W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nie umiem pisać z dziewczynami ani w ogóle z nikim

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • alexa9525
    Świętoszek
    • Apr 2012
    • 16

    #61
    Dzięki za zaproszenie, jednak obawiam się, że nie będę mogła skorzystać. Mam 15 lat.

    Skomentuj

    • alexa9525
      Świętoszek
      • Apr 2012
      • 16

      #62
      Nie będę się wypowiadała na temat moich rówieśników, bo nie chcę tutaj nikogo obrażać

      Staram się rozmawiać z różnymi grupami wiekowymi - z ludźmi w moim wieku i z ludźmi 20 wzwyż.
      Z osobami w moim wieku praktycznie nie da się przeprowadzić normalnej i wartościowej rozmowy (oczywiście z małymi wyjątkami). Znów kiedy już znajdę osobę starszą czyli 20+, to jak dowie się ile mam lat, krótko mówiąc...ucieka

      A jeśli dojdzie do tego, że już zacznę z kimś rozmawiać i jest ok, to w pewnym momencie brak tematów, albo sucha rozmowa o niczym.

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2720

        #63
        Napisał RedJane
        E, bez kitu Dawałam Ci 18 spokojnie...
        Też byłam w szoku jak się dowiedziałam a poczekaj jak Ci opowie o swoich zainteresowaniach

        Mam 25 lat nie uciekam
        0statnio edytowany przez Kalilah; 16-04-12, 21:24.
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • alexa9525
          Świętoszek
          • Apr 2012
          • 16

          #64
          Trochę już się rozglądałam i widziałam, że nawet młodsze ode mnie osoby tutaj urzędują, i rzeczywiście rozmowy są raczej na poziomie, ale sądzę jednak, że niedługo zniknę.

          A moje zainteresowania raczej nie wpasują się w ogólną tematykę

          Skomentuj

          • alexa9525
            Świętoszek
            • Apr 2012
            • 16

            #65
            Dość dużo tych tematów, może gdzieś się włączę, ale raczej nie widzę swojego miejsca na forach.
            Z resztą, zobaczymy co ze mną będzie...

            Skomentuj

            • alexa9525
              Świętoszek
              • Apr 2012
              • 16

              #66
              To prawda. Idealne miejsce!

              Skomentuj

              • Lieutenant Nox
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jul 2009
                • 345

                #67
                Widzę kółko wzajemnej adoracji się zawiązało drogie Panie. Jane, jak chcesz sobie pogadać z nieśmiałym brunetem to zapraszam na pw, hahahaha.
                a tak do naszej zakłopotanej Alexy, jak widzisz tu potrafisz nawiązać jakiś kontakt z nami, więc nie jest źle.

                Jane wrócę do Ciebie jeszcze Mnie też możesz do piersi przytulić : ))))
                [...] Nie możecie służyć Bogu i mamonie.
                Mateusz, rozdział 6, wers 24.

                Skomentuj

                • Cicho_sza
                  Erotoman
                  • Apr 2012
                  • 668

                  #68
                  Aleksa, ale widzisz jak tu ładnie nawiązałaś kontakt?

                  I nie nakręcaj się myślą, że w Twoim wieku nie ma odpowiednich ludzi do rozmów. Też miałam 15 lat, czasami zdawało mi się, że nie pasuję do rówieśników... Ale trzeba próbować zaznajamiać się z różnymi ludźmi, o różnych poglądach itd. Im więcej świata poznasz, tym lepiej będziesz odnajdywać się w tym wszystkim.

                  Odgórnie wiadomo, że przy bliskich osobach czujemy się dobrze, bo wiemy, że jesteśmy akceptowani. Przy nowych osobach mam tak samo jak Ty - ale czy to złe? Myślę, że trudno, takie się urodziłyśmy i w tym nasza magia
                  A wbrew pozorom wiele osób lubi odkrywać i docenia te "tajemnicze" osóbki.

                  Także głowa do góry, stres na bok i nie dąż za tym, aby wszyscy Cię lubili, bo to błędne koło...
                  Bądź sobą, a ludzie to docenią. Mnie docenili, więc Tobie też się uda! A uwierz miałam podobnie, oprócz rumienienia się. Po prostu żyłam "z boku". Teraz jest lepiej.

