W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Objawy miesiączki a ciąża

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nieuchwytna
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2011
    • 251

    #31
    Napisał Szalona
    Ja bym Wam radziła razem iść Was oboje by uświadomił o konsekwencjach itp
    Tak, to raczej najlepszy pomysł.
    Trzy czwarte z miłości.

    Skomentuj

    • Malinka_a
      Perwers
      • Feb 2011
      • 1219

      #32
      najpierw niech zadzwoni i się dowie, czy przyjście z mamą jest konieczne. jeśli nie - idź z nią. oprócz wyżej wymienionych powodów , przyda jej się Twoje wsparcie.
      ps.nie uważasz, że 15 lat to trochę za mało?
      widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
      jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
      bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

      Skomentuj

      • seth95
        Świętoszek
        • Sep 2011
        • 18

        #33
        Napisał Malinka_a
        najpierw niech zadzwoni i się dowie, czy przyjście z mamą jest konieczne. jeśli nie - idź z nią. oprócz wyżej wymienionych powodów , przyda jej się Twoje wsparcie.
        ps.nie uważasz, że 15 lat to trochę za mało?
        Za mało na co?

        Skomentuj

        • Szalona

          #34
          Malinka_a miałam na myśli seks

          Skomentuj

          • seth95
            Świętoszek
            • Sep 2011
            • 18

            #35
            Napisał Szalona
            Malinka_a miałam na myśli seks
            Jesteśmy ze sobą rok. Bardzo się kochamy.

            Skomentuj

            • Malinka_a
              Perwers
              • Feb 2011
              • 1219

              #36
              miłość swoją drogą, bo może poczekać, ale ważna jest dojrzałość emocjonalna i odpowiedzialność.
              znaczy wiesz, sama straciłam dziewictwo w wieku 16 lat, ale jednak uważam, ze jak człowiek wyjdzie z gimnazjum to od razu jakiś mądrzejszy się staje. no, ale róbcie co chcecie. tylko najpierw dowiedzcie się o antykoncepcji.
              widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
              jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
              bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

              Skomentuj

              • seth95
                Świętoszek
                • Sep 2011
                • 18

                #37
                Napisał Malinka_a
                miłość swoją drogą, bo może poczekać, ale ważna jest dojrzałość emocjonalna i odpowiedzialność.
                znaczy wiesz, sama straciłam dziewictwo w wieku 16 lat, ale jednak uważam, ze jak człowiek wyjdzie z gimnazjum to od razu jakiś mądrzejszy się staje. no, ale róbcie co chcecie. tylko najpierw dowiedzcie się o antykoncepcji.
                Nie mamy zamiary uprawiać seksu w pełni.
                To tylko "zabawy".

                Skomentuj

                • nieuchwytna
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Aug 2011
                  • 251

                  #38
                  Napisał seth95
                  To tylko "zabawy".
                  Ale mimo wszystko do tych zabaw też trzeba się przygotować, bo na właśnej skórze już odczuliscie ich konsekwencje.
                  Trzy czwarte z miłości.

                  Skomentuj

                  • kocica060
                    Świętoszek
                    • Jul 2011
                    • 17

                    #39
                    mam 17 lat. Przeczytałam wszystkie posty bo mam podobny problem ... Półtora tygodnia temu spotkalam się z chłopakiem i zrobiliśmy to. jednak pękła prezerwatywa i nie wiem czy trochę tej spermy nie przedostało się "do mnie" ... Powinnam dostać miesiączki na początku miesiąca a dzisiaj mamy już 12.10.2011 ... strasznie się boje zrobić testu czy pójść do ginekologa. nie wiem co na to rodzice. nie wyobrażam sobie ich reakcji jeśli nawet byłabym w ciązy. okres czasami mi się spóźniał więc mam nadzieje że jednak nie jestem w ciąży. boje się też reakcji chłopaka ....

                    Skomentuj

                    • Szalona

                      #40
                      Z pękniętej gumki jest ryzyko zajścia powinnaś zrobić ten test! jeśli faktycznie jesteś w ciąży to i tak tego nie unikniesz więc czy nie lepiej szybciej przewiać obawy? okres może Ci się spóźniać ze względu na stres ale lepiej to sprawdzić bo jeśli jesteś w ciąży musisz zacząć brać odpowiednie witaminy jak najszybciej

                      Skomentuj

                      • kasik*
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Dec 2010
                        • 242

                        #41
                        kocica060 mówisz, że spotkaliście sie półtora tygodnia temu czyli wychodzi, że to było 10 dni temu. Czyli już po tym jak miałaś dostać okres? teoretycznie były to dni niepłodne więc nie powinno być problemy. Jednak jeśli już tyle się spoźnia ( a ty mówiłas o nieregularnych cyklach) to lepiej pędź robic test. I tak tego nie unikniesz, a prędzej czy poźniej jeśli jesteś w ciąży wyjdzie to na jaw.
                        "Los sprowadza nas na ziemię każdego dnia drzemie w nas
                        Promyk nadziei zgasł czy będzie płonąć czas
                        Nie ubłagalnie zostawia na nas swój ślad Pierwiastek zła znów szuka swego ujścia"

                        Skomentuj

                        • kocica060
                          Świętoszek
                          • Jul 2011
                          • 17

                          #42
                          zrobiłam godzinę temu test i pokazała się tylko jedna kreseczka... był przy mnie mój chłopak więc nam obojgu ulżyło ... jestem taka szczęśliwa że nie jestem w ciąży.. nie byłabym gotowa zostać matką

                          a jeszcze zapytam ... po ilu dniach powinno się robić test ? ja zrobiłam po 12 dniach od współżycia
                          0statnio edytowany przez iceberg; 16-10-11, 14:39. Powód: łączenie postów

                          Skomentuj

                          Working...