W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mężczyzna do towarzystwa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Greedo
    Banned
    • Dec 2006
    • 1657

    #31
    Hm jakbym był kobietą i miałbym sponsorować jakiegoś faceta to musiałby to być jakiś za******y typ. Mega przystojny, wysoki, wysportowany, świetny w łóżku, bardzo inteligentny, ogólnie taki amant że klękajcie narody. Tylko czy jak ktoś jest takim "bogiem" i nie jest przy tym pustą wydmuszką to szuka okazji żeby się sprzedać jakiejś starszej pani? Może jak ma 18 lat.

    Po wpisaniu w googla "facet do towarzystwa" wyskakuje kilka portali na których ogłaszają się tacy faceci, tyle że 99% nich jest tak żałosna, że już ja byłbym lepszym żigolakiem. Do tego wszystko to wygląda tak nieprofesjonalnie, że nie sądzę żeby jakakolwiek kobieta z tego korzystała. Na wp też widziałem jakiś wywiad z niby profesjonalnym żigolo, który mówił że ma dużo klientek i że zarabia dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie, tu znowu, słuchając go miałem wrażenie że to straszny czereśniak, zero stylu, zero uroku, nic. Ja bym mu nie zapłacił.

    Pewnie sporo młodych myśli sobie, że fajnie by było zostać takim opłacanym kochankiem. Tylko według mnie jak ktoś się do tego nadaje to nie musi pytać jak znaleźć sponsorkę.

    Wiesz co pablo, to wszystko zależy od osoby. Jeden może czuć się z tym źle, ale inny wcale nie.
    Z własnego doświadczenia wiem, że układy ze starszymi kobietami mi np. odpowiadają. W tym sensie, że ja lubię być rozpieszczany, komplementowany itd. a starsze kobiety właśnie takie są. Przynajmniej te z którymi ja sypiałem. Strasznie mnie dowartościowywały i karmiły tą próżną część mnie .
    Żadna mi w sumie nie płaciła, ale zdarzało się że dostawałem jakiś prezent.
    0statnio edytowany przez Greedo; 22-12-11, 14:43.

    Skomentuj

    • faworyt89
      Świętoszek
      • Dec 2011
      • 5

      #32
      PabloXM: Wiadomo, że człowiek z słabą psychiką będzie miał problemy.
      Również ważny jest światopogląd - jeżeli ktoś ma coś robić i walczyć z swoim sumieniem to nigdy nic z tego dobrego nie wyjdzie.

      Greedo: Jednak kobietą nie jesteś.
      Kobiety jak i mężczyźni mają swoje gusta i upodobania. Jest popyt to i jest podaż na takie "relacje". Każdy szuka czegoś innego, więc nie ma co generalizować - żyjemy w kapitaliźmie.

      Skomentuj

      • Hal
        Perwers
        • Oct 2010
        • 1366

        #33
        Swego czasu siedziałem w kawiarni na krakowskim rynku, póżny wieczór, obok przy stoliku siedziała zadbana kobieta ale jednak ... po siedemdziesiątce, obok niej chłopak ca 28 lat. Widać było że są parą. Zastanawiałem się jak to jest możliwe ...

        Skomentuj

        • Enea
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1010

          #34
          Zgadzam się z Greedo.

          Jesli na prawdę kiepsko się zestarzeje, zrobię na tyle żałosna by płacić za seks to na pewno musiałby to być kompletnie za******y facet. Boskie ciało, niesamowity kochanek - nie szczyl, facet z którym znajdę wspólne tematy do rozmów po, czarujacy, wie jak traktować kobietę, to wszystko to absolutny ''must". oczywiście tacy , nie muszą szukać chętnych na forach i nie będą usatysfakcjonowani kwotą 200zl.

          na pewno nie bylby to facet ,który jest w stanie posunąć się do prostytucji, żeby móc coś zaliczyć...

          Skomentuj

          Working...