W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Owlosienie na ciele

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aergo
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 77

    Owlosienie na ciele

    Witam.
    Otóż mam owłosienie na plecach , brzuchu , klacie i to całkiem spore a mam 16 lat i oto moje pytanie

    Dziewczyny przeszkadza wam to
    53
    Tak
    0%
    38
    Nie
    0%
    15

    The poll is expired.

  • toxicgirl
    Banned
    • May 2006
    • 783

    #2
    faceci maja tam zazwyczaj jakies wlosy, jedni mniejsze inni wieksze. ile kobbiet tyle upodoban.
    tematow podobnych bylo juz sporo.

    Skomentuj

    • Gurgun
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 707

      #3
      Jeśli masz z tego powodu kompleksy, bądź będziesz je miał do da się je usunąć na stałę laserem

      A co do tego czy dziewczyny odstrasza to jest dokladnie tak jak toxic pisze
      Gurgun - jaki jest każdy widzi

      Skomentuj

      • Hendrix
        Świętoszek
        • Apr 2009
        • 27

        #4
        Napisał Aśka
        Owłosiona klata i brzuch?Super
        ale zaskoczyłaś mnie Aśka Pozytywnie oczywiście Pierwszy raz spotspotykam sie z kobieta która tak mysli he Noo tez mam spore ze tek powiem owłosienie ;p odziedziczyłem po tacie i nie zwracam na to uwagi uwazam ze jest to męskie(włosów na plecach nie mam)

        Skomentuj

        • Tott
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 42

          #5
          A może jakaś dziewczyna lubi owłosienie typu Wałujew?
          Oświecam, że jest to syberyjski bokser wagi ciężkiej z 213 cm wzrostu.Włoski jak malowane !
          Ja swoje włosy na penisie i wokół przycinam aby by takie jak
          mech.

          Skomentuj

          • Adonnis
            Banned
            • Feb 2009
            • 234

            #6
            Dziewczyny, nie mam siły czytać tych wszystkich postów u góry, więc wywalę po prostu ciepło od siebie Mam klatę lekko owłosioną, ale nie zamsz golić?

            No a co nad kutasem? Strzyc, golić, czy pozwalać na zarost parodniowy ? Już jestem wdzięczny za odpowiedzi

            Skomentuj

            • Nabuhodonozor
              Ocieracz
              • Apr 2009
              • 112

              #7
              ja tam nie mam włosów na plecach bo dla mnie to nie... hmmm nie apetyczne że się tak wyraże... ale to dlatego że jestem chłopakiemno to trudno żeby mi się to podobało...

              na brzuchu mam ale małe ale za to na penisie mógłbym krótkie warkoczyki zapleść... co wy na to ??

              Skomentuj

              • Sprężynka
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2009
                • 265

                #8
                Nie ukrywam, że wolę oglądać nieowłosioną klatę, ale nie będę przecież facetowi, z którym się spotykam kazała się rozbierać tylko po to, by to sprawdzić.
                Gdy się kocha, to jest to nieistotny szczegół.
                Pocałuj mnie... zaczaruj mnie...

                Skomentuj

                • Wujek

                  #9
                  A gdzie te czasy co faceci się chwalili włosami na klacie, kto ma wiecej itp itd

                  Skomentuj

                  • kuba303
                    Ocieracz
                    • Mar 2009
                    • 107

                    #10
                    nie wyobrazam sobie miec wlosy na plecach, albo jakis wielki busz na klatce...
                    btw. wiem, ze to temat o meskim owlosieniu ale dodam, ze moja byla miala takie male czarne wlosy na brzuchu i w okolicach to mi sie to podobalo^.^

                    Skomentuj

                    • kicia!
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 629

                      #11
                      imho owłosienie na klacie i brzuchu jest mega sexy, ale na plecach już zdecydowanie nie, odrzuca mnie.

                      Skomentuj

                      • katerinka

                        #12
                        za bardzo mi sie nie podoba ale zalezy jak to wyglada na jednym moze fajnie i moze to do niego pasowac a na drugim okropnie

                        Skomentuj

                        Working...