W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dzieci siostry i rodzina najważniejsze.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DSD
    Perwers
    • Jan 2010
    • 1275

    #16
    Napisał shimeon
    Oczywiście siedzi siostra i jej dwójka dzieci u niej w pokoju do 22.
    Już Twój pierwszy wpis sugerował że tak jest ale był on trochę niegramatyczny i nie byłem pewien czy dobrze zrozumiałem. Sorry ale dla mnie to co robi ta siostra to trochę... niezręczne. Regularnie siedzieć kilka godzin z dziećmi w pokoju u młodszej siostry kiedy przyjechał jej facet? Ja bym nie potrafił zrobić takiego numeru rodzeństwu. To nie jest tak że Twoja dziewczyna pomaga siostrze która może w tym czasie zrobić coś innego... Spróbuj wyciągnąć dziewczynę z domu, a jeśli się nie da to... Kurde, co innego przykry obowiązek w postaci obiadku z ciotką Klementyną a co innego taka sytuacja!
    'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

    Skomentuj

    • Hurri
      Świntuszek
      • Apr 2012
      • 75

      #17
      Tak sobie czytam i myślę że jesteś kolejnym kandydatem do tematu powyżej "Problem z żoną". Podchodząc do sprawy logicznie można założyć że skoro ten stan uważa za normalny, dziewczyna nie odczuwa potrzeby przebywania z Tobą sam na sam a co za tym idzie potrzeby bliskości, związanej z tym czułości w tym wieku, gdy nie jest dodatkowo obarczona dziećmi, obowiązkami związanymi z nimi i domem to po ślubie możesz zapomnieć o seksie Zostaniesz jednorazowym dawcą spermy który na to wszystko robi. Gratulujemy udanego wyboru... A teraz poszukaj jeszcze raz.

      Skomentuj

      Working...