Miejsce w ktorym sie kochacie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • moniaa
    Świętoszek
    • Sep 2011
    • 38

    na podłodze, przy ścianie, przy drzwiach, oknie, na łóżku, na stole, na blacie, na fotelu, w kuchni, w łazience, w przedpokoju, w wannie, pod prysznicem, na kibelku, w lesie, w samochodzie (<3), na łóżku moich rodziców, jego rodziców, mojego brata, jego siostry, w namiocie.. więcej nie pamiętam

    Skomentuj

    • blood111
      Świętoszek
      • Sep 2011
      • 5

      kochamy sie w wielu miejscach:
      łóżko, podłoga w pokoju, salon u przyjaciół wraz z nimi, taras naszego mieszkania nad jedna z głownych ulic miasta, na tarasie także palcówka mojej koleżance, w łazience przed lustrem i pod prysznicem, na plazy w dębkach, na balkonie hotelu na majorce, palcówka w biurze dla mojej koleżanki w lesie na wydmach, w kuchni na blacie i na podłodze, zawsze gdy nocujemy u przyjaciół palcówka w łazience podczas imprezy z przyjaciłmi i rodziną, masowanie przyjaciółki stopą pod stołem podczas kolacji ze znajomymi...

      Skomentuj

      • marzenka5
        Banned
        • Jan 2011
        • 239

        w mieszkaniu gdzie się da. A jak jest ciepło, to często na łonie natury

        Ciągle jeszcze można na łonie natury. Podobno długo ma tak być w tym roku...
        Last edited by Raine; 29-09-11, 10:02. Powód: EDYTUJ posty :-)

        Skomentuj

        • Lilith_666
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2011
          • 386

          Nic oryginalnego:

          Łóżko-wiele razy ktoś jest za ścianą,wiele razy w cudzym,a bywało i tak ,że ktoś spał z nami w pokoju(co z tego?)
          Wanna
          Prysznic
          Podłoga
          Stoły,blaty,krzesła,fotele,schody(w domu chyba wszedzie,gdzie sie da)
          Winda
          Namiot
          Plener(polana,wydmy)
          Balkon
          Auto
          Przebieralnia(mam upatrzoną,więc już niedługo))
          No i uwielbiam przy dużych lustrach
          "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
          Witkacy

          Skomentuj

          • Everready
            Ocieracz
            • Nov 2011
            • 135

            Tak naprawdę to gdziekolwiek w mieszkaniu, no może kibelek najmniej mi pasuje. Najbardziej (oprócz wyra) lubię kuchnię - mam sporą, te wszystkie powierzchnie... blaty, krzesła, wysokie taborety... Właściwie kuchni używam tylko do seksiku i robienia kawy.
            Poliż mnie, I'm Polish. Albo jeśli wolisz
            możesz mnie posolić, albo wy...miętolić.

            Skomentuj

            • Kathy8
              Świętoszek
              • Dec 2016
              • 24

              Jakie miejsce jest najlepsze? Hmmm Ciepłe, wilgotne, parne, świeca, dwie nutki muzyki, mrok... cisza, lampa (...)
              Zawsze, wszędzie, znajdę rozwiązanie... End of Always

              Banned 11.12
              Banned 12.12

              Skomentuj

              • rainboksik
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2007
                • 199

                ja jeszcze na żyrandolu nie próbowałem a tak to już chyba tam gdzie fantazja podpowiedziała tam się kochaliśmy

                Skomentuj

                Working...