Seks przez sen

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Yoshua
    Perwers
    • Mar 2007
    • 1374

    #16
    Napisał aga85
    To co mamy sie udać do psychiatry?!
    albo do psychologa.
    jesli uwazacie, ze to moze miec takze inne konsekwencje to ja bym na waszym miejscu tak chyba zrobil.
    " - Fajny masz korek od wanny.
    - Taki tam...
    - ...Ale gra empetrójki"

    Skomentuj

    • aga85
      Świętoszek
      • Jul 2007
      • 10

      #17
      Sama studiuję psychologię

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3899

        #18
        Napisał aga85
        To co mamy sie udać do psychiatry?!
        Jak będzie się nadal powtarzało to tak.

        Choć na chłopski rozum, jak się nie mordujecie a kochacie to wszystko ok
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • aga85
          Świętoszek
          • Jul 2007
          • 10

          #19
          Przed chwilą wyczytałam, że seksomnii nie da się wyleczyć.Jest to nowe zjawisko.Póki co psychoterapia,gdyby któremuś z nas to przeszkadzało w normalnym funkcjonowaniu.

          Podaje link do strony: http://kopalniawiedzy.pl/wiadomosc_967.html

          Skomentuj

          • man_in_black
            Świntuszek
            • Feb 2007
            • 88

            #20
            Wiele razy budzę się z wigwamem, ale to na wskutek marzeń nocnych, ale ręce przeważnie mam obok siebie. Nawet jak bym je miał na interesie nie nazwałbym tego seksomanią.

            Skomentuj

            • hackzone
              Świntuszek
              • May 2005
              • 75

              #21
              Każdy facet budzi się z namiotem.. to normalne zjawisko na skutek szybszego krążenia gdy się obudzisz

              Muzyka od której rosną jaja

              Skomentuj

              • Mystic
                Świętoszek
                • Mar 2007
                • 1

                #22
                Jak nie bierzesz tabletek , to zakladaj chlopakowi na ptaka gumke przed wspolna noca i wszystko bedize ok

                Skomentuj

                • takija3
                  Banned
                  • May 2007
                  • 2

                  #23
                  ostatnio byl taki artykuł w newsweeku, jest to bardzo rzadki typ lunatykowania nazywa sie to seksomnia bodajże.
                  (tez przez to przechodzilem, czesto sie dobieralem do partnerki jednoczesnie spiac, i dopier gdy juz bylem w niej to ona sie budzila i mnie tez).

                  Skomentuj

                  • X-ik
                    Świętoszek
                    • May 2007
                    • 13

                    #24
                    To dla niezabezpieczonych lepiej przed snem wdziać gumkę na swój sprzęt panowie

                    Skomentuj

                    • Sobek
                      Świętoszek
                      • Jul 2007
                      • 24

                      #25
                      Napisał aga85
                      Czy ktoś miał coś takiego jak ja, tzn. w czasie snu w sposób zupełnie nieświadomy doszło do stosunku(penetracji) obu partnerów bez ich wiedzy? Po jakimś czasie przebudziliśmy sie i byliśmy zdziwieni,że mój chłopak jest we mnie.
                      Ja uważam że twój chłopak lubi uprawiać sex jak ty śpisz i tylko udaje jak się obudzisz że on nie wie o co chodzi. Czy jest możliwy seks podczas snu przy odpowiedniej stymulacji, tak ciało zarówno zdrowego mężczyzny jak i kobiety jest podatne na bodziec seksualny. tak że sex podczas snu głębokiego snu partnera jest możliwy. Jak ten się obudzi to nawed nie zauważy tego, no chyba że przedtem się obudzi. Miałem okazję ściągnąć kiedyś amatorski film nagrany przez jakiegoś lekarza. Na tym filmie twarz dziewczyny jest zakratkowana a twarz lekarza powyżej zasięgu obiektywu, ów lekarz podniósł sweterek śpiącej młodej dziewczyny suną jej stanik poklepał ją po biuście. Następnie zdjął jej bieliznę i do pochwy wprowadził najpierw taką rozwieraną łyżkę, następnie wsuną jej mały wibratorek i włączył, Na końcu przyłożył jej większy w okolice łechtaczki, po jakimś czasie odłączył większy wibrator i ponownie włożył rozwieraną łyżkę i sobie obejrzał wnętrze, następnie sięgną palcem do kabelka wystającego z pochwy (był częścią mniejszego wibratora) i zebrał na palec obfitą ilość śluzu i pokazał do kamery. Z kolei w pewnym filmie dokumentalnym nadawanym na drugim programie TV, była mowa o wyczynach pielęgniarek i lekarzy pod narkozą w Amerykańskich szpitalach Nie dość że taka pielęgniarka z nudów zaglądała jakiemuś nieprzytomnemu przystojniakowi pod kołdrę, to nieraz dla zabawy bawiła się w sprawdzanie poprawności działania męskiej hydrauliki. Sprawdzano jak biedakowi podnosi się i opada członek podczas stymulacji, biedak nawet nie wiedział że z niego zrobiła sobie znudzona służba zdrowia królika doświadczalnego. Moja siostra mieszkająca w Niemczech mówiła że w jednym z tamtejszych szpitali został złapany pielęgniarz, jak odbywał stosunek z nie przytomną pacjętką i ta cała sprawa była głośna w tamtejszej TV. Tak więc podczas snu organizm ludzki reaguje na bodzice zewnętrzne i sex z taką osobą bez jej świadomości jest jak najbardziej możliwy. I być może twój luby używa sobie w najlepsze, Może sprawdza jak reagujesz na sex podczas snu i tyle na ten temat. Ps Jak nie wierzysz sama możesz posmyrdać partnera jak śpi po wędzidełku, a po chwili jego wąż się napręży w twoim ręku. Gdy on zrobi to samo tobie umoczy paluszki w ostateczności jak chce szybciej umoczyć paluszki, może użyć jakiegoś wibratora.
                      Last edited by Sobek; 25-07-07, 22:44.

