Zrealizowane fantazje

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pop
    Świntuszek
    • Sep 2006
    • 54

    #91
    Może to był dworzec w Milówce czy innych Lipcach - na uboczu i w biały dzień idealnie wyludniony?

    Skomentuj

    • brzoskwineczka
      Perwers
      • Sep 2009
      • 824

      #92
      Zabawy paluszkami w pupie partnera. Długo się zbierałam aż zaczęliśmy się tak bawić. Zobaczymy co to nam da...
      ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

      "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

      Skomentuj

      • Misiunia3
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 462

        #93
        Ja bym tego odwagą nie nazwała, raczej głupotą i totalną chwilą słabosci ale było naprawdę świetnie.

        pop dworzec nie jest ani nie był na żadnym uboczu i zawsze jest tam straszny ruch a juz tym bardziej w godzinach południowych.

        A żeby nie było OT. Spełniłam swoja fanatzje kiedy to ja dominowałam nad facetem.
        Last edited by Misiunia3; 14-10-09, 16:43.
        Grzesznica...

        Skomentuj

        • Niechciany__
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2009
          • 282

          #94
          Napisał jezbel
          Cytat:
          Seks w saunie
          Bez poparzeń ? W saunie gwałtowniejsze nabranie powietrze nawet bywa niebezpieczne, z uwagi na panująca tam temperaturę i duchotę. Podziwiam.
          Cóż, jezbel tu się akurat mylisz. Z jedną kobietą z braku innych opcji przez 1,5 roku bliskiej znajomości chodziliśmy regularnie właśnie do sauny (nota bene była niemal dokładnie tam, gdzie spotkałem Bambii i daj_mi na zlocie "zorganizowanym" przez niejakiego "Wolanda", który nie raczył przybyć..) - kochając się w kabinie oraz w sąsiadującym prysznicu.. Do dziś mam ochotę na spotkanie w saunie z kobietą..
          * * * * * * * *
          Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa - nie zmienia to jednak faktu, że inteligencja idzie często w parze z chamstwem i nietolerancją.

          Skomentuj

          • pop
            Świntuszek
            • Sep 2006
            • 54

            #95
            Misiunia, zwracam honor i gratuluję odwagi! Tak z ciekawości, to gdzie to robiliście? W toalecie? Dla nas bardzo wpływa estetyka wnętrza, chyba więc nigdy nie zrobimy tego na dworcu. Fantazje realizujemy raczej na łonie natury (góry).

            Skomentuj

            • Misiunia3
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 462

              #96
              To nie była zadna toaleta tylko autokar.To była taka moja fantazja choć ja niebyłam zbyt chetna do jej zrealizowana. Myślałam, ze zostanie to tylko fantazja jednak były wcielił ją w życie. I tak jak juz pisałam to nie odwaga tylko nieumiejętnosć powiedzenia "nie" a jesli nawet mówiłam "nie" to były i tak sie z tym nie liczył. Mimo niewielkich nerwów było jednak warto tą fantazję urzeczywistnić.
              Grzesznica...

              Skomentuj

              • odwaZnaparka
                Świętoszek
                • Oct 2009
                • 20

                #97
                w pupę

                nauczyłam się seksu analnego i bardzo to lubię, czesto to robimy z męzem

                Skomentuj

                • sinuhe
                  Świntuszek
                  • Dec 2005
                  • 81

                  #98
                  Witam!
                  Piszę tylko o spelnionych
                  - sex na łonie natury: las i pole ze zborzem podczas spacerku
                  - sex w ukladzie 2m i 1k
                  - sex z dojrzała kobieta, to akurat kilka razy powtórzylem i jestem wielkim fanem
                  - z dawnych czasów to sex w toalecie szkolnej (to był dreszczyk), sex w restauracji, lodzik w pubie))
                  - partnerka zrobiła mi dobrze kiedy prowadziłem auto
                  - rimming w obie strony, super sprawa,szkoda że sporo dziewczyn się tego wstydzi
                  - spijanie wlasnych soczków po wytrysku w cipkę partnerki
                  - jako, że jestem bi miałem sporo przygód w ukladach m+m, ale może o tymnie będe pisał bo nie wszystkich to kręci
                  Last edited by sinuhe; 08-11-09, 12:46. Powód: Zapomniałem dodać,że nie spelnione to sex z shemale:)

                  Skomentuj

                  • odwaZnaparka
                    Świętoszek
                    • Oct 2009
                    • 20

                    #99
                    Napisze krótko i zwięźle miałam dwa penisy w buzi jednocześnie... to było kilka lat temu, ale wciąż na wspomnienie o tej zabawie mam dreszczyk

                    Skomentuj

                    • fuse
                      Świętoszek
                      • Apr 2009
                      • 6

                      moze trzeba wiec powtorzyc fantazje ??

                      Skomentuj

                      • ktos69
                        Erotoman
                        • May 2007
                        • 757

                        odwaznaparka - proszę o rozwinięcie tematu jestem bardzo ciekaw jak do tego doszlo

                        Skomentuj

                        • odwaZnaparka
                          Świętoszek
                          • Oct 2009
                          • 20

                          W akademiku na impezie kilka lat temu... to był szalonyczas!

                          Skomentuj

                          • marek87s
                            Świętoszek
                            • Nov 2009
                            • 2

                            Co udało mi się zrealizować:
                            -sex na świeżym powietrzu raz nad rzeka, raz pod lasem
                            -sex z nieznajomą
                            -sex ze starszą
                            -sex w trójkącie, neistety tylko 2m+k, 2k+m jeszcze się nie udało
                            -sex w samochodzie
                            -sex w przebieralni w H&M

                            Kilka jeszcze zostało do zrealizowania

                            Skomentuj

                            • Anioka.M
                              Ocieracz
                              • Feb 2009
                              • 102

                              2k+on

                              Nie było to tak naprawdę moje marzenie, tylko mojego faceta, ale "w trakcie realizacji" przekonałam się, że bardzo mi się spodobało .
                              Pojechaliśmy w tym roku na wakacje do Chorwacji z moją koleżanką i moim chłopakiem i pewnego wieczoru było chyba trochę za dużo alkoholu , bo znaleźliśmy się wspólnie w łóżku , w dodatku chłopak był raczej bierny i tylko nas "podpuszczał", a my z koleżanką robiłyśmy cuda, aby go zadowolić . Było "klawo jak cholera" i do dziś w trójkę miło to wspominamy. Już się umawiamy na przyszły rok.

                              Anka

                              Skomentuj

                              • ktos69
                                Erotoman
                                • May 2007
                                • 757

                                Napisał Anioka.M
                                Nie było to tak naprawdę moje marzenie, tylko mojego faceta, ale "w trakcie realizacji" przekonałam się, że bardzo mi się spodobało .
                                Pojechaliśmy w tym roku na wakacje do Chorwacji z moją koleżanką i moim chłopakiem i pewnego wieczoru było chyba trochę za dużo alkoholu , bo znaleźliśmy się wspólnie w łóżku , w dodatku chłopak był raczej bierny i tylko nas "podpuszczał", a my z koleżanką robiłyśmy cuda, aby go zadowolić . Było "klawo jak cholera" i do dziś w trójkę miło to wspominamy. Już się umawiamy na przyszły rok.

                                Anka


                                taka sytuacja to moje marzenie...

                                Skomentuj

                                Working...