Piss Sex

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • OMFG
    Erotoman
    • Mar 2006
    • 613

    Po pierwsze chcialem zaznaczyc ze nie doczytalem wszystkich postow bo calkowicie zeszliscie z tematu ktorym jest "PISS SEX" Moje zdanie apropo tych wszystkich innych wymienionych tutaj "dewiacji" jest takie iz wszystkie te zachowania napewno sa jakos uzasadnione... Staram sie byc tolerancyjna osoba i jezeli ktos swiadomie stwierdza ze wlasnie taki rodzaj "sex-u" go jara to niech robi co chce. Ja osobiscie nie mam zamiaru ani tego ogladac a tym bardziej praktykowac!!!

    Co do samego pissingu to chcial bym sprobowac jak smakuje taka lekko slonawa myszka Nie wykluczam tez mozliwosci zeby partnerka zsiusiala mi sie cieniutka strozka do buzi, no i na plecki (to tak apropo tradziku :/ ) Nie zalezy mi jakos specjalnie na oddaniu moczu na partnerke ale jesli bedzie bardzo chciala... ;]

    เว็บฝากรูป ฝากไฟล์ วิดีโอ ไม่จำกัดขนาด พื้นที่สูงสุดคนละ 1TB ไม่ต้องเสียค่าสมาชิก Billede

    เว็บฝากรูป ฝากไฟล์ วิดีโอ ไม่จำกัดขนาด พื้นที่สูงสุดคนละ 1TB ไม่ต้องเสียค่าสมาชิก Billede

    เว็บฝากรูป ฝากไฟล์ วิดีโอ ไม่จำกัดขนาด พื้นที่สูงสุดคนละ 1TB ไม่ต้องเสียค่าสมาชิก Billede






    Osobiscie uwarzam ze te fotki so baaaaaaaardzo slodziutkie

    Skomentuj

    • TRS Broskow
      Perwers
      • Dec 2005
      • 961

      wow, faktycznie słodkie te foteczki

      Skomentuj

      • Lizolek
        Świętoszek
        • Mar 2006
        • 36

        zaba potwierdzam bardzo podniecajaca sprawa moja pani raz to zrobila i bylo super czekam z utesknieniem na nastepny raz ktory niebawem nastapi polecam dodam ze robimy to w jedna strone czyji ona na mnie
        Dar życia , narodziny osoby której się tak pragnęło której nie można było się już doczekać to coś czego nie da sie opisać słowami

        Skomentuj

        • żaba
          Świntuszek
          • Mar 2006
          • 68

          my zrobilismy to w dwie strony. po co sie ograniczac?? jak cos nowego to na calego!!

          Skomentuj

          • Lizolek
            Świętoszek
            • Mar 2006
            • 36

            żaba extra moze mojej pani zaproponuje zobaczymy bede informowal o postepach
            Dar życia , narodziny osoby której się tak pragnęło której nie można było się już doczekać to coś czego nie da sie opisać słowami

            Skomentuj

            • OMFG
              Erotoman
              • Mar 2006
              • 613

              Napisał Lizolek
              żaba extra moze mojej pani zaproponuje zobaczymy bede informowal o postepach
              Powinienes... po co sie ograniczac

              Skomentuj

              • Marcos
                Świętoszek
                • Mar 2006
                • 16

                Mnie bardzo piss sex kreci, czasem sie tak bawimy, fajna okazja jest po winku czy po piwku - duzo i dłuuugo :-) poza tym, mocz jest prawie bez smaku - mozna to chyba uznac za lightowa wersje dla tych ktorzy nie za bardzo lubia ostre i mozna smaki & zapachy. A podniecenie jest wielkie jak sie czuje strumyk na penisie, brzuchu czy nawet w ustach, wypuszczajac z powrotem oczywiscie

                Skomentuj

                • żaba
                  Świntuszek
                  • Mar 2006
                  • 68

                  piss jest fajny,ale do ust bym nie chciała... jakoś mi to lekką przesadą trąca. ale,jak ja to zwykłam mówić w takich sytuacjach:"co kto lubi"

                  Skomentuj

                  • ff_guy
                    Świntuszek
                    • Mar 2005
                    • 65

                    Piss pewnie jest przyjemny, nie mialem jeszcze okazji sprobowac. Ale podniecajacy na pewno
                    YOU're behind the wheel... tonight

                    Skomentuj

                    • darkbeast
                      Świętoszek
                      • Apr 2006
                      • 20

                      dla mnie super sprawa. bardzo to lubie i faktycznie - po piwku i winku niezle mozna sobie pouzywac.
                      dla chcacych sprobowac po raz 1 polecam wypicie min 1 litra wody mineralnej - efekt bardziej bez smaku a jak sie tak duzo wypije to pomaga pokonac bloka przed pierwszym "olaniem" ukochanej osóbki.

                      Skomentuj

                      • Qbek
                        Świętoszek
                        • Apr 2006
                        • 14

                        ja tam lubie jak sie kubek napełnia.......... :p
                        Qbek -wiadomo czyj.....

                        Skomentuj

                        • Jonmal
                          Świętoszek
                          • Apr 2006
                          • 40

                          Ja uwielbiam ten rodzaj seksu, co do zapachu i smaku - kwestia gustu, dla mnie bez znaczenia czy mocz ma smak bardziej intensywny czy lightowy. Na szczescie znalazlem dziewczyne, ktora siusia mi nawet do szklanki, a wtedy moge sie delektowac nim niczym dobrym winem. Prosto do ust? Jeszcze lepsza sprawa Zdazylo mi sie rowniez siusiac do ust dziewczyny - zgodze sie z moim poprzednikiem,ze to bardzo podniecajaca zabawa...
                          Amor vincit omnia...

                          Skomentuj

                          • Czarodziejka
                            Perwers
                            • Sep 2005
                            • 963

                            stanowcze NIgdyby chłopak na mnie nasikał obraził by mnie bardzo, to takie ponizające zachowanie.

                            Skomentuj

                            • Jonmal
                              Świętoszek
                              • Apr 2006
                              • 40

                              czy ponizajace czy nie, zalezy tylko od tego jak strony do tego podchodza. dla jednych to obrzydzenie - dla innych ogromna frajda. A przeciez w seksie chodzi o dawanie sobie przyjemnosci....
                              Amor vincit omnia...

                              Skomentuj

                              • Hagnos
                                Świntuszek
                                • Apr 2006
                                • 98

                                to temat tak ogromnie dyskusyjny jak to, co dla kogo jest zboczeniem

                                wg mnia w zyciu fajnie jest sprobowac wielu rzeczy, jednak jak najdalsza jestem w tej chwili teorii, ze nalezy wszystkiego probowac..

                                ogolnie temat mi znany, nie sadze, zebym chciala to powtorzyc.
                                sprobowalam i na tym doswiadczeniu w tym temacie poprzestane.

                                Skomentuj

                                Working...