                      Skomentuj

                      • slime4masses
                        Świętoszek
                        • Jul 2007
                        • 1

                        #26
                        Nie ma takiej siły żeby dziewczyna się nie obudziła, kiedy wsadzasz jej w czesie snu.

                        Skomentuj

                        • bejbe88
                          Świętoszek
                          • Jul 2007
                          • 47

                          #27
                          hmm szczerze mówiąc nie chciałabym przeżyć takiego seksu.. zero przyjemności, nic się nie pamięta .. wolę seks gdy oboje jesteśmy świadomi tego co robimy i zaraz zrobimy
                          I need someone to take care of this body ..

                          Skomentuj

                          • Sobek
                            Świętoszek
                            • Jul 2007
                            • 24

                            #28
                            Napisał slime4masses
                            Nie ma takiej siły żeby dziewczyna się nie obudziła, kiedy wsadzasz jej w czesie snu.
                            Pisałem w odpowiedzi na wyznania autorki tego tematu Ona się budziła bo nie była w głębokim śnie. Takie coś może się zdarzyć (głęboki sen przy dużym zmęczeniu). Albo sztucznie wywołany W szpitalu możesz wywołać taki stan na przykład po podaniu narkozy Nawet podczas nieskomplikowanej operacji np. wycięcie wyrostka. Chirurg tnie taką osobę zadaje jej ból a mimo to ona się nie budzi. Dam ci przykład z życia wzięty. Jak zobaczyłem już kilka filmów z Internetu na których faceci robili różne rzeczy śpiącym kobietom. Były filmy udawane, ale były jak najbardziej prawdziwe. Ktoś z śpiącą kobieta odbywał stosunek analny ( użył jakiejś oliwki dla uniknięcia tarcia) albo wkładał jej do pochwy zapalniczkę. Wyniku oglądania tych filmów. Ten temat mnie bardzo zainteresował chciałem sprawdzić czy jest to możliwe. Ale był problem, nie mam ani żony ani kochanki. Niedługim czasie trafiła mi się okazja. Przyszła do mnie późnym wieczorem córka sąsiadki aby pomóc jej w matematyce, oczywiście nie bardzo chciała słuchać mnie jak należy rozwiązać zadanie kazała mi rozwiązać samemu. Wziąłem się do roboty. Gdy skończyłem i się obróciłem stwierdziłem ze usnęła na łóżku. Mówię do niej po imieniu a ona nie reaguje podchodzę do niej lekko ją poszturc***e a ona nic podnoszę jej rękę a ręka bezwładnie opada. I wtedy sobie uświadomiłem ze mam okazje sprawdzić czy można kobietę pobudzić podczas snu, z drugiej strony bałem się że się obudzi i jak mnie nakryje to cała okolica na mnie będzie mówiła że jestem zboczeńcem, ale ciekawość była silniejsza. Wiec poszedłem po masarzer akumulatorowy, nie taki sex szopu tylko ogólnego stosowania i jak by nigdy nic przyłożyłem go do jej krocza była ubrana w krótkie szerokie spodeńki (szorty) Po około trzech minutach zaciekawiło mnie czy są tego jakieś efekty, pod nogawkę spodeniek bez problemu włożyłem jej rękę, jedynie musiałem zachować szczególną ostrożność przy jej slipkach wsunąłem tam dłoń bardzo powoli i delikatnie i wyczułem jej muszelkę bardzo mokrą, szybko ze strachu zabrałem z stamtąd rękę ale pomyślałem sobie co będzie się dziać jak tak na dłużej przytrzymam ten wibrator. spowrotem włączyłem tą maszynę i obserwowałem jej wyraz twarzy i ogólnie, nie wiem ile tak minut trzymałem ten masarzer na jej kroczu ale w pewnym momencie zauważyłem że zaczęły jej drżyć nogi. Wystraszyłem się i odłączyłem tą piekielną maszynę i w samą porę, bo może po minucie obudziła się. Pierwsza reakcja była jej taka o Borze co się stało co się stało zsikałam się, ja jej odpowiedziałem pewnie ci się śniło bo ja nie widzę żebyś się zasikała. A że byłem ciekawy co jej w tym czasie się śniło zapytałem się o tak od niechcenia a właściwie co ci się śniło. A miałam straszny sen ktoś mnie gonił było ciemno ale na szczęście ty przyszedłeś i mnie uratowałeś. Powiedziałem jej że ma odrobione zadanie, więc mi podziękowała i powiedziała że idzie już spać bo jej się spać już chce. I tak skończyła się ta historia i co widziałem w Internecie nie było już dla mnie fikcją tylko czymś możliwym . Dlatego myślę że chłopak aktorki tego wątku próbował uprawiać z nią sex na śpiocha. Może ona nie miała z tego przyjemności ale jego na pewno to kręciło. Jedynie co mnie jeszcze interesuje, czy podczas takiej agresji zewnątrz podczas snu ofierze śnią się sny erotyczne, czy czuje orgazm przez sen. Tego już nie mam jak sprawdzić. PS Podam wam nazwę filmu co ściągnąłem przypadkowo programem P2P typu BearShare. Jak ktoś chce to sam to stwierdzić. Jest tam to z lekarzem co pisałem w poprzednim poście tytuł RAPE - Gyno - Patient abuse. Ponadto myślę że dziewczyna w ten sposób może wrobić chłopaka w ciążę czy gwałt wystarczy ze przez sen pobierze od niego nasienie.
                            Last edited by Sobek; 27-07-07, 23:53.

