W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Niespodzianki przygotowane przez partnera :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • georginio
    Świntuszek
    • Apr 2011
    • 77

    #46
    Ostatnio gdy wróciłem z pracy moje kochanie przygotowywało mi obiad w seksownej bieliźnie i szpilkach stałem jak wryty. Najpierw zjedliśmy, a potem ja zjadłem ją w całości. Było fantastycznie.

    Skomentuj

    • soczysta
      Świntuszek
      • Apr 2011
      • 82

      #47
      Uwielbiam robić mojemu facetowi niespodzianki: szykować romantyczne i namiętne wieczory (dobre jedzonko, wino, nastrój, wspólna kąpiel), przebierać się, proponować mu coś nowego w łóżku, wysyłać gorące smsy. Mój partner też czasem mnie miło zaskakuje: ogromne wrażenie zrobiło na mnie gdy czytał mi erotyczne wiersze i zjadał ze mnie pomarańcze. Szaleje też na punkcie wspólnych kąpieli i absolutnie uwielbiam kiedy dla mnie gotuje. W sumie nie miałabym nic przeciwko gdyby kiedyś czekał na mnie już nagi i gotowy do akcji...

      Skomentuj

      • outgoing
        Perwers
        • Apr 2009
        • 807

        #48
        soczysta, zazdroszczę że macie czas na takie długie przyjemności
        The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real.

        Skomentuj

        Working...