W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Moje doświadczenie homo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • oral lover
    Świntuszek
    • Jul 2005
    • 99

    #76
    Napisał surfer22
    nie ukrywam że chętnie bym spróbował kiedyś jak miałem z 16 lat kolega mi zrobił loda myślę że mógłbym spróbować
    spróbuj więc KONIECZNIE ja od kied po raz pierwszy zrobiłem laske absolutnie to pokochałem i teraz co jakiś czas lubie robić za grzecznego lachociaga

    Skomentuj

    • oral lover
      Świntuszek
      • Jul 2005
      • 99

      #77
      Napisał tedi_69
      i co często to robisz?

      zależy co rozumiesz przez pojęcie "często". Powiedzmy że jak mam cheć to realizuje pragnienia

      Skomentuj

      • r2rek
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 3

        #78
        Sam chętnie bym spróbował. Ale nie mam pojęcia jak namówić innego faceta na coś takiego. Na czatach 95% ludzi to napaleńcy ze skrzywioną psychiką. Najchętniej zrobiłbym to z osobą mniej więcej w moim wieku. I nie chciałbym żeby ktokolwiek poza nami o tym wiedział. A z doświadczeń z przeszłości rozbieraliśmy się z kolegą w lesie oglądając gazetki.
        0statnio edytowany przez r2rek; 28-01-10, 23:54.
        Lepiej żałować, że się coś zrobiło niż żałować straconej okazji.

        Skomentuj

        • maciek19
          Świętoszek
          • Aug 2006
          • 1

          #79
          ja tez umówiłem sie z gosciem na czacie , pierw skype a potem real. miał byc anal ale w koncu byl tylko oral bo nei załatwił kremu i gumek. calkiem spoko sie obciągało

          Skomentuj

          • Ygreko
            Erotoman
            • Sep 2006
            • 557

            #80
            Napisał ryba69
            To w takim razie jest nas trzech.
            pięciu albo sześciu, ale chcieć to sobie można, bez konkretów to nic nie wyniknie.

            Skomentuj

            • gay_boi
              Świętoszek
              • Mar 2010
              • 7

              #81
              Ja mam wiele homoseksualnych doświadczeń. Sam jestem gejem i od potencjalnego partnera oczekuje tego samego (zarówno w kwestiach seksu jak i trwałęgo związku- o czym marzę jak każdy)

              Skomentuj

              • kotbehemot
                Świętoszek
                • Feb 2010
                • 2

                #82
                Ja nie mam żadnych doświadczeń ale zrobić komuś lodzika to myślę że i owszem.

                Skomentuj

                • Ygreko
                  Erotoman
                  • Sep 2006
                  • 557

                  #83
                  no w Londynie to będzie ci umiarkowanie łatwo
                  Nie wiedzieć czemu ale mam taki dziwny stereotyp że UK ocieka seksem w różnych typach i konfiguracjach jak i jego olbrzymia dostępnością, w tym homo.

                  Skomentuj

                  • kotbehemot
                    Świętoszek
                    • Feb 2010
                    • 2

                    #84
                    Widzisz problem w tym że mi nie podobają się faceci, chciałbym tylko zrobić loda i przez to jestem strasznie wybredny(pisłem z kilkoma gośćmi ). A co do Londynu to masz całkowitą rację ze ocieka sexem.

                    Skomentuj

                    • Ygreko
                      Erotoman
                      • Sep 2006
                      • 557

                      #85
                      Czyli stereotyp się potwierdza,jeśli jesteś wybredny to na to juz rady nie ma, otwórz prosił że wybranemu facetowi który ci się spodoba dasz nie tylko usługi lodziarskie ale również 50F.
                      A ty przebieraj jak w ulęgałkach.

                      Skomentuj

                      • zyzio69
                        Świętoszek
                        • Mar 2010
                        • 1

                        #86
                        mnie też nie pociągają faceci ale nie daje mi spokoju to że chciałbym zrobić loda, nie bawiłem się tak nigdy z żadnym chłopakiem ale chciałbym spróbować tylko że nie mam z kim. ciach!
                        0statnio edytowany przez Kata; 14-03-10, 13:13.

                        Skomentuj

                        • ktos_Tam
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 15

                          #87
                          może warto by uzupełnić profile

                          łatwiej wtedy wiedzieć kto jest z jakiej okolicy

                          Skomentuj

                          • radek_k

                            #88
                            Napisał kotbehemot
                            A co do Londynu to masz całkowitą rację ze ocieka sexem.
                            a co, już w londynie miałeś poropzycje seksu z chłopakami, czy seksu wogóle,
                            dlaczego twierdzisz, że londyn ocieka seksem?

                            Skomentuj

                            • Gatii
                              Świętoszek
                              • Mar 2010
                              • 6

                              #89
                              mi parę razy zdarzyło się robić loda i powiem ze nawet fajnie jest ostatnio dałem się przelecieć ale to już mi się nie podobało nie sprawiło mi żadnej przyjemności więc nie mam zamiaru tego powtarzać.Ogólnie wcześniej byłem w związku z dziewczyną(dla mnie wielka miłość) i nie myślałem o facetach a że musiałem zerwać co bardzo to przeżyłem.To jak myślałem o zrobieniu loda to mnie to kręciło.Teraz od czasu do czasu spotkam się z jakim facetem na oral Myślę że będzie tak do czasu aż poznam jakąś fajną laske, tylko że jestem trochę wybredny

                              Skomentuj

                              • 2099
                                Świntuszek
                                • Oct 2009
                                • 62

                                #90
                                Napisał Gatii
                                [...]To jak myślałem o zrobieniu loda to mnie to kręciło.Teraz od czasu do czasu spotkam się z jakim facetem na oral [...]
                                Sam swojego czasu o tym myślałem, ale to minęło z wiekiem :-)
                                Chociaż sama wiedza jak "smakuje" robienie loda jest kusząca, nie powiem... Chciałbym wiedzieć jak to jest.
                                "Żyć dobrze znaczy niewiele z życia pamiętać"
                                Lew Ashby

                                Skomentuj

                                Working...