W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak zwiększyć inteligencje?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • browster
    Świntuszek
    • May 2009
    • 53

    Jak zwiększyć inteligencje?

    Tak jak w temacie, mam 16 lat, dużo ludzi mówi mi że jestem inteligentny. Interesuje sie astronomią, naukami ścisłymi i matematyką. Chciałbym mieć inteligencje powyżej 148 aby być członkiem Mensa International.
    I think when you go all the way up, the only place is to come down.
    -Freddie Mercury
  • TwoSoulsAsOne
    Świętoszek
    • Jan 2011
    • 25

    #2
    Amulet +100 do inteligencji

    Skomentuj

    • browster
      Świntuszek
      • May 2009
      • 53

      #3

      A na serio?
      I think when you go all the way up, the only place is to come down.
      -Freddie Mercury

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3901

        #4
        Członkowstwo w jelitarnej Mensie daje kolejne +10 procent do inteligencji Btw. lepiej celuj w masonów - bardziej przyszłościowi i o wiele skuteczniejsi

        ps: jak zwiększyć inteligencję? czytać dużo książek.
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • tommar15
          Świętoszek
          • Jun 2007
          • 26

          #5
          Czytać książki, oglądać filmy, ale mające jakąś wartość, a nie pierwsze lepsze hollywodzkie produkcje. Poza tym warto też zacząc bawić się w jakaś grę - krzyżówki, sudoku, scrabble, itd, to poprawia koncentrację i rozwija umysł. I łykaj magnez oraz pij tran!

          Skomentuj

          • kriserr
            Seksualnie Niewyżyty
            • Mar 2007
            • 253

            #6
            hmm zrób loda dziekanowi jakiegoś Ujotu?załapiesz sie ma doktorat raz dwa xd Ewentualnie wersja dla hardcorowca!zabaw sie w Hanibala Lectera XDD tzn możesz sie włamać do miejskiej kostnicy,wyciąć komuś mózg i zrobić z niego taki gulasz :p Po kilkukrotnym spożyciu takich delicji z pewnością inteligencja wzrośnie +666% haha

            Skomentuj

            • Tajger
              Erotoman
              • Jun 2007
              • 403

              #7
              Napisał browster
              Tak jak w temacie, mam 16 lat, dużo ludzi mówi mi że jestem inteligentny. Interesuje sie astronomią, naukami ścisłymi i matematyką. Chciałbym mieć inteligencje powyżej 148 aby być członkiem Mensa International.

              zadając takie pytania szczerze wątpię w tą Twoją "inteligencję"

              Henri Bergson

              Być inteligentnym, to bardzo męczące
              I Dont Really Knows What "sorry" means

              Skomentuj

              • Zwiąż
                Seksualnie Niewyżyty
                • Nov 2010
                • 239

                #8
                Poproś o jakieś buffy do inteligencji. Możesz też się zimplantować. Ewentualnie wbij kilka lvli i podbij ją sobie tak po prostu.

                Tak poza tym mensa, phi. Próbuj się dostać raczej do jakiejś gildii magów, ciekawsze questlajny mają.
                0statnio edytowany przez Zwiąż; 19-02-11, 15:34.
                Kaczko-królik

                Skomentuj

                • John Anthony
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jul 2010
                  • 271

                  #9
                  Ty nie chcesz podnieść inteligencji, tylko wynik testów IQ. A na to sposób jest relatywnie prosty - rób dużo testów IQ.
                  A hard man is good to find

                  Skomentuj

                  • aya
                    Świętoszek
                    • Mar 2009
                    • 31

                    #10
                    Napisał browster
                    Tak jak w temacie, mam 16 lat, dużo ludzi mówi mi że jestem inteligentny. Interesuje sie astronomią, naukami ścisłymi i matematyką. Chciałbym mieć inteligencje powyżej 148 aby być członkiem Mensa International.
                    Myślę, że człowiek inteligentny takiego tematu by nie założył. Pragnę ci przypomnieć, że prawdziwy test na inteligencję składa się z kilku kategorii:
                    inteligencja werbalna, abstract, social, artist, emotional, więc temat rzeka. Rozwiązując testy, które są w internecie nie koniecznie odzwierciedlają twoje IQ. Po prostu dalej się ucz, rozwijaj w swoich ulubionych dziedzinach - a i możliwe, że inteligencja dojdzie.

                    Skomentuj

                    • Bender
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 3026

                      #11
                      Tak jak napisał poprzednik, rodzajów inteligencji jest kilka. Jeżeli chodzi o sam wynik w teście IQ i generalnie rozwój tego typu inteligencji - to główne zdolności analizy i syntezy informacji. Żeby był lepszy wynik - rób dużo testów. Do tego staraj się rozwijać zdolności analizy i syntezy, rozwiązywania problemów.

