W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Moja niespełniona fantazja - Legginsy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mareksoczysty
    Świętoszek
    • Jan 2012
    • 1

    Moja niespełniona fantazja - Legginsy

    Witam...

    Jestem w stałym związku od 5 lat z moją dziewczyną, mieszkamy razem. Wielu rzeczy próbowaliśmy w łóżku i po za nim. Moim fetyszem są czarne, błyszczące, imitujące skórę, legginsy. Moja dziewczyna posiada takie legginsy, miała je na sobie może dwa razy. Często jak jej nie ma w domu to albo zakładam je na siebie i masturbuje się w nich spuszczając się na nogę bo bardzo mnie podnieca to, czasem masturbuje się okręconymi legginsami o mojego penisa.
    Ale to mi już nie wystarcza chciałbym żeby moja dziewczyna była ubrana w legginsy i siedziała na moim penisie kiedy to ja leże na plecach i jeździła swoim kroczem po moim penisie, chciałbym też żebyśmy oboje stali ona odwrócona do mnie tyłeczkiem a ja wsadzę swojego penisa między jej nogi i tak jakbym ją bzykał wykonuje ruchy a na koniec spuściłbym się na jej ubrany w legginsy tyłeczek lub cipkę.

    Wstydzę się jej coś takiego zaproponować...choć ona wie w jakimś tam stopniu że lubię takie legginsy bo to dzięki mnie w ogóle kupiła takie legginsy tylko jak na początku wspomniałem miała je na sobie może dwa razy.

    Pomóżcie...
  • 3_grosze
    Świntuszek
    • Feb 2009
    • 78

    #2
    Poczekaj aż ona je założy i wtedy zacznij się do niej dobierać. Jakby człowiek zawsze się wstydził, toby się nigdy nie rozebrał przed kobietą..

    Skomentuj

    • magnikot85
      Świętoszek
      • Oct 2012
      • 45

      #3
      Napisał mareksoczysty
      Witam...

      Jestem w stałym związku od 5 lat z moją dziewczyną, mieszkamy razem. Wielu rzeczy próbowaliśmy w łóżku i po za nim. Moim fetyszem są czarne, błyszczące, imitujące skórę, legginsy. Moja dziewczyna posiada takie legginsy, miała je na sobie może dwa razy. Często jak jej nie ma w domu to albo zakładam je na siebie i masturbuje się w nich spuszczając się na nogę bo bardzo mnie podnieca to, czasem masturbuje się okręconymi legginsami o mojego penisa.
      Ale to mi już nie wystarcza chciałbym żeby moja dziewczyna była ubrana w legginsy i siedziała na moim penisie kiedy to ja leże na plecach i jeździła swoim kroczem po moim penisie, chciałbym też żebyśmy oboje stali ona odwrócona do mnie tyłeczkiem a ja wsadzę swojego penisa między jej nogi i tak jakbym ją bzykał wykonuje ruchy a na koniec spuściłbym się na jej ubrany w legginsy tyłeczek lub cipkę.

      Wstydzę się jej coś takiego zaproponować...choć ona wie w jakimś tam stopniu że lubię takie legginsy bo to dzięki mnie w ogóle kupiła takie legginsy tylko jak na początku wspomniałem miała je na sobie może dwa razy.

      Pomóżcie...
      Mam tak samo... piękne marzenia wymienię się fotkami dupeczek w leginsach....

      Skomentuj

      • GajdzinSan
        Świntuszek
        • Sep 2012
        • 52

        #4
        Powiec jej o tym lub napisze że chciałbyś się na nią spuścić jak ma te legginsy

        Skomentuj

        • sylwia.torun
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2011
          • 219

          #5
          Czego tu się wstydzić kolego? Pomysł masz super, do dzieła! Na pewno się zgodzi!
          Zapraszam do mojego albumu ze zdjęciami w profilu.

          Skomentuj

          • EmilyWeed
            Świętoszek
            • Oct 2012
            • 23

            #6
            Napisał 3_grosze
            Poczekaj aż ona je założy i wtedy zacznij się do niej dobierać. Jakby człowiek zawsze się wstydził, toby się nigdy nie rozebrał przed kobietą..
            Popieram zrób to i nie wstydź się. W końcu jesteś z tą kobietą. Jaki jest sens bycia w związku kiedy się wstydzimy drugiej osoby? Dajesz chłopaku!

            Skomentuj

            Working...