W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kejran
    Świętoszek
    • Jun 2012
    • 1

    25 lat
    Jeszcze w czasach licealnych miałem spory odsetek odrzuceń. Jednakże muszę też przyznać, że część niepowodzeń było z mojej winy (akcje w stylu o jeden drink za daleko).
    Z czasem nieudane próby prowadziły do coraz większego zniechęcenia do podejmowania jakichś odważniejszych kroków. Osłabiło to moją pewność siebie i straciłem motywację do działania.
    Niestety objawia się to w konkretnych sytuacjach w codziennym życiu. Podwiozłem nie tak dawno temu fajną autostopowiczkę. Dobrze nam się po drodze rozmawiało. Wymieniliśmy się numerami. Umówiliśmy się na wspólny wieczorny wypad do klubu. Mimo tego, że wszystko szło w dobrym kierunku nie umiałem pójść dalej a ją zdobył ktoś bardziej zdecydowany.
    Na moją niekorzyść działa też dość mała ilość kobiet funkcjonująca w moim otoczeniu. Studia już praktycznie mam skończone. Pracuję w domu przed komputerem. Na imprezach typu clubbing raczej rzadko się pojawiam, bo nie przepadam za szaleństwami parkietowymi. Jak już jestem to wolę wypić drinka przy barze i pooglądać zgrabne damskie ciała W sumie to mam niewiele koleżanek. Moja aktywność towarzyska to głównie piwko z kumplami + jakiś ciekawy mecz. Nie twierdzę naturalnie, że tego nie lubię. Jednak w takich okolicznościach przyrody dziewictwo będzie trudno stracić.

    Skomentuj

    • xBartekx93
      Świętoszek
      • Jun 2012
      • 13

      Napisał Maro
      Coroczna aktualizacja.

      Wiek: 27
      Powód: Jak poprzednio.
      Ktory to juz rok?
      Im szybciej tym gorzej...

      Skomentuj

      • Kensho
        Świętoszek
        • May 2010
        • 30

        Napisał Maro
        Coroczna aktualizacja.

        Wiek: 27
        Powód: Jak poprzednio.
        Jak Ty to wyrabiasz?
        Weś jakieś porady zapodaj, podziel się ... bo ja mam 23lata a mnie nosi już masakrycznie.... i przeraza mnie taka wizja kolejnych lat...

        Skomentuj

        • Nolaan

          Dajcie spokój. Robicie z siebie nie wiadomo jakie ofiary i biedne dzieci kompletnie z czapy.
          Wy do seksu nie dorośliście jeszcze. Widać po tym co tu piszecie i jak to robicie. Jak dojdziecie do etapu dalszego to może się wam pofarci.

          Skomentuj

          • Maryja_dziewica
            Perwers
            • Nov 2011
            • 902

            Czytam i dochodzę do wniosku, że dobrze sobię radzę. Nie jest łatwo, ale do frustracji mi daleko.
            "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

            Skomentuj

            • Nolaan

              Nie ma to jak wsadzić kij w mrowisko
              Emily, ja nie piję do tego że macie iść na łatwiznę, bo za coś takiego opiero by się Wam dostało.
              Bardziej mnie irytuje podejście w stylu 'jaaakie to straszne nie wiezieć co to seks', które z waszych postów się przebija, zupełnie jakby to było kij wie jk ważne dla ogólnego życiowego całokształtu.
              Ale bez złych intencji więc wyluzuj.

              Skomentuj

              • Kensho
                Świętoszek
                • May 2010
                • 30

                Napisał Nolaan
                Nie ma to jak wsadzić kij w mrowisko
                Emily, ja nie piję do tego że macie iść na łatwiznę, bo za coś takiego opiero by się Wam dostało.
                Bardziej mnie irytuje podejście w stylu 'jaaakie to straszne nie wiezieć co to seks', które z waszych postów się przebija, zupełnie jakby to było kij wie jk ważne dla ogólnego życiowego całokształtu.
                Ale bez złych intencji więc wyluzuj.
                Wiesz... dla każdego życie erotyczne jest mniej, lub bardziej ważnym aspektem ;p
                Ja praktycznie nigdy nie byłem w normalnym związku to też potrzeba ogólnie bycia z kimś jest wielka... a teraz dodając do tego popęd płciowy i właśnie tą niewiedze jak to jest.... wychodzi dość spory problem .... no ale fakt bez partnerki czy seksu żyć się da...
                tylko dla nie których to takie życie bez barw.
                Ja tam kocham ponad wszystko sport i bez tego życia sobie nie wyobrażam...
                A na dziwki nie pójdę ;p nawet jeśli będę miał skończyć jako stary pomarszczony prawiczek

