W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Szansa na ciąże. Stres i takie tam .

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • karaluch6
    Świętoszek
    • Oct 2011
    • 5

    Szansa na ciąże. Stres i takie tam .

    Witam wszystkich. Od dłuższego czasu przeglądam to forum i w koncu zalozylem konto. Wiem ze moje pytanie moze Was zirytowac drodzy uzytkownicy ale musze je zadac i uzyskac chociaz opinie ludzi 3-cich na ten temat, obiektywna, bo zwariuje. Ok, a teraz do rzeczy. 6 na 7 pazdziernika, noc akademik. Ja dziewczyna i milosne uniesienia. Wierzcie lub nie ale mam swoje jakies tam doswiadczenie w tych sprawach i zazwyczaj robie wszystko odpowiedzialnie, ale tym razem spora dawka alkoholu + podniecenie zrobilo swoje i nie zalozylem gumki. nie zalozylem jej na kilkanascie ruchow frykcyjnych. Potem szybkie opamietanie i juz gumka siedziala na mikołaju doszedlem juz w gumce , poza obszarem pochwy. Ok a teraz suche fakty. Moja luba ostatni okres przezywala 24. wrzesnia , zwykle jej cykl trwa 29-30 dni , lecz teraz okresu nie ma juz 34 dni, a do tego ona od 3 dni skarzy sie na nudnosci i sennosc co jak doskonale wszyscy wiedza moze znaczyc jedno i drugie (czyt. okres lub ciaze) ale czlowiek glupi sie stresuje, i ja przy okazji, i mysli o tej drugiej opcji. Moja Anna kiedys wyznala mi ze z jej poprzednim partnerem tez bala sie czy nie jest w ciazy a do tego wtedy okres spoznial jej sie ponad 2 miesiace (!) . O co kaman? nie boje sie ze doszedlem w niej ale boje sie o plyn preejakulacyjny. Potrzebuje obiektywnej opini Was moi drodzy .

    PS. Test ciazowy zrobimy zaraz po swietach jak kochana wroci...
  • karaluch6
    Świętoszek
    • Oct 2011
    • 5

    #2
    no wlasnie droga Chica boje sie o plemniki w plynie bo robilismy to w trakcie dni plodnych a w tym glucie niestety moga byc plemniki


    toszke mnie uspokoilas slowem "minimalne"

    Skomentuj

    • karaluch6
      Świętoszek
      • Oct 2011
      • 5

      #3
      wiem Chica, ale ona wyjechala do domu juz w poniedzialek czyli w dzien planowanej miesiaczki... a w zeszla srode (19.X) mowila ze bola ja piersi i je za dwoch , a zwykle ma tak przed okresem, ktory jednak tym razem nie nadszedl...

      tym razem to ona mnie uspokaja ze wtedy nie miala 2 miesiace i sie nastresowala ze jednak test wyszedl negatywnie ale i ytak stres jest.
      ciekawi mnie tylko czemu nie miala okresu 2 miesiace...

      no i zrobimy test jak najszybciej, moze jutro przejade sie te 160 km zeby byc przy niej z rana wtedy bede spokojniejszy ...

      Skomentuj

      • karaluch6
        Świętoszek
        • Oct 2011
        • 5

        #4
        dokladnie tak, pofatyguje sie 160km zeby nasikac na jej test ciazowy w jej lazience bo ma fajne kafelki z delfinami )

        wiesz to bedzie bardzo stresujaca chwila i wole byc przy niej po prostu.

        i przy okazji obczaic kafelki

        Skomentuj

        • e-rotmantic
          Perwers
          • Jun 2005
          • 1556

          #5
          Z grubsza licząc dni, to Twoja partnerka średnio płodna była tej nocy (jeśli nie, to niech mnie fachowcy poprawią). To raz. Szanse na zapłodnienie przez preejakulat są mniej więcej takie jak wygrana w totka. To dwa. Fakt umoczenia bez gumy zdaje się mocno wpłynął na psychikę Twej partnerki, a to może się przekładać na stres, a to z kolei na rozlegulowanie cyklu. To trzy. Ja tam bym był spokojny.

          Skomentuj

          • Enea
            Perwers
            • Dec 2005
            • 1010

            #6
            Hmm te wszystkie objawy 3tygodnie po seksie wskazują tylko na jedno - ciążę urojona. Błagam jakie mdłości, opychanie się etc po 3tygodniach, no na litość.

            Skomentuj

            • karaluch6
              Świętoszek
              • Oct 2011
              • 5

              #7
              nikt z nas nie jest wrozbita ani alfa i omega wiec po prostu pytam jakie jest Wasze zdanie na zaistniala sytuacje ) i dziekuje za kazda wyrazona opinie w temacie. po prostu jade jutro robimy test i dam znac co wyszlo

              EDIT (godz. 18 )
              Test wyszedl NEGATYWNIE. teraz czekamy na okres )


              jeszcze raz dziekuje Wszystkim za opinie
              0statnio edytowany przez iceberg; 29-10-11, 18:19. Powód: łączenie postów

              Skomentuj

              • szafa
                Świętoszek
                • Nov 2011
                • 1

                #8
                dobrze wiedzieć
                0statnio edytowany przez szafa; 22-11-11, 22:39.
                Szafaa

                Skomentuj

                Working...