W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

W zimie z futerkiem?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kraken
    Świntuszek
    • Sep 2006
    • 58

    #16
    Dłuższe futerko od czasu do czasu, to miłe urozmaicenie.

    Skomentuj

    • tadzio69
      Świntuszek
      • Aug 2009
      • 62

      #17
      Jakiś czas temu sam ją poprosiłem żeby zapuściła, ale tylko na wzgórku i to też odpowiednio przycięte, po prostu jakiekolwiek włosy w ustach nie działają na mnie dobrze. Wciągu pierwszego tygodnia trochę marudziła, że swędzi i przeszkadza ale udało sie wytrzymać i przyznam, że taki widok bardzo mi się podobał.

      Skomentuj

      • odwaZnaparka
        Świętoszek
        • Oct 2009
        • 20

        #18
        MÓJ partner tak się rozochocił tym futerkiem, że wyagrodził mi wszystkie niedogodnosci, co do których już właściwie przywykłam. Nawet nie zdawałamsobie sprawy ze mogę miećaż tak wielkiego bobra! Poczekam jeszcze trochę i zamówie sobie sesję foto!

        Skomentuj

        • suchy2
          Ocieracz
          • Oct 2009
          • 124

          #19
          Szkoda, że tak mało futerek na forum się pokazuje w fotkach . Apeluję o pokazanie kotka szerszej publiczności na forum.

          Skomentuj

          • iksior_x
            Świntuszek
            • Jul 2009
            • 54

            #20
            Moja partnerka goliła na 0 przez 2 lata bo nie rozmawialiśmy o tym jak ma być ale kiedyś zapytałem czy robi to tylko dla mnie i powiedziała ze w dużej mierze dla mnie Wiec powiedziałem ze już mi się "znudziła" taka goła I od tamtej pory zawsze ma jakąś fryzurkę Nie lubię buszu ale każda!!! fryzurka jest super

            Skomentuj

            • hakerben
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 20

              #21
              Chyba nie będę oryginalny jeżeli powiem, że poleciłem partnerce, aby nie goliła się. Zrobiłem to dlatego, że krótkie włoski drapały mnie lekko podczas szybkich ruchów. Ale muszę przyznać, że widok i dotyk ogolonej na zero cipeczki niesamowicie działa na mnie
              po prostu chyba tylko do jakiegoś momentu podniecała mnie owłosiony, naturalny kobiecy wzgórek. Chociaż i tak i tak jest fajnie. Dziewczyny róbcie jak Wy same najlepiej się czujecie, co dla Was jest miłe i przyjemne

              Skomentuj

              • apsik2008
                Świętoszek
                • Jul 2009
                • 1

                #22


                Nie wiem ogolona do zera to jest ochydny widok, zreszta po to natura nas tak stworzyla zeby byly tam wloski, nie mowie tu o zarosnieciu calkowicie lecz o tym ze jakis paseczek badz fryzurka dziala na faceta podniecajaco. I jak najbardziej jestem za tym zeby kobiety mialy jakiekolwiek wloski tam......

                Skomentuj

                • ankka84
                  Erotoman
                  • Feb 2009
                  • 491

                  #23
                  Napisał Aśka
                  Czasem sie zdarzało zostawić zarost w spokoju na jakiś czas z czystego lenistwa ale długo nie wytrzymywałam. Tu nie chodzi o modę ale wygodę komfort oraz higienę.
                  mam podobnie.jezeli nie gole na zero to zostawiam pasek(raz krotki raz dluzszy;p)-a ponizej lechtaczki golo i wesolo.

                  moja luba zazwyczaj ma futrzaka;] -lenistwo.;p od swieta sie ogoli i ma fajna fryzurke.,albo przystrzyze.osobiscie wole(jak pisalam wyzej) zeby pod kulka;] nie bylo nic,wtedy o wiele przyjemniej sie lize:]

                  Skomentuj

                  • Irja
                    Świntuszek
                    • Feb 2009
                    • 90

                    #24
                    Ostatni raz goliłam się 10 grudnia! I mam już dość. Czuję się jak niedźwiedzica Nie mówiąc już o tym, że to mi przeszkadza bo włoski drażnią. Niestety jak na razie nie mam możliwości depilowania się poniżej pasa i na nogach. Siła wyższa. Czasem mi się zdarzało małe lenistwo pod tym względem, ale najdłużej tydzień a nie dwa miesiące.

                    Skomentuj

                    • suchy2
                      Ocieracz
                      • Oct 2009
                      • 124

                      #25
                      Kurde, czy jest na forum jakaś miłosniczka futer?? JA kocham bujne owłosnie, jak najwyżej, najlepiej nic się ciągnie aż do brzucha, hhhmmmm.

                      Skomentuj

                      • dorisss111
                        Świntuszek
                        • Nov 2009
                        • 57

                        #26
                        ogólnie lubie dla samej siebie miec wygoloną całkowicie tylko cieniutki paseczek zostawiam ale czasem lenistwo bierze góre i sie troche zapuszcze

                        Skomentuj

                        • Asklepios
                          Świętoszek
                          • Apr 2007
                          • 22

                          #27
                          Osobiście lubię trochę włosków. Staram się namówić moją partnerkę jednak różnie to wygląda ostatnio zostawiła trochę włosków na wzgórku łonowym. Strasznie mnie to podnieca, jakoś "goła" cipka już tak na mnie nie nie dział. Faktycznie jednak słyszę od niej że najlepiej się czuje wydepilowana.

                          Skomentuj

                          • ewunia
                            Świętoszek
                            • Jun 2009
                            • 0

                            #28
                            ostatnio zapusciłam troche moje futerko....tak jakos wyszło...
                            do tej pory moj męzczyzna preferował zero włosków w tej okolicy.
                            Nie wiem czy sie zgolić, czy spróbowac inaczej z włoskami teraz...a moze po prostu go zapytać?

                            Skomentuj

                            • Anioka.M
                              Ocieracz
                              • Feb 2009
                              • 102

                              #29
                              Jak się nie wydepiluję, to czuję się, jakbym nie umyła zębów: nieświeża i nieatrakcyjna. Golę się na zero prawie codziennie podczas kąpieli. W ciągu ostatnich 7 lat (golę cipkę od wieku 16 lat) tylko raz miałam "zarost" 3 tygodniowy - leżałam trochę połamana w szpitalu. Przez długi czas, prawie 2 miesiące po wyjściu do domu miałam niesprawne obie ręce, pod prysznicem myła mnie i... goliła moja mama. Wstydziłam się na początku, miałam wtedy 20 lat, ale potem, po kilku dniach to już było "normalne".

                              anka

                              Skomentuj

                              • czarnulka_22
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Nov 2009
                                • 212

                                #30
                                Nienawidze mieć niewydepilowanej niuni.Czuje się wtedy strasznie dziewnie i ta świadomość jest nienożliwa do zniesienia.Golę na zero i nie ważna jest wtedy pora roku.

                                Skomentuj

                                Working...