W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Marzmy!! Marzmy!!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Panna O.
    Świntuszek
    • Feb 2007
    • 75

    #16
    Mi sie marzy jakiś wyjazd gdzieś gdzie nikt mnie nie zna razem z partenrem, gdzie moglibyśmy przemierzać kraj samochodem. Żebyśmy sie kochali na pobobu na masce samochodu, albo na plaży albo gdzieś w hotelu pięknie wystrojonym, tak żeby to dodawalo nam ochoty na conocne igraszki i żeby siły sparczyło od ranka do nocy:]
    "W związku z tym uważam, żemam pełne prawo mówić ,,ku.wa", kiedy mi się spodoba, a także zarabiać i wydawać codziennie nieprzyzwoite sumy pieniędzy".

    Skomentuj

    • LazyWriter
      Seksualnie Niewyżyty
      • Oct 2006
      • 259

      #17
      @ Panna O.

      Polecam hotele sieci Marriott
      Carpe dentum...
      Szukalem filmu "Waleria i tydzien cudow" - thx SunKwo!

      Skomentuj

      • Deicide
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2012
        • 232

        #18
        Wtulić się w wielkie piersi, nawet gdyby nie było seksu. Moja dziewczyna ma małe.

        Skomentuj

        • szukacz89
          Świętoszek
          • Apr 2012
          • 6

          #19
          a ja odwrotnie od poprzednika ... popieścić małe piersi bo niestety nigdy w życiu nie miałem tej przyjemności, zawsze mi się trafiały dziewczyny z dużymi

          Skomentuj

          • meerkatka
            Świętoszek
            • Jun 2012
            • 4

            #20
            Mnie nieziemsko nakręca scena z "Pamiętnika nimfomanki" gdy kobieta idzie ulicą, wzrokiem uwodzi faceta stojącego na przystanku, on idzie za nią w pustą uliczkę i bierze na bramie. Bez słów, pocałunków czy pieszczot. Zrobili swoje i każde poszło w swoją stronę. Rozmarzyłam się...
            Szczegółowo analizując płatki nikt jeszcze nie pojął piękna róży

            Skomentuj

            • lotik098
              Banned
              • Feb 2009
              • 20

              #21
              Trójkącik zdecydowanie.

              Skomentuj

              Working...