W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Więcej niż jeden fetysz...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomaszjeka1972
    Świętoszek
    • Sep 2017
    • 7

    Więcej niż jeden fetysz...

    Witam wszystkich. Dopiero pojawiłem się na forum. Zaznaczam że to o czym napiszę nie jest jedynym środkiem do osiągnięcia satysfakcji. A z definicji fetysza wynika że fetysz jest jedyną drogą do tego.
    Od bardzo dawna na widok kobiety reaguję. Kobieta powinna mieć słuchawki na głowie (im większe tym lepiej), maskę przeciwgazową albo kask motocyklowy koniecznie z zamkniętym wizjerem. Do tego dochodzą rzeczy typu catsuit, ballhood i wszystkie maski z okablowaniem. No i wiązanie kobiet w którymś z tych fetyszy. W przypadku mężczyzn to nie działa. Oczywiście, w internecie jest trochę materiałów ale w przypadku kasku w bdsm jest trudniej. Mam od dawna kask motocyklowy i nie ukrywam że robię sobie dobrze ale zamykam wizjer i uruchomiam wyobraźnię.
    Nie wiem czy kiedykolwiek zetknęliście się z czymś podobnym. Proszę o wszelkie opinie.
Working...