                      W tych 2 kwestiach mogę polecić Ci 2 książki:

                      "Matematyczne myślenie" by John Mason, Leone Burton, Kaye Stacey
                      "Jak to rozwiązać?" by George Polaya
                      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                      Billy Crystal

                      Skomentuj

                      • els
                        Świntuszek
                        • Apr 2009
                        • 47

                        #12
                        Żonglerka poszerza percepcje i zdolnosci mózgu. Tak samo jak gra na fortepianie.
                        If you want to be faithful to someone or something, start by being faithful to yourself.
                        Paulo Coelho

                        Skomentuj

                        • Piotr728
                          Świętoszek
                          • Sep 2009
                          • 3

                          #13
                          Tutaj sporo jednak zalezy od biologicznych predyspozycji, oraz dojrzewania (od 0 do pelnoletnosci, powiedzmy okolo 18 )
                          Nieco jednak, mozna ja zwieszyc, a na pewno, mozna sie krztalcic, rozwijac, udoskonalac.
                          Najlepszym narzedziem, bedzie internet+ twoja dotychczasowa inteligencja
                          - nauczyc sie szybkiego czytania, ćwicz koncetracje, i skuteczne zapamietaywanie (jakies podstawy mnemotechniki)
                          -samemu wykmin jak ją poprawic
                          - jedz ryby morskie, 2-3 razy w tyg (kwasy omega-3), orzechy wloskie moga byc zamiast tego ew. albo do apteki po tabsy
                          - stosuj odpowiednią dietę- odzywiaj sie zdrowo, i cwicz, zeby dotleniac i odzywiac mozg
                          -staraj sie zyc jaknajbardziej roznorodnie i unikac monotonni, poczawszy od najprostrzych rzeczy: umyj zeby inna reka niz zawsze przez srednie typu odwiedzenie paru nowych stron do wiekszych przemebluj/ zmien pokoj.
                          - i wiele innych o drobiazgow o ktorych mi sie nie chce pisac a jak jestes inteligentny to do nich dojdziesz, lub znajdziesz w internecie. Mozesz tez napisac do mnie Ciach, nie podajemy bezpośrednich namiarów na ogólnym pw jesli naprawde jestes inteligentny ;p
                          0statnio edytowany przez Piotr728; 22-02-11, 00:49. Powód: edycja danych prywatnych

                          Skomentuj

                          • esesmi
                            Świętoszek
                            • Nov 2009
                            • 36

                            #14
                            ta gościu sobie jaja robi, a wy mu tutaj jakieś rady dajecie, ta...a żeby nie było off - to idź do baru napij się i posłuchaj opowieści.

                            Skomentuj

                            • Piotr728
                              Świętoszek
                              • Sep 2009
                              • 3

                              #15
                              Eee tam ja jestem przekonany, że to nie podpucha a autor pisał szczerze xD mimo, ze jest to forum erotyczne ;].
                              Tak nawiasem, jeszcze mowi sie ze granie w scrabble, albo rozwiazywanie krzyzowek zwieksza, inteligencje. Jesli juz to zapewne lingwistyczne ale 1-2 IQ to mysle max co mozna zyskac ;p. Hmm obejrzj Dr. Housa zastanów sie na kontekstami, podtekstami, filozoficzna kwestia sprawy. Staraj sie przełamywac wlasne bariery. Stawiaj sobie poprzeczke coraz wyzej, szukaj swoich slabosci, przedewszystkim mysl jak najwiecej, samemu, staraj sie dochodzic prawdy, znajdz jakies ciekawe forum, zwiazane z nauka badz takie jakiecie interesuje byle bylo duzo inteligentnych (ponadprzecietnie inteligentnych, nie urazajac przy tym "naszych" forumowiczow BT ;p) ludzi. Zastanow sie nad towrzystwem z jakim sie zadajesz i pomysl czy mozesz przy nich zmadrzeć czy zglupiec . Najistotniejsze i najtrudniejsze jest poszerzanie horyzontow w ten sposob, zeby hmm , ze tak powiem osiagac "nowy level" tzn przelamywac pewnego rodzaju opory oraz bariery ktorych nacodzien niezauwazamy i nie widzimy.
                              Pomysl nad tym jak zycie jest krotkie, moze da ci to motywacje by "carpe diemowac" sie kazdego dnia jak najlepiej. Staraj sie nie zwalniac tempa tylko caly czas "przyspieszac", zeby osiagnac cos wiecej niz "masz" do tej pory bedziesz musial uzyc sporo wysilku, ktory z poczatku zdaje sie byc nie przyjemny i ciagnie cie "w doł" jednak z czasem sie do niego przyzwyczajasz podnoszac swoj "standard" Moznaby sie nad tym dluzej zastanowic, i podejsc do problemu na powaznie, jednak wybacz jako ze nie mam czasu, zrobie to kiedy indziej, o ile do tego wroce.

                              Skomentuj

                              Working...