Publiczna masturbacja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VvFait
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 17

    #31
    publiczna masturbacja.... dla mnie to skrzywienie które da sie uleczyćdora przemocy bo na pewno nikomu nie byłoby miło gdyby spotkał kogoś kto przypierdziela sie w jakich widocznych krzakach albo wogóle na środku jakiegośplacu, *** z taki zboczeńcami
    lubię gdy moja dupeczka jest śliska i pełna

    Skomentuj

    • Kloccc
      Świętoszek
      • Oct 2006
      • 3

      #32
      Nigdy nie widziałam takiej sceny. A szkoda, byłby lachen

      Skomentuj

      • Micho
        Świntuszek
        • Aug 2005
        • 49

        #33
        Napisał proti prhleij
        publiczn masturbacja to standart co krok widze na ulicy takich delikwentów
        Napisał Hot Dog
        Zgadzam się z tym, co powiedział proti prhleij już wielokrotnie byłem światkiem takich czynów zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego to tak popularne a osoby te są w przedziale 15 -20 lat
        To gdzie wy mieszkacie??...

        Skomentuj

        • Cloud
          Świntuszek
          • May 2006
          • 77

          #34
          jak czytam te wasze komenty to mi sie smiac chce xD ja osobiscie jako facet niewidzialem zadnego kolesia ktory robilby takie cos a przechodze czasem w dziwnych miejsach ale sam mialem taka akcje ze gdzies w lesie to robilem i 2 razy ktos mnie zlapal ale ja zaraz zwijam sie i s********m zeby nikt niezuaywazyl mej twarzy

          Raz chycily mnie 2 laski a raz jakis facio ale chyba niezauwazyl co robilem bo tak szybko sie stlenilem ze nawet niewidzialem jego twarzy

          Skomentuj

          • szalonyjarek
            Świętoszek
            • Jul 2006
            • 43

            #35
            a moja dziewczyna kiedyś na plaży nudystów nabrała ochoty na masturbacje -ale nie chciała żeby ktoś to widział -kazała mi rozstawić parawan i zaczęła się pieścić - niedaleko od nas przechodzili młodzi chłopacy -typowi podglądacze chodzili od "ręcznika do ręcznika" żeby nikogo nie przegapić -kazałem jej przerwać bo oni szli prosto na nas - przestała na chwilę ale oni usiedli niedaleko nas - nie mogła już wytrzymać i kontynuowała to a oni patrzyli - mam fotki jak się pieści - potem mówiła,że świadomość,ze oni patrzą była dodatkowym bodzcem...

            Skomentuj

            • freakout
              Banned
              • Apr 2009
              • 48

              #36
              Publiczna masturbacja

              Witam,

              Czy kiedykolwiek masturbowaliście się w miejscach publicznych? Park, sklep, kawiarnia, itp.?

              Mnie ostatnio naszła fantazja którą mam zamiar w tym roku zrealizować. Mianowicie. Założę na siebie bodystocking, kombinezon z latexu, szpilki oraz maskę i w nocy tak ubrany pójdę na miasto. Usiądę na ławce w parku albo na jakimś przystanku autobusowym, obleję siebie moczem, obsikam się i będę walić konia. Podczas masturbacji będę oblewać się moczem, do momentu wytrysku. Potem zliżę z siebie resztki spermy i umyję się w moczu. No a potem do domku pod prysznic.


              Pozdrawiam

              Skomentuj

              • Zirek
                Świętoszek
                • Mar 2009
                • 15

                #37
                bla bla bla
                Last edited by Zirek; 24-05-12, 17:10.

                Skomentuj

                • Bambiii
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 852

                  #38
                  Umyć się we własnym moczu? No, to minimum 5 l wody przed masturbacją radzę wypić.
                  Eat shit.

                  Skomentuj

                  • Schatten
                    Erotoman
                    • Feb 2009
                    • 608

                    #39
                    hm... zdarzyło mi się kochać w miejscach publicznych - park, masturbować nie No i bez maski
                    Freakout, obawiam się, że mógłbyś mieć kłopot z dotarciem dokądkolwiek w takim stroju, nawet w masce weneckiej Choć fascynująca jest końcówka postu - umyjesz się W moczu? bogowie, to będziesz musiał wziąć niezły zapas - chcesz się nim oblać, potem umyć... po co Ci później prysznic? Będziesz przecież czyściutki...
                    ...some like it dirty/some like it clean/
                    some like it tender/and some like it lean/
                    some fuck for fun/some for prestige...

                    Skomentuj

                    • freakout
                      Banned
                      • Apr 2009
                      • 48

                      #40
                      Hehe, no w jakiejś butelce 5l (np. po wodzie mineralnej) przez kilka, no może kilkanaście dni da się taką ilość zgromadzić Ale sama myśl o tym jest dla mnie niesamowicie podniecająca

                      Skomentuj

                      • Vaniliowy_Joe
                        Ocieracz
                        • Jul 2006
                        • 156

                        #41
                        Napisał freakout
                        Mnie ostatnio naszła fantazja którą mam zamiar w tym roku zrealizować. Mianowicie. Założę na siebie bodystocking, kombinezon z latexu, szpilki oraz maskę i w nocy tak ubrany pójdę na miasto. Usiądę na ławce w parku albo na jakimś przystanku autobusowym, obleję siebie moczem, obsikam się i będę walić konia. Podczas masturbacji będę oblewać się moczem, do momentu wytrysku. Potem zliżę z siebie resztki spermy i umyję się w moczu. No a potem do domku pod prysznic.


                        freakout... ściemniasz tak, że aż u mnie się ciemno zrobiło


                        .

                        Skomentuj

                        • takitamKoles
                          Banned
                          • Feb 2009
                          • 99

                          #42
                          Gwarantuję, że od razu zgarnie Cię policja Najesz się tylko wstydu!

                          Skomentuj

                          • PioTraS921
                            Świętoszek
                            • May 2009
                            • 5

                            #43
                            a jak akurat nie bedzie ci sie chcilo lac??? to jak sie wykapiesz w tym moczu??? chyba ze potrafisz tak na zawolanie hehehe

                            Skomentuj

                            • atta2k
                              Świntuszek
                              • Feb 2009
                              • 58

                              #44
                              freakout prawie sie porzygałem czytajac twoj post... bleeeh..!

                              Skomentuj

                              • royal_couple
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 33

                                #45
                                Napisał takitamKoles
                                Gwarantuję, że od razu zgarnie Cię policja Najesz się tylko wstydu!
                                moczu a nie wstydu..

                                Skomentuj

                                Working...