W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Moje doświadczenie homo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • centro789
    Banned
    • Dec 2009
    • 52

    #91
    Tak długo się wahałem. Już rok temu prawie doszło do tego, ale jednak teraz. Kolega zrobił mi lodzika. Mamy po 16 lat. Dziwne, ale sam w życiu nie mam ochoty ssac kolesiowi. W ogóle nie mam tez kaca moralnego, a bardzo się go bałem, zwłaszcza że byłem kiedyś bardzo wierzący. W ogóle to było ok, ale bez fajerwerków.

    Skomentuj

    • oral lover
      Świntuszek
      • Jul 2005
      • 99

      #92
      to może sprawdź jednak jak to jest obciagac i wtedy pojawią się te fajerwerki ja tak właśnie miałem

      Skomentuj

      • centro789
        Banned
        • Dec 2009
        • 52

        #93
        Wiesz co ale mnie to obrzydza jakoś tak. Nie mogę się przełamac póki co. W ogóle teraz jednak trochę wyrzuty sumienia mam, ehh. Troche się z tym pomęczę zanim mi przejdzie.

        Skomentuj

        • oral lover
          Świntuszek
          • Jul 2005
          • 99

          #94
          Napisał Heptan
          Witam.
          Mój pierwszy post i temat nieprzypadkowy.
          Też już od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiałem, jak to jest obciągnąć kolesiowi. Mówicie, że warto?
          Niestety i tak nie znam nikogo w moim wieku (lub młodszego) z kim mógłbym to zrobić. Chociaż chyba nadal się waham.
          Chciałem jeszcze nadmienić, że jestem całkowicie hetero To miałoby być tylko zaspokojenie ciekawości, ewentualna, przyjemna odmiana, jak u większości widzę
          hahaha moje pierwsze obciąganie...nie zapomne koleś był gayem(poznanym na czateri) zapytał najpierw: "a co będzie jak Ci się spodoba"? no i spodobało się Kiedyś myślałem że jestem 100% hetero ale teraz wiem że raczej bi bo uwielbiam posmakować jakąś twardą soczystą pałke Jak dla mnie warto spróbować!!! ale pamiętaj, że zawsze możesz doznać takiego objawienia jak ja

          Skomentuj

          • ktos69
            Erotoman
            • May 2007
            • 757

            #95
            moje kondolencje 'chłopaki'...

            Skomentuj

            • Ygreko
              Erotoman
              • Sep 2006
              • 557

              #96
              a kto umarł?

              Skomentuj

              • centro789
                Banned
                • Dec 2009
                • 52

                #97
                Jego wyobrażenie o tym, że na BT są tylko het*******ualiści w czystej postaci 100% hetero bez minimalnych odchyleń seksualnych w jakąkolwiek stronę? Tylko dlaczego składa kondolencje piszącym tutaj...

                Skomentuj

                • ktos69
                  Erotoman
                  • May 2007
                  • 757

                  #98
                  umarła wasza 'męskość'

                  Skomentuj

                  • Ygreko
                    Erotoman
                    • Sep 2006
                    • 557

                    #99
                    skad wiesz czym jest moja męskość, na co dzień nie odróżnił byś mnie od siebie w tobie jest tyle samo geja w co we mnie. różnice sa minimalne i prawie niewidoczne.

                    Skomentuj

                    • centro789
                      Banned
                      • Dec 2009
                      • 52

                      Dwóch kumpli znów mnie namawia na oral, a ja znów mam dylemat. Niby to przyjemne i chcę, ale wyrzuty sumienia jakie mam potem i katz moralny jest nie do zniesienia xD. I tak jak znam życie za jakiś czas dam im się namówic.

                      Skomentuj

                      • Ygreko
                        Erotoman
                        • Sep 2006
                        • 557

                        w zyciu bardziej zaluje sie tego czegosienie zrobilo niz co sie zrobiło.

                        Skomentuj

                        • centro789
                          Banned
                          • Dec 2009
                          • 52

                          Znam to powiedzenie i sam często je cytuję. Niemniej jednak... już raz mi kolega obciągał, pisałem, żadnych fajerwerków, niby ok ale nic specjalnego. Chyba mi wystarczy...

                          Skomentuj

                          • Skodilac3016
                            Świntuszek
                            • Apr 2009
                            • 84

                            Wielokrotna wspólna masturbacja z kumplem i to na tyle

                            Skomentuj

                            • centro789
                              Banned
                              • Dec 2009
                              • 52

                              Drugi raz kolega zrobił mi loda, drugi raz mam wyrzuty sumienia. Heh.

                              Skomentuj

                              • oral lover
                                Świntuszek
                                • Jul 2005
                                • 99

                                Napisał centro789
                                Drugi raz kolega zrobił mi loda, drugi raz mam wyrzuty sumienia. Heh.
                                Może masz je dlatego, że tylko on TObie robił posmakuj jego małego to może CI przejdzie

                                Skomentuj

                                Working...