                            Skomentuj

                            • aga85
                              Świętoszek
                              • Jul 2007
                              • 10

                              #29
                              W czasie naszego seksu przez sen odczuwałam podniecenie seksualne. Byłam wilgotna i sniło mi się, ze właśnie sie kocham z moim chłopakiem. Były momenty, ze nie wiedziałam czy śnie czy to się dzieje naprawde. Zresztą wiele razy zachowywałam sie tak jakbym chciała sie kochać, to znaczy np. poruszam biodrami lub pcham sie na Miśka.

                              Nigdy nie chciałabym kogoś wrobić w gwałt czy ciąże!!!

                              Po tym kiedy sie obudziłam,gdy bylismy w trakcie myślal, ze nie spie( podobno zachowywałam sie jakbym nie spała,tzn. nawet go dotykałam reka) pokłócilismy sie o to, ze praktycznie wykorzystuje to,ze spie i w najlepsze sobie uzywa. Ale wytłumaczył mi to i Mu wierze.

                              Skomentuj

                              • Sobek
                                Świętoszek
                                • Jul 2007
                                • 24

                                #30
                                Napisał aga85
                                W czasie naszego seksu przez sen odczuwałam podniecenie seksualne. Byłam wilgotna i sniło mi się, ze właśnie sie kocham z moim chłopakiem. Były momenty, ze nie wiedziałam czy śnie czy to się dzieje naprawde. Zresztą wiele razy zachowywałam sie tak jakbym chciała sie kochać, to znaczy np. poruszam biodrami lub pcham sie na Miśka.

                                Nigdy nie chciałabym kogoś wrobić w gwałt czy ciąże!!!

                                Po tym kiedy sie obudziłam,gdy bylismy w trakcie myślal, ze nie spie( podobno zachowywałam sie jakbym nie spała,tzn. nawet go dotykałam reka) pokłócilismy sie o to, ze praktycznie wykorzystuje to,ze spie i w najlepsze sobie uzywa. Ale wytłumaczył mi to i Mu wierze.
                                Dziwna by to była przypadłość o której nie słyszałem. Najlepiej możesz to sprawdzić czy nie oszukuje w jeden sposób, ale jesteś kobietą to możesz z tym sobie nie poradzić. Co ja bym zrobił zakupił bym miniaturową kamerę o dużej czułości i zamontował w jakimś urządzeniu w pobliżu łóżka. Odbiornik kamery bym podłączył do swojej nagrywarki z dyskiem twardym i ustawił bym na nagrywanie. Jeżeli w nocy nic by się nie wydarzyło w następną noc powtórzył bym nagranie, na miejsce starego i tak co noc aż do skutku i w tą noc jak by mi się cos takiego przydarzyło, sprawdził bym co się nagrało. Kamera by musiała być tak zamontowana żeby chłopak się nie zorientował, wtedy byś miała dowód, bo skąd wiesz że cię nie okłamuje że sama się pchasz na niego. I co może go jeszcze budzisz jak spisz. Widziałem też filmy inscenizowane aktorskie. Dziewczyna śpi chłopakowi się chce pobudza ją i następnie wkłada w nią swoje klejnoty, ta się budzi i kontynuuje z nim miłość już na jawie bo już jest rozgrzana. U ciebie może być podobnie.Ps wrabianie w ciażę czy w gwałt nie było do ciebie tylko ogulne stwierdzenie bo jest to możliwe.

                                Skomentuj

                                Working...