W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Instrukcja...jak podniecić chlopaka

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szpieg szoguna
    Świętoszek
    • May 2009
    • 2

    #46
    patykiem posmyraj go po jajkach i okolicach, ale zachowaj ostroznosc zeby czasem Cie nie ugryzl!

    Skomentuj

    • Greedo
      Banned
      • Dec 2006
      • 1657

      #47
      Napisał InKa
      Mam pytanie, sorrki jezeli juz bylo zadane.
      mianowicie.
      Mam chlopaka od 4miesiecy. Jestesmy dosc blisko ze soba. On piesci moje piersi itp. Ale jeszcze nie doszlo do tego ze on dotknol moich narzadow (ani ja jego). I jakos daleko mi do tego zebym wsadzila mu reke w spodnie
      Jak moge go podniecic wlasnie bez dotykania jego czlonka...? Ale tak podniecic juz na max'a

      jeszczeraz sorry jezeli pytanie juz bylo
      Glupie komentarze zachowajcie dla siebie
      Napisał InKa
      tak czytam, czytam i smiac mi sie chce hehehe
      Dla waszej informacji- mam 18 lat on 20
      Ty się może i śmiejesz ale Twój facet raczej nie. Potwierdzam to co napisali przedmówcy, jeżeli nie masz zamiaru skończyć, to nie zaczynaj. Podniecić bez dotykania - da się, ale nakręcisz go tak kilka razy i nic nie dasz i go tylko w****isz. Masz zadatki na samoluba, bo on niedługo dotknie "Twoich narządów", jeszcze pewnie zrobi Ci minetkę a Ty może wtedy wtedy z wielkiej łaski zaczniesz go głaskać przez spodnie...
      BTW - wyślij mu sms-a o treści "Pieszczę Cie przez spodnie"

      Skomentuj

      • djfuckme
        Ocieracz
        • May 2009
        • 124

        #48
        czysta głupota!
        jeśli nie chcesz uprawiać seksu, to go do tego nie nakręcaj, proste.
        Chwalę niewinną, lecz wolę inną.

        Skomentuj

        • Maoam
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 714

          #49
          Zaraz, zaraz, wygląda na to, że większość z Was odpowiada na post napisany przez autorkę 3 lata temu, a temat został przecież odświeżony i to już jest inna sprawa.

          Żeby była jasność, zacytuję:
          co robić?
          hej,ja też mam problem. możecie mi doradzić? Kiedy jestem blisko z moim chłopakiem,pieścimy się całujemy itd, jest przyjemnie,mój chłopak się podnieca,ale kiedy nagle biorę jego penisa do ręki i poruszam po nim dłonią to ON nagle pada
          Chłopak mowi,ze to nie moja wina,ze podniecam go,ale on za dlugo byl bez dziewczyny i jest nauczony robic to sam. co mam robic?
          Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
          Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
          I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
          Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

          Skomentuj

          • atta2k
            Świntuszek
            • Feb 2009
            • 58

            #50
            Napisał zabcia_5
            hej,ja też mam problem. możecie mi doradzić? Kiedy jestem blisko z moim chłopakiem,pieścimy się całujemy itd, jest przyjemnie,mój chłopak się podnieca,ale kiedy nagle biorę jego penisa do ręki i poruszam po nim dłonią to ON nagle pada
            Chłopak mowi,ze to nie moja wina,ze podniecam go,ale on za dlugo byl bez dziewczyny i jest nauczony robic to sam. co mam robic?
            po pierwsze, pogadaj z chlopakiem i powiedz mu zeby zaprzestal masturbacji; powiedz mu ze sama go zaspokoisz

            po drugie, wez penisa do ust a nie do reki LOL

            Skomentuj

            • oMYgod.
              Świętoszek
              • Jan 2010
              • 12

              #51
              smsem to możesz się tylko ośmieszyć koleżanko.
              To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, k*rwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.
              ~tak, lubię świntuszyć

              Skomentuj

              • Maoam
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 714

                #52
                OMYgod, odkopujesz stare tematy, do których Autorzy już najpewniej nie zaglądają, w dodatku dając, delikatnie mówiąc, niezbyt pomocne rady.
                Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
                Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
                I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
                Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

                Skomentuj

                • puss
                  Świętoszek
                  • May 2009
                  • 6

                  #53
                  nie denerwuj sie kochana, on jest troszke niedorozwiniety plciowo, z tad tez takie zachowanie

                  Skomentuj

                  Working...