W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wiązanie jąder

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brunecia

    #16
    Napisał mathley
    Polecam jądra i penisa obtłuc młotkiem, też będą sine i wrażliwsze na doznania.
    Rozumiem, że wiesz to z autopsji...?

    Skomentuj

    • mathley

      #17
      Napisał rimmingator
      Nie, w tym przypadku "wszyscy" znacza wszyscy
      yhym banda zakompleksionych ludzi, bardzo się przejmuję słowami waszej grupy na tym forum w każdym temacie szukacie sobie kogoś na kim by się można było wyżyć, zagłuszyć swoje kompleksy

      Napisał brunecia
      Rozumiem, że wiesz to z autopsji...?
      Oczywiście, bo jestem znudzonym gimnazjalistą / lub Januszem któremu Grażynka nie daje i szukam upustu dla swojego popędu

      Skomentuj

      • gruby wacław
        Świętoszek
        • Dec 2015
        • 1

        #18
        Jak bawić się w zaciskanie penisa to tylko z profesjonalnym sprzętem. Na początku też wiązałem sznurkiem, ale na dłuższą metę było to bez sensu. W końcu się poobcierałlem i była dupa.
        Kupiłem sobie najpierw najprostrzy ring i było ok. na początku małe problemy przy zakładaniu ale doszłem do wprawy. W końcu znalażłem taki z wypustką który stymuluje krocze takiego typu http://lizak.com.pl/pierscien-erekcy...laid-p-2-51-mm no i to była już zupełnie inna zabawa bo nie chodziło tylko o zmniejszenie przepływu krwi. no ale każdy musi sam spróbować co mu się podoba

        Skomentuj

        Working...