Lizanie butów ....

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Don Kam

    #46
    Uwielbiam lizać buciki koleżanek z pracy (zwłaszcza szpilki) ale tylko od wewnątrz
    Zwłaszcza miejsca w okolicach pięt i poduszek palców bo są zawsze najwilgotniejsze i zapach najintensywniejszy

    Oczywiście wącham i liżę wyłącznie buciki kobiet, które mi się podobają

    Póki co robię to w tajemnicy przed nimi gdyż wstydzę się im o tym powiedzieć. Boję się ich reakcji
    Chciałbym kiedyś poprosić którąś by zdjęła przy mnie buciki i na jej oczach zacząć je wąchać i lizać ale brak mi odwagi :/

    Skomentuj

    • Milenart
      Świntuszek
      • Aug 2013
      • 61

      #47
      Rozumiem, że najlepiej to robić zaraz po tym jak dziewczyna je zdejmie. Wtedy są wilgotne i zapach jest najintensywniejszy.
      Nie jesteś w tym jedyny. Miałam kiedyś partnera, który też to robił, ale wolałam, żeby bardziej zajmował się moimi stopami niż bucikami.

      Skomentuj

      • Don Kam

        #48
        Też wolę lizać stópki niż buciki ale jak to mówią - "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma"

        Powiem Ci tak - Świat jest dziwny...
        Last edited by sister_lu; 05-03-22, 22:15.

        Skomentuj

        • outcast24
          Świntuszek
          • Aug 2010
          • 77

          #49
          Napisał Milenart
          Rozumiem, że najlepiej to robić zaraz po tym jak dziewczyna je zdejmie. Wtedy są wilgotne i zapach jest najintensywniejszy.
          Nie jesteś w tym jedyny. Miałam kiedyś partnera, który też to robił, ale wolałam, żeby bardziej zajmował się moimi stopami niż bucikami.
          Ty pewnie potrafiłabyś pogodzić oba zamiłowania
          Niepoprawny fan-fetyszysta nylonu

          Skomentuj

          Working...