W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kiedy zaczeliscie sie onanizowac?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dzolero26
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jan 2011
    • 265

    Kiedy zaczeliscie sie onanizowac?

    Dawno. Bardzo dawno.

    Skomentuj

    • OwIeCzKa
      Erotoman
      • Nov 2005
      • 444

      O ja jakie liczby
      Jakoś trochę później o tym myślałam
      Miałam jakieś 18-19 lat kiedy były pierwsze próby, ale do pierwszego orgazmu sama doprowadziłam się w wieku eeeeeee 25 około
      Społeczeństwo, społeczeństwo
      Dyscyplina, posłuszeństwo
      Psychopaci i zboczeńcy
      Społeczeństwo, społeczeństwo

      Skomentuj

      • kamaro10
        Erotoman
        • Jul 2009
        • 374

        W zeszłym wieku

        Skomentuj

        • Chriso
          Świętoszek
          • Mar 2016
          • 6

          Ja chyba też w podobnych granicach, może 13 lat - tak naprawdę nie pamiętam, nie wiem czemu, może dlatego, że robię to w miarę regularnie mimo uprawiania seksu i nie przykładam do tego wagi, kiedy zacząłem.

          Ale też nie miałem wytrysku. Organizm nie był na to gotów, wstrząs.

          Skomentuj

          • nienastolatek
            Seksualnie Niewyżyty
            • Mar 2013
            • 337

            Dawno chyba w podstawówce kolega mówił, że tak robi i potem coś leci, pamiętam, że mi nie leciało

            Skomentuj

            • cure89
              Świętoszek
              • Mar 2016
              • 5

              Chyba miałem z 13-14 lat... za pierwszym razem jak wystrzeliło trochę się wystraszyłem

              Skomentuj

              • Spococolo
                Świętoszek
                • Dec 2015
                • 5

                W 5 kl podstawówki, oglądałem w nocy różne filmy lw tv po 23 i tak po długim oglądaniu byłem podniecony że wystarczyło chwilę poruszać skóra i był orgazm. Początkowo nie wiedziałem że to to jest właśnie orgazm, z czasem się dowiedziałem. A pierwszy wytrysk jakoś rok później przy codziennym rytuale byłem bardzo zaskoczony bo wyleciało dużo przezroczystej spermy no i było sprzątania

                Skomentuj

                • Marek32latek
                  Świętoszek
                  • Sep 2012
                  • 38

                  Miałem 11 lat, a stało się to niejako pod wpływem brata starszego ode mnie o niecałe 2 lata. Mieliśmy wspólny pokój, od wiosny do jesieni biegaliśmy po domu w samych bokserkach, byliśmy nauczeni spać zawsze na golasa, w wakacje w jeziorze obok domu letniskowego pływaliśmy nago, byliśmy więc bardzo zżyci i nie było między nami żadnego tabu. Dlatego gdy mój brat zaczął się regularnie masturbować, a potem miał już wytryski i poinformował tatę, że jest już mężczyzną - ja nie mogłem być gorszy. Naśladowałem więc brata, zresztą sam jego widok w trakcie masturbacji mocno mnie podniecał. Nie dalej jak po kilku miesiącach i ja zacząłem mieć wytryski, z czego byłem zresztą naprawdę dumny. Szczególnie dobrze pamiętam tę pierwszą ejakulację gdy sperma trafiła aż na moją klatę - nie spodziewałem się, ze jest aż tak lepka i ciepła

                  Skomentuj

                  • fufu
                    Świętoszek
                    • Apr 2016
                    • 15

                    tht

                    14 lat chyba tak teraz już mam więcej, ale z tego co pamiętam to było wtedy

                    Skomentuj

                    • legwan
                      Świętoszek
                      • Apr 2016
                      • 35

                      Ja miałem chyba około 6 lat. Najlepsze, że wtedy nie tylko nie wiedziałem na czym polega np. seks i seksualność, ale w ogóle nie wiedziałem że coś takiego istnieje. Zabawianie się małym było po prostu przyjemne i tyle - normalnie aseksualna masturbacja Musiało minąć jeszcze kilka lat zanim zajarzyłem istnieje seksu, a ojciec mi wytłumaczył o co w ogóle w tym chodzi, a jeszcze więcej czasu minęło zanim np. pojawiło się u mnie nasienie.

                      Skomentuj

                      • Proof
                        Świętoszek
                        • Sep 2012
                        • 6

                        4-5 klasa podstawówki podczas wakacji pod prysznicem.

                        Skomentuj

                        • 16cm87
                          Świętoszek
                          • Aug 2016
                          • 20

                          nie pamiętam dokładnie ile miałem lat ale na pewno było to w czasie kiedy chodziłem do gimnazjum więc coś między 13 a 15 rokiem życia

                          Skomentuj

                          • itsatrap
                            Świętoszek
                            • Jul 2016
                            • 10

                            12 lat. Było to dla mnie bardziej dziwne, a orgazm mnie przeraził, ale dwa lata później eskalowało to do całonocnych maratonów
                            A girl wannabe!

                            Skomentuj

                            • Don Kam

                              Bardzo wcześnie. Wieku nie pamiętam.

                              Skomentuj

                              • Brunettt
                                Świętoszek
                                • Oct 2016
                                • 20

                                Ok 11-12 lat, kolega mi opowiedział, że jak będę tak a tak robił z penisem to potem będzie "takie fajne uczucie"

                                Skomentuj

                                Working...