W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co warto wiedzieć przed spotkaniem z prostytutką.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • xc90
    Świętoszek
    • Nov 2009
    • 39

    #16
    co do głownego tematu, to przerazilam sie wrecz!
    nie wiem obrzydzila mnie ta opowiesc ze jakas 35latka przyjechala i jeszcze wykrzywia sie ze anal (niby ekspertka). To juz ja jestem wieksza ekspertka i przynajmniej jak ktos by mi za to placil to bym robila wszytsko zeby temu komus bylo dobrze- jeczala, piszczala i udawala ze super sex ;P
    zero szacunku do swojej pracy i pieniedzy. masakra jakas.

    Skomentuj

    • Nolaan

      #17
      Prosta odpowiedź:
      - ile bierze
      - ile kosztuje leczenie syfa po wizycie u takiej

      Skomentuj

      • kasztan123
        Świętoszek
        • Dec 2012
        • 2

        #18
        Bardzo przepraszam ze odkopuje ten stary temat ale specjlanie zalozyłem tutaj konto przed chwilą zeby tutaj cos napisac.Tak wiec 2 dni temu skonczylem 18 lat i w tym dniu postanowilem ze musze stac sie prawdziwym mezczyzna mam dosc samemu robienia sobie dobrze i musze zrobic to z jakas kobieta. A jako ze nie mam od dlugiego czasu dziewczyny zlapalepalem za telefon i wykrecilem numer do prostytutki z roksa.pl Uprawialismy troche seks a na koniec zrobila mi loda bez gumki. Powiem wam ze od jakiegos roku bylem ciagle napalony na jakies prostytutki z roksa ,a po wszystkiem mam takie wyrzuty sumiania ze poprostu zyc mi sie nie chce, i z checia bym chcial cofnac czas i nawet czekac do 25 roku zycia na tą jedyna z ktora zrobie to z milosci a nie z cisnienia. Teraz siedze i nie moge spac bo mam jakies fazy ze sie czyms zarazilem i tylko czekam az za 3 miesiace bede mogl pojechac na test hiv. Nprawde z calego serce odradzam wam takie wizyty,chyba ze jak ja dopiero po zrobieniu tego bedziecie bardzo zalowac :/ I dodam ze czytalem posty tego samego typu przed zrobieniem tego i tak mialem to w dupie i mialem wielka chec zobaczyc jak to jest z dziwką,tak wiec radze sie zastawonic czy lepiej za to placic czy poczekac na kogos wyjatkowego z kim to zrobicie.
        0statnio edytowany przez kasztan123; 11-12-12, 01:07.

        Skomentuj

        • przyjaciel40
          Perwers
          • Jul 2010
          • 1116

          #19
          przyjemnego czekania
          Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

          Skomentuj

          • kasztan123
            Świętoszek
            • Dec 2012
            • 2

            #20
            Czekanie umili mi troche dzisiejszy emial od konsuntalta dot. hiv


            Czy podczas seksu oralnego Ty byłeś stroną aktywną czy bierną? Jeżeli to Ty byłeś pieszczony oralnie to nie było ryzyka zakażenia HIV, ponieważ ślina nie jest materiałem zakaźnym. Z kolei podczas stosunku w prezerwatywie, jeżeli nie pękła i nie zsunęła się to także nie było ryzyka zakażenia HIV.


            Ale i tak nigdy wiecej

            Skomentuj

            • anduk
              Koci administrator
              • Jan 2007
              • 3900

              #21
              Hiv raczej nie, prędzej syfilis, tryper, chlamydioza, opryszczka.
              If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

              Skomentuj

              • Nolaan

                #22
                Sam chciałeś, więc teraz nie marudź.
                Kurde, żal mi takich ludzi.

                Skomentuj

                • rokoko91
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • May 2009
                  • 356

                  #23
                  Kasztan, skoro dla Ciebie seks jest niezbędnym elementem męskości, to dlaczego poszedłeś na łatwiznę i zapłaciłeś za niego?
                  Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                  Skomentuj

                  • radzio_z
                    Erotoman
                    • Feb 2005
                    • 496

                    #24
                    Napisał kasztan123
                    Czekanie umili mi troche dzisiejszy emial od konsuntalta dot. hiv


                    Czy podczas seksu oralnego Ty byłeś stroną aktywną czy bierną? Jeżeli to Ty byłeś pieszczony oralnie to nie było ryzyka zakażenia HIV, ponieważ ślina nie jest materiałem zakaźnym. Z kolei podczas stosunku w prezerwatywie, jeżeli nie pękła i nie zsunęła się to także nie było ryzyka zakażenia HIV.


                    Ale i tak nigdy wiecej
                    Wiem że łatwo powiedzieć, ale nie panikuj bo konsultantka miała racje. Jeśli uprawiasz sex z "głową", to zagrożenie jest mniejsze niż prawdopodobieństwo wygrania w totka. Jeśli chcesz się przebadać to to zrób dla swojego spokoju. Żebyś nie żył w nerwach 3 miesiące, to powiem Ci ze obecnie stosowane testy IV generacji można stosować już po 2-4 tygodniach od wystapienia zagrożenia. Testy wykrywają nie samego wirusa HIV co przeciwciała które wytwarza organizm. Zdrowy organizm z prawidłowo dzialającym systemem immunologicznym, w przypadku zarazenia wytwarza takie przeciwciała już w ciagu tych 2-4 tygodni. Wszędzie podaje się okres 3 miesięcy bo przyjmuje się że w takim maksymalnym czasie organizm powinien wytworzyć przeciwciała HIV.

                    A co do Twoich odczuć...w takim właśnie celu pisałem kiedyś tego posta, aby tacy jak Ty choć raz więcej zastanowili się czy warto zrobić to w ten sposób.
                    Jestem niepokorny

                    Skomentuj

                    Working...