W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy z pijana dziewczyna moze byc przyjemnie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MateuszS
    Świętoszek
    • Jun 2015
    • 7

    #46
    Ostatnio z moją dziewczyną wypiliśmy 0,7l i potem udaliśmy się na małe co nie co Nawet fajnie było

    Skomentuj

    • Jack1791
      Świntuszek
      • Aug 2011
      • 56

      #47
      Z własnego doświadczenia wiem, że seks z pijaną kobietą, to makabra. Niby dużo więcej by chciała, ale za przeproszeniem nawet d**y nie była w stanie wypiąć, a "po bożemu", to jak szybko zasnęła, tak szybko się ohaftowała. Jedyny plus tego wszystkiego, że to było u niej w domu, na jej łóżku i w jej pościeli.
      Owszem - lekkie wstawienie jest fajnym stanem, bo niektóre hamulce całkowicie wysiadają i ... po wszystkim na gębie banan, a i wspominać jest co.

      Skomentuj

      • Dawca rozkoszy
        Świętoszek
        • Jun 2015
        • 24

        #48
        a ja bym powiedział że bardzo. Pamiętam jak pierwszy raz żone posuwałem w dupke też musiała być pijana żeby to wytrzymac mówiła ze bolalo jak cholera a teraz proszę daje wsadzać w dupala kiedy chce i nawet ma przy tym orgazm.

        Skomentuj

        • titobandito
          Świętoszek
          • Jan 2015
          • 6

          #49
          Napisał geek
          Pijanej dziewczynie "puszczają hamulce", to jest OK, zwłaszcza, jeśli nasza partnerka należy do tych nieśmiałych.
          Niestety zbyt pijana dziewczyna... nie jest niczym atrakcyjnym.
          Granica pomiędzy pijaną i zbyt pijaną jest często bardzo cienka ;-)
          Dokładnie! Moja żonka jest strasznie nie śmiała jeżeli chodzi o seks....ale kiedy wypije robi się z niej prawdziwa "suczka" (nawet lubi jak tak na nią mówię)
          Ale jak wypije za dużo to zamienia się w kłodę i czeka na mój finał...
          Seks to zabawa...bawmy się póki możemy.

          Skomentuj

          • men_anonim
            Erotoman
            • Oct 2014
            • 426

            #50
            Napisał geek
            Granica pomiędzy pijaną i zbyt pijaną jest często bardzo cienka ;-)
            Dokładnie, wówczas masz albo "ostrą sucz" albo trupa! Zdecydowanie wolę jak kobieta jest trzeźwa i świadoma tego co robi, bo czasami jak trafisz na nieśmiałą to może Ci później narobić bigosu odnośnie tego co robiła, czyli tzw. zrzucenie odpowiedzialności.

            Skomentuj

            • mar83
              Świętoszek
              • Jun 2015
              • 4

              #51
              Pytanie najważniejsze gdzie jest granica, bo przecież przed stosunkiem nie powiemy do wybranki "a teraz sobie dmuchniemy w balonik" osobiście zalaną w 3 dupy nie tyknąłbym to trochę podchodzi pod wykorzystanie->gwałt, lekka faza lub trochę większa jeszcze obejdzie.

              Skomentuj

              • Koniodajca
                Świętoszek
                • Aug 2015
                • 3

                #52
                Oj uwierz mi z pijana moze byc swietnie, na duzo mozna sobie pozwolic :-) wole jak dziewcze jest pijane. Oczywiscie bez przesady nie w trupa.

                Skomentuj

                • joedoe
                  Perwers
                  • Aug 2014
                  • 1272

                  #53
                  Wazne zeby na ciebie nie narzygala. Smierdzi jak cholera.

                  Skomentuj

                  • przyjaciel40
                    Perwers
                    • Jul 2010
                    • 1116

                    #54
                    i nie pierdziała też śmierdzi jak cholera
                    Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                    Skomentuj

                    • ritaom
                      Świętoszek
                      • May 2014
                      • 24

                      #55
                      Mnie i mojemu chłopakowi rzadko zdarza się zabalować, ale jeśli już, to seks jest potem nieziemski. Uwielbiamy oboje.

                      Skomentuj

                      • onWponczochach
                        Ocieracz
                        • May 2022
                        • 144

                        #56
                        Tak moja zonka jak bywala dobrze wstawiona to miala duzo ochoty na odwazniejsze sprawy typu polknela mojego kutaska calego albo chciala od razu analka

                        Skomentuj

                        • sparky_fairy
                          Świętoszek
                          • Feb 2023
                          • 15

                          #57
                          Mogę powiedzieć tylko z perspektywy damskiej, że z koleżanką była całkiem zabawnie, chociaż prawie nic z tego nie pamiętam ;C

                          Skomentuj

                          • Dyktator
                            Ocieracz
                            • Dec 2009
                            • 184

                            #58
                            Pamiętajcie aby w takiej sytuacji, uprawiając seks na jeźdźca, mieć pod ręką miskę (nie pytajcie )
                            tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
                            tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

                            Skomentuj

                            Working...