • Dec 2005
              • 81

              #51
              tez fajnie, wszystkiego trzeba sprobowac

              Skomentuj

              • Bouncy Dee
                Ocieracz
                • Dec 2006
                • 143

                #52
                Czy ja wiem... . Moja jest raczej bez smaku, bo raz probowalem... . Ale ponoc jedzenie ananasow i pomaranczy powoduje, ze jest slodkawa w smaku

                Uwazam, ze to niejest szkodliwe dla zdrowia raczej. Ma neutralne dzialanie, czyli "nic sie niestanie jak wypijesz, nic sie niestanie jak niewypijesz.". No chyba, ze masz zapalenie cewki moczowej, to wtedy radzilbym niepic... ;]
                Last edited by Bouncy Dee; 06-12-06, 00:19.
                Kocham OLDCHOOL...
                Kocham STARE CZASY...

                Skomentuj

                • timo
                  Świętoszek
                  • Sep 2006
                  • 13

                  #53
                  o pomaranczach nie slyszalem. ananasy to wiadomo. dziewczyny twierdza, ze to dziala.

                  Skomentuj

                  • DarkAngel
                    Perwers
                    • Nov 2006
                    • 1020

                    #54
                    Zawsze moją fantazją erotyczną było to, by dziewczyna pozwalała mi kończyć w Jej ustach. Kręciło mnie to, kręci i pewnie nadal będzie kręcić przez dłuuuugi czas.

                    W związku z tym chciałem sprawdzić, jaki sperma ma smak.
                    Szanuję moją Kobietę i gdyby np. moja sperma miała taki smak, po którym chciałoby mi się zwymiotować to w życiu nie pozwoliłbym sobie skończyć w Jej ustach. Po prostu!

                    W związku z tym, że nie palę moja sperma ma raczej neutralny smak.
                    Nie jest to dla mnie jakiś rarytas, ale też nic obrzydzającego mnie.

                    Reasumując to był jedynie test. Nie będę spermopijcą .
                    Wolę soczki mej Kobiety .
                    >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                    Skomentuj

                    • timo
                      Świętoszek
                      • Sep 2006
                      • 13

                      #55
                      wiesz, rozni ludzi rozne rzeczy lubia... to, ze Tobie ten smak nie przeszkadza, nie znaczy jeszcze, ze nie przeszkadza on Twojej dziewczynie. i odwrotnie - gdyby Ciebie on obrzydzal, nie znaczyloby to, ze jej nie moze smakowac. znam dziewczyny, ktore smak spermy uwielbiaja, ale tez takie, ktore go nienawidza. a co do palenia to owszem - zdarzaly mi sie przypadki dziewczyn, dla ktorych bylem pierwszym niepalacym facetem i mowily, ze roznica jest ogromna.

                      Skomentuj

                      • DarkAngel
                        Perwers
                        • Nov 2006
                        • 1020

                        #56
                        Napisał timo
                        wiesz, rozni ludzi rozne rzeczy lubia... to, ze Tobie ten smak nie przeszkadza, nie znaczy jeszcze, ze nie przeszkadza on Twojej dziewczynie. i odwrotnie - gdyby Ciebie on obrzydzal, nie znaczyloby to, ze jej nie moze smakowac.
                        Hmm, masz rację timo.
                        Jednakże jest takie powiedzenie "nie rób drugiemu co Tobie niemiłe".
                        Jest to mądrość, która "trzyma się dobrze" od wieeelu lat.
                        A ją też można skwitować: "no tak, ale to, co jest niemiłe dla Ciebie nie musi być niemiłe dla drugiej osoby, prawda?".
                        Niby tak. Ja osobiście miałbym jednak ogromne opory przed skończeniem w ustach partnerki, gdyby mnie osobiście smak mej spermy odrzucał.
                        >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                        Skomentuj

                        • se7en
                          Świętoszek
                          • Dec 2006
                          • 18

                          #57
                          ja zlizywalem... powiem tak ze sie spuscilem jej w pupie i jak zaczeła wyciekać to zlizywalem. nie smakowała zle. troche obrzydało ale da się to pokonać. pozdrawiam

                          Skomentuj

                          • jet-set
                            Ocieracz
                            • Oct 2006
                            • 117

                            #58
                            apropos snowball zawsze kiedy finał jest w ustach partnerki całuję ją później namiętnie w usta. Skoro ona może to smakować to przynajmniej w ten sposób mogę się jej odwdzięczyć, a poza tym to dla mnie nie jest zły smak.
                            Jet-Set
                            lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

                            Skomentuj

                            • sinuhe
                              Świntuszek
                              • Dec 2005
                              • 81

                              #59
                              Napisał se7en
                              ja zlizywalem... powiem tak ze sie spuscilem jej w pupie i jak zaczeła wyciekać to zlizywalem. nie smakowała zle. troche obrzydało ale da się to pokonać. pozdrawiam
                              widzialem takie zabawy w filmie "Cum In My Ass Not In My Mouth 4" z tym ze tam zlizywala z tyłeczka innej laski dziewczyna, widok (jak dla mnie super). Lubie takie klimaty

                              Skomentuj

                              • prawiczek18
                                Świętoszek
                                • Nov 2006
                                • 5

                                #60
                                ja tam swojego nasienia probowalem, w smaku nijakie, takie jakby bez smaku marzy mi sie pocalunek z laska ktora ma w ustach moja sperme

                                Skomentuj

                                Working...