W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pocałunek po seksie oralnym.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Baldur
    Świętoszek
    • Aug 2011
    • 35

    Raz zdarzyło mi się, że dziewczyna (nie uprzedzając oczywiście) nie połknęła. Sekundę później pocałowała mnie i dopiero wtedy zorientowałem się o co chodzi. Po pierwsze było to strasznie podniecające, a po drugie już wiem, że połykanie nie boli
    Co do pocałunków po seksie oralnym ogólnie - bardzo na tak!

    Skomentuj

    • Tiana
      Świętoszek
      • Jul 2016
      • 11

      Napisał Merustran

      (...) Partnerka na nim - wzajemny oral typu 69. Urozmaicenie polega na tym, że gdy partner dojdzie pierwszy, to partnerka odwraca się, kładzie na nim - całuje i ten zmuszony jest wypić spermę (po czym zaspokaja partnerkę oralnie).

      Druga wersja tej zabawy - to partner leżący tak samo, tyle że partnerka siada na nim i uprawiają klasyczny seks. No i oczywiście gdy dojdzie pierwszy, to dostaje spermianego buziaczka cipką ukochanej
      (...)
      O tak! Uwielbiam to. Lubię się tak z moim mężem w ten sposób droczyć. Uwielbiam to robić tak nieco "pod prąd", on tak potrafi odegrać że niby nie chce... Ta zabawa fajnie się łączy ze spankingiem. Czasami też to ja jestem po drugiej stronie i jestem "zmuszana" do połknięcia.

      Skomentuj

      • Brunettt
        Świętoszek
        • Oct 2016
        • 20

        Nie przeszkadza mi to zupełnie a nawet może być przyjemne

        Skomentuj

        • mientus
          Erotoman
          • Feb 2019
          • 611

          Bez problemu w obie strony.

          Skomentuj

          • milymarcin
            Świntuszek
            • Jun 2020
            • 56

            Przez dłuższy czas chciałem bardzo. Pewnego razu po prostu gdy żona na szybko mi robiła fellatio i się potem całowaliśmy to się teatralnie oddalilem.
            Żona stwierdziła że przecież zlizuje z moich ust swoje soczki i jest ok.
            Dodałem tylko, że w sumie alergii nie dostanę i się całowaliśmy dalej.
            Taki byłem tym podniecony, że od razu mi stwardniał.
            Nam/mnie się to podoba.

            Skomentuj

            • Burning
              Świętoszek
              • Mar 2021
              • 2

              J aoaobiscie nie mam zadnych blokad ani uprzedzen przed pocaluniami po oralu. Jeatem cYsciutki i nie brzydze sie siebie

              Skomentuj

              • Brunet1979
                Świętoszek
                • Mar 2021
                • 11

                Nie próbowałem ale dzis spróbuję mysle ze faktycznie moze to byc bardzo pobudzajace.

                Skomentuj

                • Sixsixsix
                  Ocieracz
                  • Oct 2006
                  • 133

                  Całkiem ok. bezproblemowo.

                  Skomentuj

                  • Brunet1979
                    Świętoszek
                    • Mar 2021
                    • 11

                    Jest bardzo pobudzajace dla obojga spróbowałem i polecam

                    Skomentuj

                    • pitt007
                      Świętoszek
                      • Aug 2006
                      • 14

                      Całkiem naturalnie mnie to kręci, i to żona ma większe obiekcje

                      Skomentuj

                      • Runner_1995
                        Świętoszek
                        • Aug 2021
                        • 10

                        Nie wyobrażam sobie loda, po którym nie całuję namiętnie mojej dziewczyny.

                        Skomentuj

                        • HornyBoy

                          Bez żadnego problemu. Po zrobieniu mi loda bądź w trakcie, moja kobieta może mnie całować w każdy sposób. Szczerze nigdy nie przykładałem do tego uwagi. Ani żeby mnie to podniecało, a tym bardziej obrzydzalo. Dla mnie to jest rzecz naturalna w seksie i nie widzę w tym jakiegokolwiek problemu.

                          Skomentuj

                          Working...