W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Skuteczność tabletek na potencję [?]

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • EneDue154
    Świętoszek
    • Nov 2010
    • 5

    Skuteczność tabletek na potencję [?]

    Witam. Nie chcę zagłębiać się w szczegóły. Chodzi mi jedynie o to czy takie preparaty są w stanie pomóc w poprawieniu jakości erekcji ?Nie chodzi tu o całkowite postawienie na nogi od 0, a jedynie o wspomożenie. Zwyczajnie nie jestem zadowolony z tego, jaką twardość osiąga mój penis i chciałbym czegoś wypróbować. Może ktoś doświadczony poradzi ?

    Nie mam problemów z nadciśnieniem, sercem, mam 20 lat, także wszystko ze mną ok, prócz tego jednego szczegółu.
  • roz34
    Erotoman
    • Jun 2010
    • 485

    #2
    to nie jest wiek na takie problemy. Sprawdź może swoje zdrowie u jakiegoś specjalisty
    fan minetki

    Skomentuj

    • Scaramanga
      Perwers
      • Dec 2010
      • 852

      #3
      Jeśli to tylko jeden szczegół to wszystko może leżeć w podświadomości. Najlepiej leczyć to działaniem i skupieniem się na emocjach, partnerce, a nie twardości.
      Ale jeśli chcesz coś koniecznie to na stacjach benzynowych i w aptekach można kupić Power Sex. Preparat ziołowy z lubczykiem, żeń szeniem i innymi więc bez efektów ubocznych i niepotrzebnej chemii. Nie stawia bez powodu ale poprawia twardość i ukrwienie w wiadomych rejonach. Więc jak nie będzie podniety to nic się nie stanie

      Skomentuj

      • Bobi25
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jul 2009
        • 395

        #4
        to nie jest wiek na takie problemy. Sprawdź może swoje zdrowie u jakiegoś specjalisty
        Wiek nie ma tu nic do rzeczy. Oczywiście wizyta u specjalisty jest wskazana. Wszelkiej maści preparaty to tylko suplementy diety itp. Nie warto się tym szprycować. Jeśli chodzi o poprawę jakości wzwodu to wiadomo dobre są leki viagro pochodne czyli na bazie sildenafilu, ale to już na receptę specjalista przepisuje w razie czego.

        Skomentuj

        • EneDue154
          Świętoszek
          • Nov 2010
          • 5

          #5
          Tak, tak, wiem, rozmowy, podłoże psychologiczne, ale to chyba nie w tym przypadku. Nawet jeśli to nie jest to do przeskoczenia... narazie. Dlatego właśnie zapytałem o skuteczne tabletki, które pozwolą mi z czasem nabrać pewności siebie. Dziękuję bardzo za pomoc.

          Ten PowerSex na pewno jest ogólnodostępny na cpnach i aptekach ?

          Skomentuj

          • Scaramanga
            Perwers
            • Dec 2010
            • 852

            #6
            Dawno nie kupowałem, ale zobaczyłem go na stacji, potem chyba był Max Love... Ale może zacznij od zwykłego żeń szenia, poprawia libido i ogólną sprawność organizmu. Innymi słowy zdrowy suplement diety, a w twoim wieku łykając tabletkę do śniadanka powinien stać jak dyszel

            Skomentuj

            • roz34
              Erotoman
              • Jun 2010
              • 485

              #7
              Napisał Bobi25
              Wiek nie ma tu nic do rzeczy..

              no przepraszam, ale jeśli w wieku 20 lat masz problemy z erekcją, to co będzie po 40-ce???
              Można spróbować ziołami, które poprawiają ukrwienie, choćby imbir. Ale z lekami to ja bym nie szalał, tylko poszedł do lekarza
              fan minetki

              Skomentuj

              • Bobi25
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jul 2009
                • 395

                #8
                no przepraszam, ale jeśli w wieku 20 lat masz problemy z erekcją, to co będzie po 40-ce???
                A co to ma do rzeczy ? To, że ktoś ma problemy z erekcją w wieku 20 lat wcale nie musi oznaczać, że po 40 będzie już całkowita kicha. A wręcz przeciwnie może się cieszyć bardzo dobrym zdrowiem i seksem. Wiele zależy od nas samych.Problemy ze wzwodem to schorzenie jak dziesiątki inych, które da się wyleczyć. Często problem sam się rozwiązuje, czasami jednak wymaga to jednak dodatkowego leczenia, czy też wyleczenia innych schorzeń, które to powodują problemy z erekcją. Wbrew pozorom 20 latkowie mogą mieć również problemy z tymi sprawami, często jest to jednak podłoże psychiczne a nie fizyczne, chociaż i to drugie też jest możliwe w tym wieku. Dlatego należy wykonać podstawowe badania, bo na przykład cukrzyca, która niszczy potencję niestety wystepuje i w młodym wieku.

                Skomentuj

                • L_c2
                  Świętoszek
                  • Dec 2009
                  • 2

                  #9
                  Zgadzam się z Bobi25 na naszą sprawność seksualną ma wpływ wiele czynników. Palisz? jesteś aktywny fizycznie? jak się odżywiasz? żyjesz w stresie? jesteś przemęczony? To nie są puste śmieszne pytania,gdy spada jakość naszego życia to jako pierwsze cierpi na tym nasze życie seksualne niezależnie od wieku. Jeśli czujesz że masz problem to zadbaj o siebie i zobacz czy coś się zmieni. Środki reklamowane na poprawę życia seksualnego to suplementy diety a u nas w kraju można tak reklamować wiele rzeczy. Nie ma potwierdzonych badań medycznych potwierdzających skuteczność tego typu środków. Nasze życie seksualne wbrew pozorom najbardziej uzależnione nie jest od narządu między nogami a od tego pomiędzy uszami Na koniec najważniejsze, zgłoś się do specjalisty jeśli ten problem cię naprawdę niepokoi. Nie ma się czego wstydzić. Powodzenia.

                  Skomentuj

                  • Consor
                    Ocieracz
                    • Dec 2011
                    • 187

                    #10
                    U mnie świetnie działa łyżka oleju lnianego na noc. Paskudne, ale warto.

                    Skomentuj

                    Working...