W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem z rodzicami (oblałem rok, co zrobić?)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sysink
    Świętoszek
    • Dec 2009
    • 12

    #16
    Napisał Neverminder
    Granie powoduje iż aktywowane są i ćwiczone strefy mózgu nie działające przy jakimkolwiek innym typie wykonywanych czynności.
    o super, znalazłeś jeden pozytyw z grania

    a chyba orientujesz się ile jest pozytywnych efektów wyjścia na świeże powietrze, pobiegania od czasu do czasu, jakiś jogging, A Ty wmawiaj sobie dalej z tym refleksem, marnujesz życie sobie chłopie, tyle ode mnie .

    Nie cytuj całego posta, jeśli nie ma takiej potrzeby. Chica
    0statnio edytowany przez Chica; 09-03-11, 19:55.

    Skomentuj

    • Burbon2009
      Erotoman
      • Jun 2009
      • 571

      #17
      przepraszam ale czemu twierdzisz że jak spędzam czas przed komputerem to jestem zapuszczony/gruby/leniwy ? i tu Cie muszę rozczarować bo uczęszczam na siłownie od 4lat i dodatkowo 3x w tyg jeżdżę na rowerze po 2 godziny.

      Skomentuj

      • Zwiąż
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2010
        • 239

        #18
        To rozrywka i przyjemność, liczyłbym to jako coś innego, niż nauka.
        Powiedz prawdę- oblałeś rok, bo poświęciłes za mało uwagi na naukę. Prawda jest zawsze najlepszym rozwiązaniem w takich momentach.
        Kaczko-królik

        Skomentuj

        • Neverminder
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2007
          • 229

          #19
          Napisał sysink
          o super, znalazłeś jeden pozytyw z grania

          a chyba orientujesz się ile jest pozytywnych efektów wyjścia na świeże powietrze, pobiegania od czasu do czasu, jakiś jogging, A Ty wmawiaj sobie dalej z tym refleksem, marnujesz życie sobie chłopie, tyle ode mnie .
          Znajdę bez problemu dużo więcej pozytywów, jednakże nie taki był mój cel, to był tylko przykład. Myślę, że jest podobna ilość pozytywów jak i negatywów grania. Zarówno wiele zyskałem jak i straciłem.

          Skomentuj

          • sysink
            Świętoszek
            • Dec 2009
            • 12

            #20
            siedze i siedze mysle i mysle, no i jakos nie umiem wymyslec jakiegos pozytywu.
            nie pisalem nic ze jestes zapuszczony, ale ty wogole masz jakis kontakt ze spoleczenstwem w realu ? czy tylko piszesz z kolegami online ?

            Skomentuj

            Working...