                  Wiek nastoletni to głupi wiek, co wrażliwsze osoby nie wytrzymują presji ciągłego oceniania i zamykają się w sobie.

                  A mam jeszcze pytanie, bo jakoś mi umknęło: czy zawsze u Ciebie tak było z nawiązywaniem kontaktów?
                  Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
                  Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
                  Bo jestem sprytna i wybitna
                  Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

                  Skomentuj

                  • alexa9525
                    Świętoszek
                    • Apr 2012
                    • 16

                    #69
                    Jako mały dzieciak byłam otwartą osobą i nie miałam większych problemów z nawiązywaniem kontaktów z innymi ludźmi. Z wiekiem zaczęło się to jednak zmieniać.

                    Skomentuj

                    • Cicho_sza
                      Erotoman
                      • Apr 2012
                      • 668

                      #70
                      A jest coś czego krępujesz się w swoim wyglądzie? Może paraliżuje Cię myśl, że ktoś na Ciebie patrzy... i ocenia - wg Ciebie negatywnie.

                      Chodzisz na jakieś kółko zainteresowań? Wśród ludzi o wspólnym hobby łatwiej będzie się odnaleźć Fotografujesz, może manga, książki, malowanie? Albo po prostu kurs angielskiego Zobaczysz jak się przełamiesz choć na początku pewnie będzie trudno.
                      Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
                      Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
                      Bo jestem sprytna i wybitna
                      Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

                      Skomentuj

                      • alexa9525
                        Świętoszek
                        • Apr 2012
                        • 16

                        #71
                        W swoim wyglądzie nie lubię prawie wszystkiego.

                        Na kółka zainteresowań nie uczęszczam, ponieważ nie ma tam odpowiadających mi tematów. Kiedyś fotografowałam, ale teraz przestałam. No i chodzę na lekcje angielskiego prowadzone w niewielkiej grupie (ok. 8 osób), ale tam raczej nie ma co liczyć na jakiekolwiek kontakty. Praktycznie ze sobą nie rozmawiamy. Po prostu przychodzimy, uczymy się i wracamy do domu.

                        Skomentuj

                        • Kalilah
                          Administrator
                          • Mar 2012
                          • 2720

                          #72
                          Haloś, a kryminalistyka? To dopiero zainteresowanie!
                          My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                          Regulamin forum

                          Skomentuj

                          • alexa9525
                            Świętoszek
                            • Apr 2012
                            • 16

                            #73
                            Kalilah, a słyszałaś kiedyś o kółkach zainteresowań, o tematyce kryminalistycznej? Bo ja nie

                            (nie żebym się czepiała, ale znów odchodzimy od tematu )

                            Skomentuj

                            • Kalilah
                              Administrator
                              • Mar 2012
                              • 2720

                              #74
                              Napisał alexa9525
                              Kalilah, a słyszałaś kiedyś o kółkach zainteresowań, o tematyce kryminalistycznej? Bo ja nie
                              Bo ja wiem ... kupujesz zestaw małego patologa i bawisz się ze znajomymi

                              Ale tak na serio, to nieźle sobie radzisz w rozmowie. Masz też unikalne zainteresowania. Wiem, że jak zaczniesz rówieśnikom opowiadać o autopsji, to może nie będą zachwyceni, przynajmniej ci o słabszych nerwach

                              A co tym razem ma ten wygląd zewnętrzny do rozmowy na takim chacie?
                              Rozumiem, że w realu jak ktoś ma mnóstwo kompleksów, to może mu to podciąć skrzydła.
                              My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                              Regulamin forum

                              Skomentuj

                              • alexa9525
                                Świętoszek
                                • Apr 2012
                                • 16

                                #75
                                Jak na razie czytam książki tematyczne w zaciszu domowym i jest mi z tym dobrze, a o autopsji ze znajomymi zdecydowanie nie pogadam

                                Mówimy ogólnie o kontaktach, nie tylko na chacie, więc kompleksy i tak robią swoje.

                                Dobra... teraz lecimy do offtopu.

                                Skomentuj

                                Working...