W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Łaskotki podczas minety

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • never_mind
    Świntuszek
    • Sep 2011
    • 86

    Łaskotki podczas minety

    Miałem ostatnio dziwną sytuację z pewną dziewczyną.

    Pocałunki, pieszczoty itp, w końcu schodzę do parteru i zaczynam lizać dziurkę - cała mokra. Przechodzę do łechtaczki i zaczynam miziać językiem - panna piszczy i ucieka... W pierwszej chwili pomyślałem że ona w taki sposób orgazmuje, niestety okazało się, że... ma łaskotki i nie wyrabia ze śmiechu gdy ją tam liżę

    Za drugim razem sytuacja się powtórzyła. Język w dziurce - jest ok, lizanie guziczka - jest śmiech, łaskotki i "przestań". Jedynie przy intensywnych pieszczotach łechtaczki (ssanie+język) łaskotek nie ma.

    Dodam, że dziewczę ma 21 lat, bardzo mały guziczek (o ile to ma znaczenie), i z tego co mówi - jeszcze nigdy nie doszła.
    Czy to możliwe, że łaskotki pojawiają się przed orgazmem, lub może panna jeszcze nie odróżnia łaskotek i przyjemności
    Czy doszłaby, gdyby się przed nimi nie broniła?
    Czy ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją? Jakieś rady?
    0statnio edytowany przez never_mind; 30-05-15, 10:39.
    Sent from my Commodore C64
  • acontent
    Świętoszek
    • Jun 2015
    • 2

    #2
    Może zbyt delikatne pieszczoty powodują łaskotki. Dziewczyna potrzebuje konkretnych wrażeń - tak mi się wydaje.
    Spróbuj powstrzymać się od sex'u, np. przez tydzień. Dziewczyna będzie miała większą potrzebe i sex oralny nie wywoła łaskotek

    Skomentuj

    • czarna chmura
      Banned
      • Apr 2015
      • 47

      #3
      Potwierdzam że zbyt delikatne pieszczoty mogą wywołać łaskotki. U mnie to też zależy od dnia, czasem każdy dotyk wywołuje śmiech ;D

      Skomentuj

      • wiarus
        SeksMistrz
        • Jan 2014
        • 3264

        #4
        Potwierdzam także. Poradziłem sobie z taką reakcją poprzez zrezygnowanie z delikatności.
        Odpuść język i włącz do dzieła palce.
        "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
        James Jones - Cienka czerwona linia

        Skomentuj

        • men_anonim
          Erotoman
          • Oct 2014
          • 426

          #5
          zamiast języka, zrób palcówkę lub jeśli dziewoja ma wibratora, to go użyj, no i będzie po problemie,

          Skomentuj

          Working...