W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Harry Potter

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Talena
    Świntuszek
    • Jun 2005
    • 58

    Harry Potter

    Co sadzicie o tym filmie? Wczoraj byla dyskusja w tv i niestety zdaniem niektotrych HP zacheca do okultyzmu bueheheh:-)I nie jest ksiazka dla dzieci gdyz Harry walczy ze zlem w zly sposob:/No i kosciol tez nie jest przekonany:/Ciekawe ze w Polsce zawsze sie do czegos doczepia he
  • Czarodziejka
    Perwers
    • Sep 2005
    • 963

    #2
    ja tylko przeczytałam wszystkie części, ktore sie ukazaly, niektóre nawet po 2 razy. Filmu do tej pory nie ogladałam. Moim zdaniem "Harry Potter" nie zacheca do okultyzmu. Czepiają sie i tyle naprawde...

    Skomentuj

    • glizdziarz
      Banned
      • Sep 2005
      • 1981

      #3
      Noo jak too? HP nie zachęca do okultyzmu? Przecież tam roi się od czarnej magi, guseł demonów a nie ma Stwórcy!!!!!!!!!!! Harry Potter jest beeee i powinien natychmiast trafić na indeks ksiąg zakazanych. Zwolenników tego typu literatury powinno się pławić w rzekach ja drzewiej lub palić na stosach!!!

      Skomentuj

      • Talena
        Świntuszek
        • Jun 2005
        • 58

        #4
        W wielu bajkach jest czarna magia itp rzeczy, ale w koncu dobro wygrywa. tyle ze ludzie sie czepiaja o to ze harry pomalu zaczyna byc podobny do Voldemorta (???) a na dodatek w czarze ognia na stronie 666 jest opis jak harry jest przywiazany do tego nagrobka i Glizdogon odprawia ten caly rytual Bueheheh satanistyczna ksiega)) hehe

        Skomentuj

        • Czarodziejka
          Perwers
          • Sep 2005
          • 963

          #5
          mi sie podoba. zależy jak ktos podchodzi do tej ksiażki, ja nigdy nie myślałam o niej jako czarnej ksiedze.

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #6
            Czytałam 4 tomy książki i oglądałam dwie części filmu.
            Jest to kawał dobrej roboty, ale niektóre momenty nie za bardzo nadają się dla młodszych dzieci, bo są zbyt straszne.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • Falcon
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2005
              • 369

              #7
              czytalem wszystkie czesci i jeden film stwierdzilem ze szkoda czasu na filmy - mimo ze sa bardzo dobre to przy ksiazce nie moga sobie nawet stanac!!
              Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

              Skomentuj

              Working...