                Skomentuj

                • Kensho
                  Świętoszek
                  • May 2010
                  • 30

                  Napisał Maro
                  Kensho jeśli oczekujesz ode mnie jakiejś złotej rady to niestety nie mogę Ci takiej dostarczyć. Jedyne co mogę powiedzieć to, żebyś nie czekał biernie powtarzając sobie "jakoś to będzie". Ja się przekonałem, że to nie działa


                  Lata przelecą szybciej niż Wam się zdaje, w końcu osiągniecie wiek w którym człowiekowi przestaje już zależeć.
                  na złotą rade to nie liczę bo pewnie takowej nie ma
                  Ty ogólnie miałeś jakieś okazje na stracenie dziewictwa przez te lata których po prostu nie wykorzystałeś z jakiś tam powodów ?

                  No mi na razie z roku na rok to coraz bardziej zależy... ale
                  przy moim trybie życia to jak dożyje tej 30stki chociaż to będzie dobrze

                  Skomentuj

                  • Soto1133
                    Świętoszek
                    • Aug 2011
                    • 4

                    też jestem czysty...
                    Ciśnienie jest, miałem okazje, po pijaku z swoją dziewczyna bez zabezpieczenia.Wtedy nie żałowałem, teraz żałuje że tego nie zrobiłem...

                    Od tego popsuł się mój związek bo nie chciałem...

                    Skomentuj

                    • Dami1992
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 1

                      Wiek: 20

                      Powód: Jestem Brzydki i brak chetnej

                      Skomentuj

                      • 495f50
                        Perwers
                        • May 2011
                        • 1118

                        Napisał Soto1133
                        też jestem czysty...
                        Ciśnienie jest, miałem okazje, po pijaku z swoją dziewczyna bez zabezpieczenia.Wtedy nie żałowałem, teraz żałuje że tego nie zrobiłem...

                        Od tego popsuł się mój związek bo nie chciałem...
                        Dobrze rozumiem, że dziewczyna Ci wypominała, że nie chciałeś tego zrobić po pijaku?

                        Skomentuj

                        • Dis4st3r
                          Ocieracz
                          • May 2007
                          • 118

                          Napisał Soto1133
                          też jestem czysty...
                          Ciśnienie jest, miałem okazje, po pijaku z swoją dziewczyna bez zabezpieczenia.Wtedy nie żałowałem, teraz żałuje że tego nie zrobiłem...

                          Od tego popsuł się mój związek bo nie chciałem...
                          Wybacz, ale IMHO to laska jakaś dziwna jest Ale skoro żałujesz, to trzeba było ją w momencie kłótni/wypominania(?) rozebrać


                          Ja za niedługo skończę ostatnie naście i mogę odświeżyć swój wpis tutaj A powód? Brak zabezpieczenia przy sobie przy kilku okazjach, plus zbyt duża ilość alkoholu... Jakoś tak to jest, że jak już mnie jakaś chce, to tylko jak oboje jesteśmy nawaleni

                          Skomentuj

                          • Soto1133
                            Świętoszek
                            • Aug 2011
                            • 4

                            Napisał Invisible_Penguin
                            Dobrze rozumiem, że dziewczyna Ci wypominała, że nie chciałeś tego zrobić po pijaku?
                            Powiedziała dokładnie że nie jestem facetem bo każdy normalny to by to zrobił

                            Skomentuj

                            • 495f50
                              Perwers
                              • May 2011
                              • 1118

                              Według mnie nie ma zatem co żałować, że nie zrobiłeś tego z nią. Się nie przejmuj, heja banana i do przodu - będą lepsze okazje, z kimś bardziej godnym uwagi

                              Skomentuj

                              • Soto1133
                                Świętoszek
                                • Aug 2011
                                • 4

                                ale wiesz po 10m związku to coś znaczy.

                                Skomentuj

                                Working...