W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Odpowiedni romantyczny nastrój

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • qwerty20
    Ocieracz
    • Jun 2005
    • 175

    Odpowiedni romantyczny nastrój

    od razu mowie, ze nie uprawiam sexu z moja dziewczyna .Narazie tylko pieszczoty (ale niestety jeszcze bez orala).Przychodzi do mne w sobote,i chce ją zaskoczyc wystrojem (czyt. swieczki zapachowe itp) pokoju. chodzi mi odpowiedni nastroj.Myślalem, zeby w każdym narożniku lozka polozyc swiece zapachową (kazda innym zapachu), oczywiscie odpowiednia muzyczka; ale chce by ty razem bylo tak naprawde romantycznie, co jeszcze doradzacie? Czekam na propozycje...
  • omg
    Ocieracz
    • Jun 2005
    • 175

    #2
    Doradzam ostrożność!!! Nie podpal się! Wiele więcej nie wymyślisz!!! Przecież baloników nie rozwiesisz Dobrze mieć pod ręką jakieś zakaski żeby pożniej nie biegać do kuchni po kanpki Pózniej jakiś dobry masaż!!! Wspolny prysznic ...itd,itp...ciężko doradzać...pomyśl co lubi najbardziej

    Skomentuj

    • qwerty20
      Ocieracz
      • Jun 2005
      • 175

      #3
      omg-->wspolnego prysznicu jeszcze nie bralismy, na to chyba nie jest jeszcze przygotowana

      Skomentuj

      • omg
        Ocieracz
        • Jun 2005
        • 175

        #4
        jak były pieszczoty to pewnie widziałeś ją już nago To co za różnica czy nago w łóżku czy pod prysznicem ( no może z wyjątkiem wilgotności) ale polecam zabawa lub poprostu wspolna kompiel w wannie albo pod prysznicem to świetna i bardzo romantyczna rzecz wg. mnie Poza tym w taki sposób najłatwiej przełamać jakieś zachamowania. pod warunkiem ze nie ma zbyt duzo bombelkow

        Skomentuj

        • qwerty20
          Ocieracz
          • Jun 2005
          • 175

          #5
          widzialem ja nago w 99 % (zostaly majteczki ). Myslalem jeszcze zeby łóżko (albo nad lozkiem) popsiac Jej ulubionymi perfumami, ktorych uzywam.

          omg->ja tez uwazam , ze taka kapiel byla by czyms fantastycznym (choc jeszcze jej nie przezylem )
          0statnio edytowany przez sister_lu; 14-04-09, 18:28.

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #6
            stop! przesadzasz. perfumy to ona lubi - ale w polaczeniu z twoim zapachem. One musza byc NA TOBIE - takie w powietrzu to nie to samo. Pozatatym ja ci radze uzyc jednego zapachu swiec, nie mieszaj ich, bo zamaist intymnej atmosfery stworzysz atmosfere sklepu z pachnidlami.
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • qwerty20
              Ocieracz
              • Jun 2005
              • 175

              #7
              ok Bender, w sumie masz racje

              Skomentuj

              • Westa
                Świętoszek
                • Jun 2005
                • 14

                #8
                Możesz jeszcze rozsypać płatki róż na pościeli ale nie wiem czy to już wtedy za bardzo romantycznie nie będzie
                ...

                Skomentuj

                • omg
                  Ocieracz
                  • Jun 2005
                  • 175

                  #9
                  A tak już pomijając wszystko! To nie tylko przedmioty tworza nastrój!!! Musisz go stworzyc całym sobą Miły, szrmancki, dobrze ułożony. Zadbany ( obetnij paznokcie, i zmień skarpetki) i nie przesadzaj z żelem do włosów!!! bo jak bedzie cie chciała pokiziac po głowce to sie przyklei Spiesz sie zostało mało czasu ( mieszkasz sam czy z kimś?)

                  Skomentuj

                  • qwerty20
                    Ocieracz
                    • Jun 2005
                    • 175

                    #10
                    Omg - zawsze jestem miły szarmancki, nie uzywam żelu do wlosów, wiec to to bedzie miala zapewnione Mieszkam ze starymi (dopiero 20 lat na karku).

                    A co do tych platkow róż - bym chyba musial bukiet ich kupic i kazdy platek odrywac, ale pomysl dobry

                    Skomentuj

                    • omg
                      Ocieracz
                      • Jun 2005
                      • 175

                      #11
                      Nie przesadzaj z platkami. Ale kwiaty możesz kupić. Mi też dochodzi 20! też mieszkam jeszcze ze starymi kup im bilety na jakiś koncert ja tak zrobiłem jak robiłem kolacje dla dziewczyny rodzice w domu sa troche krępujący no może nie dla mnie ale moja dziewczyna zachowuje sie u mnie... jak by to powiedzieć... powściągliwie

                      Skomentuj

                      • qwerty20
                        Ocieracz
                        • Jun 2005
                        • 175

                        #12
                        nie no wlasnie starsi wychodza na jakies 2 godzinki, wiec bedziemy sami (jezu, ja ja kocham te chwile ).Zawsze bylo tak, ze jak bylismy sami, to muza ładna leciała w tle, a teraz jakos bym cos jeszcze przygotowal (wlasnie te świeczki w kazdym narozniku, tylko szukam jeszcze czegos innego)

                        Skomentuj

                        • omg
                          Ocieracz
                          • Jun 2005
                          • 175

                          #13
                          dużo wiecej sie chyba nie da wymyśleć!!! Jak przeczytalem to co napisałeś to sie uśmiechnałem bo u mnie jest tak samo! Muzyczka w tle swiatło zgaszone in udajemy że nic poza nami niema Może jakiegoś masażu byś spróbował? Gdzieś na forum jaieś linki widziałem do takich stronek. A może jakiś fajny romantyczny film na kompie? Tylko czy chce ci sie tracic czas na film, kiedy starych nie ma tylko przez 2 h? Ide zapalić... już dawno sie spozniłem na porannego papieroska

                          Skomentuj

                          • qwerty20
                            Ocieracz
                            • Jun 2005
                            • 175

                            #14
                            masażyk zawsze Jej robie, wiec to tez by bylo. Film to stały punkt w grafiku, zawsze jakis ogladamy. Ale jak sie skonczy film, to starzy wychodza, no przeciez jak smai jestesmy na tak krotki czas to film mozna przelozyc

                            Skomentuj

                            • Bender
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 3026

                              #15
                              a jaka muza ? po9lecam khmer :] Cos nie tuzinkowego? hmm... mysle ze z otoczenia to jzu wystarczy - teraz ty musisz sie odpowiednio zachowywac - traktuj ja jak ksiezniczke i bedzie ok ;]
                              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                              Billy Crystal

                              Skomentuj

                              Working...