W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co wsadzacie sobie w pupe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • n4t
    Ocieracz
    • Jun 2007
    • 109

    może odgrzewam trochę stary temat... ale kupiłem sobie żelowe dildo i jestem przeszczęśliwy c==3 no i nie muszę już więcej improwizować z dziwnymi gratami

    Skomentuj

    • redxxx
      Świętoszek
      • Sep 2012
      • 23

      Nie jestem gejem ale wiem ze mam punkt G wlasnie w tylku.Ta wsadzilem se lady fingersa i bylo za****scie!! to moj tylek wiec moge se robic co chce

      Skomentuj

      • n4t
        Ocieracz
        • Jun 2007
        • 109

        Napisał redxxx
        to moj tylek wiec moge se robic co chce
        I tak zjawią się zaraz obrońcy "zbiorowej jedynej słusznej 100procentowej męskości" i powiedzą, że Ty, Twój tyłek i Twoje praktyki jesteście be i fe

        Skomentuj

        • redxxx
          Świętoszek
          • Sep 2012
          • 23

          n4t - wiec bedzie to swiadczylo o ich pozornej meskosci a wrecz przeciwnie to cipy boja sie eksperymentow udajac super maczo przed swoimi laskami,ograniczajac sie do klasycznego seksu i piszac na forach jakie to maja wielkie kutasy i ile to oni nie moga tego czy tamtego..Jeszcze raz sie powtoze..moje zycie moja dupa i moje jaja jak ktos nie wie to niech se bredzi be i fe haha

          Skomentuj

          • Majkel79
            Świętoszek
            • Jul 2011
            • 28

            Napisał blood111
            lubie rozne przedmioty.. sztucznego penisa 24cm, malenki wibrator, jezyk mojej pani jej lub moje palce, korki analne mnijesze do wyjscia na miasto, na plazy w chorwacji podłużne zaokrąglone kamyczki
            hmm ciekawie brzmi to z koreczkami i wyjsciem na miasto jakie doznania?dlugo tak spacerowales? Jakiej średnicy były?

            Skomentuj

            • elKoj69
              Perwers
              • Sep 2012
              • 1195

              Ja tylko czopki w razie konieczności, i niech tak zostanie
              Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

              Skomentuj

              • Motywatore
                Erotoman
                • Jun 2006
                • 639

                Ktoś nam spłatał:
                1. figla i umieścił punkt G (prostatę, pęcherzyki nasienne też) w...
                2. figla- powszechną świadomość że to gejowe.
                3. figla- że normalny orgazm jest o wiele słabszy od tego z punktu G.

                Skomentuj

                • pruderia
                  Świętoszek
                  • Sep 2012
                  • 1

                  Ja sobie pod prysznicem wsadziłam markera w pupkę i dezodorant w cipkę do tego strumień wody aż do tej pory jestem podniecona

                  Skomentuj

                  • basior

                    Różnie, ale zazwyczaj plug lub wibrator, strapon, zdażyło się też durex play i oczywiście paluszki partnerki.

                    Skomentuj

                    • Motywatore
                      Erotoman
                      • Jun 2006
                      • 639

                      Napisał basior
                      Różnie, ale zazwyczaj plug lub wibrator, strapon, zdażyło się też durex play i oczywiście paluszki partnerki.
                      To powiedz od czego masz lepsze wrażenia.
                      -palce partnerki (o ile robi masaż prostaty),
                      -wibracja na prostacie,
                      -strapon czyli ruchy frykcyjne,

                      Czułeś jakieś bodźce z pęcherzyków nasiennych- są głębiej niż prostata.

                      Skomentuj

                      • Jack Daniel's
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • May 2013
                        • 244

                        Jak dla mnie wibracja na prostacie wymiata.... ale to pewnie dlatego, że pozostałe nie spróbowane.

                        Skomentuj

                        Working...