W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Trzecia szansa czy już koniec ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Strazak18
    Świętoszek
    • May 2009
    • 3

    Trzecia szansa czy już koniec ?

    .....
    0statnio edytowany przez Strazak18; 11-03-14, 23:18.
  • Margo82
    Perwers
    • Mar 2013
    • 937

    #2
    Mało co zrozumiałam. Połowę postu zawarłeś w jednym zdaniu. Da radę po polsku?
    "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

    Skomentuj

    • Labhamster
      Świętoszek
      • Mar 2014
      • 12

      #3
      Trochę taka "Moda na sukces" tu wyszła. Miałem coś podobnego kiedyś. Myślę, że lepiej sobie odpuścić. Skoro trzy razy próbowaliście i nic nie wyszło, to szanse są bardzo małe. Znajdziesz inną.

      Popieram tez Koleżankę Margo82. Pisz bardziej po polsku, a nie po "polskiemu".

      Skomentuj

      • Strazak18
        Świętoszek
        • May 2009
        • 3

        #4
        ::::
        0statnio edytowany przez Strazak18; 11-03-14, 23:18.

        Skomentuj

        • m1$
          Świętoszek
          • Sep 2009
          • 17

          #5
          W związku jest chemia albo jej nie ma.
          Stany pośrednie, oparte na logice i naciąganiu rzeczywistości, trwają bardzo krótko.
          Stanąłeś do konkursu i przegrałeś - jesteś numerem 2 - czyli alternatywą na wypadek problemów, w dodatku nadal tymczasową a nie docelową (co sam opisałeś -> dziecko).
          Radzę Tobie poszukać tej, dla której będziesz pożądaną i jedyną opcją.
          Dalsze kroczenie tą ścieżką jest bez sensu, gdyż plączesz sobie życie na własne życzenie, a z czasem coraz trudniej jest się wyplątać.

          Skomentuj

          • Strazak18
            Świętoszek
            • May 2009
            • 3

            #6
            yhyhy
            0statnio edytowany przez Strazak18; 11-03-14, 23:19.

            Skomentuj

            Working...