Jak ją zaskoczyć??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gruboss

    #16
    Zagraj z nią w szachy ,tak na spokojnie,albo kupcie sobie karty do gier erotycznych

    Skomentuj

    • Bu&be
      Świntuszek
      • Mar 2009
      • 87

      #17
      Pobaw się z nią w ciepło - zimno, kostka lodu i coś ciepłego i jazda
      Albo kup kajdanki i zawiąż oczy, to działa na wyobraźnię.
      Obejrzyjcie razem jakiś film erotyczny (taki z fabułą) lub jakiś dokument o seksie.
      Pomysłów jest wiele
      Kto rano popieprzy ten ma dzień lepszy

      Skomentuj

      • analityk
        Ocieracz
        • Jul 2011
        • 188

        #18
        Napisał lokalny
        Nie za dobrze jej? Może rozwal się przed tv z piwami i oglądnij mecz. Tym ją zaskoczysz napewno jeśli tego nie robisz na codzień. Czy pozytywnie? W pewnym sensie tak, słyszałem że dziewczyny lubią huśtawki nastrojów.
        Zgadzam się jak będziesz jej tak nadskakiwał to się tobą szybko znudzi!

        Skomentuj

        • knavegirl
          Świntuszek
          • Sep 2011
          • 72

          #19
          Napisał lokalny
          Nie za dobrze jej? Może rozwal się przed tv z piwami i oglądnij mecz. Tym ją zaskoczysz napewno jeśli tego nie robisz na codzień. Czy pozytywnie? W pewnym sensie tak, słyszałem że dziewczyny lubią huśtawki nastrojów.

          Poległam tyle tylko że przy naszych hustawkach, Wasze legną w gruzach Wiesz, jak jest to mecz siatkówki to sama z przyjemnością obejrzę a moje słownictwo wtedy, oj oj oj...uszy więdną To też może zaskoczyć A co do pytania, to zwiąż ją, ale czymś delikatnym, spójrz jej prosto w oczy i zapytaj czy Ci ufa... później zabawy: kostka lodu, pocałunki na ciele, woda w usta i delikatnie polewać jej ciało tą cieplutką wodą, jak lubi zabawy wibratorem, to zafunduj jej pieszczoty chłodnym ogóreczkiem (poleeeeecam, za******e uczucie). Wszystko to powolutku, bo jak widać, dziewczyna nie lubi hardcoru.

          Skomentuj

          Working...