W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak wychować kobietę idealną czyli poradnik dla dziewcząt oraz przyszłych mam. Part 1

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Eris
    Perwers
    • Feb 2009
    • 851

    #46
    Napisał Attyla
    Bardzo rzadko zgadzam się z Eris ( prawie nigdy) ale tym razem podpisuje się pod całym postem...
    Lezka mi sie zakrecila


    Temat moze byc dobry do dyskusji na temat przekazywanych wartosci ale imo problem lezy glebiej. Wstawmy sobie zamiast konkursu pieknosci basen, szermierke, balet, 5 jezykow, slonie, konie etc. i mamy to samo.

    Skomentuj

    • Attyla
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2012
      • 235

      #47
      Napisał Eris
      Lezka mi sie zakrecila
      Mam nadzieję że nie ostatni raz


      Napisał Eris
      Temat moze byc dobry do dyskusji na temat przekazywanych wartosci ale imo problem lezy glebiej. Wstawmy sobie zamiast konkursu pieknosci basen, szermierke, balet, 5 jezykow, slonie, konie etc. i mamy to samo.
      W przedszkolu mojej córki było spotkanie z psychologiem i poszedłem znudzony ( bo znowu będzie marudzenie) i usłyszałem że przychodnie pełne są 9, 10- latków z syndromem wypalenia charakterystycznym dla zaheblowanych japiszonów.
      0statnio edytowany przez Attyla; 05-06-12, 21:57.
      "Człowiek jest tyle wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

      Skomentuj

      • Gogol
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2009
        • 241

        #48
        Napisał Attyla
        Gogol a ty masz jakieś dzieci ?
        Tak, ale syna a chłopcy chyba się na takie numery nie tak łatwo dadzą naciągnąć, przynajmniej mój.
        Też podpisuję się pod postem Eris, chociaż też rzadko się z nią zgadzam. Tak więc masz już dwie łezki Eris.
        Nie można mieć wszystkich dziewczyn na świecie, ale należy do tego dążyć.

        Skomentuj

        • Xenon
          Perwers
          • Feb 2009
          • 1112

          #49
          Napisał Eris
          1) Nie kazdy powinien miec dzieci i 90% ludzi nigdy nie bedzie dobrymi rodzicami. Powinni ino ludziom jakies czipy antykoncepcyjne wszczepiac w 1 dniu zycia po to, by sie nie mnozyli. A jak by chcieli miec dzieci to testy psychologiczne i deaktywacja czipa na czas okreslony.
          Ta, od razu 900%. I co/kto miał(o)by decydować o tym, kto może zrobić dziecko, a kto nie? Test wrażliwości na krzywdę zwierzątek czy grupa zblazowanych mizantropów?
          Płodzenie dzieci to sprawa prywatna każdego człowieka. Świat byłby nudny, gdyby takie pomysły wyszły poza teoretyczne rozważania. Biologicznie gatunek też by ucierpiał w skutek mniejszej różnorodności genów.
          A może po prostu będę... lamusę!

          Skomentuj

          • Hal
            Perwers
            • Oct 2010
            • 1366

            #50
            Napisał Gogol
            A wy zamiast dyskutować o meritum - jaką krzywdę te matki wyrządzają swoim córkom - dywagujecie o tym co autorka chciała przez stworzenie tego wątku powiedzieć. Czyżby się myliła, pisząc, że zakłada, ze ma do czynienia z ludźmi o wysokiej inteligencji?
            Ale o czym tu dyskutować, o skrajnej głupocie tych matek?

            Skomentuj

            • Mind's_elation
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 485

              #51
              Napisał Gogol
              Tak, ale syna a chłopcy chyba się na takie numery nie tak łatwo dadzą naciągnąć.
              W Toddles&Tiaras natrafiłam kiedyś na odcinek z chłopcami, więc jeszcze masz szansę zrobić młodego na przyszłego modela Calvina Kleina
              "Większość granic przekracza się przecież z powodu prowokacji"
              Janusz Leon Wiśniewski

              Skomentuj

              Working...