Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Masturbacja
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 14-06-10, 01:50   #51
fistandantilus
Świętoszek

Straśnie stary temat. A słyszał ktoś kiedy, o sposobie "na muchę"? Opisał go A. Rodan w Życiu seksualnym papagejów.
fistandantilus jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-10, 09:06   #52
Haster
Ocieracz

Możesz wyjaśnić?
Haster jest offline   Reply With Quote
Old 14-08-10, 16:28   #53
fistandantilus
Świętoszek

Otóż: nalewa się wody do wanny, łapie się muchę, pozbawia się ją skrzydełek, spryskuje dezodorantem (ze spirytusem) w celu dezynfekcji, wchodzi do wanny, na wystawionej z wody żołędzi umieszcza się muchę. Założenie jest takie, że spanikowana mucha chcąc uciec, a nie mogąc ani wejść do wody, ani odlecieć na tyle drażni odnużami, że przyczynia się to w końcu do orgazmu. Żaden ze znajomych, który czytał tę książkę nie zaprzeczał choćby spróbowaniu tej metody. Hmm, wierzyć mi się nie chce.
Old 22-08-10, 11:16   #54
hazeme
Świętoszek

Cytat:
Otóż: nalewa się wody do wanny, łapie się muchę, pozbawia się ją skrzydełek, spryskuje dezodorantem (ze spirytusem) w celu dezynfekcji, wchodzi do wanny, na wystawionej z wody żołędzi umieszcza się muchę. Założenie jest takie, że spanikowana mucha chcąc uciec, a nie mogąc ani wejść do wody, ani odlecieć na tyle drażni odnużami, że przyczynia się to w końcu do orgazmu. Żaden ze znajomych, który czytał tę książkę nie zaprzeczał choćby spróbowaniu tej metody. Hmm, wierzyć mi się nie chce.
Wiecie, że to odłam zoofili w środowisku medycznym zwany entomofilią? Mnie to nie kręci, a kiedy po raz pierwszy o tym czytałem wydawało się komiczne.
hazeme jest offline   Reply With Quote
Old 23-08-10, 14:26   #55
man_in_black
Świntuszek

masakra
ręce opadają jak to się czyta
man_in_black jest offline   Reply With Quote
Old 23-08-10, 23:11   #56
fokss
Świętoszek

Ja lobię obślinić żołędzia tuz przed dojściem i pocierać nim o rękę uczucie tak silne ze zwala z nog... a przeżyty orgazm mmmmmm.... żadne zwykłe walenie kuca nie umywa się do tego
fokss jest offline   Reply With Quote
Old 21-09-10, 17:24   #57
brunecia
Guest

Cytat:
Napisał Maxim Zobacz post
Właściwie mi chodziło czy da się jakoś domowym sposobem stworzyć coś co by imitowało (oczywiście nieudolnie, ale zawsze coś ) kobiece dolne partie brzucha

oglądałam kiedyś film american pie w którym damska pochwa była porównana do szarlotki
  Reply With Quote
Old 09-12-10, 18:40   #58
Darek1981
Świętoszek

Cytat:
Napisał malusienka Zobacz post
:eek: bardzo wyczerpujaca odpowiedz a więc MAXIM do roboty :p i tak faceci mają łatwiej
A ja chętnie bym się z kobietą zamienił
Darek1981 jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-11, 13:22   #59
mastah123
Świętoszek

Urozmaicenie masturbacji
Mam 17 lat i nie mam dziewczyny więc masturbuje się ręką. Robię to codzienniei i tu pojawia się problem : trochę mnie to już nudzi i chciałabym spróbować czegoś innego ,może jakiegoś innego sposobu. Poradzicie coś ?
mastah123 jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-11, 14:07   #60
ogamista
Guest

Nogą albo masturbacja analna.
  Reply With Quote
Old 17-03-11, 19:54   #61
ram
Świętoszek

W sumie fajnie jest (tylko trzeba mocno nażelować) bierze się faję pomiędzy dwie otwarte dłonie z wyprostowanymi palcami i robi takie ruchy jakby się chciało rozpalić ogień kijkiem.
ram jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-11, 20:26   #62
Zwiąż
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: Warszawa

Cytat:
Napisał mastah123 Zobacz post
Mam 17 lat i nie mam dziewczyny więc masturbuje się ręką. Robię to codzienniei i tu pojawia się problem : trochę mnie to już nudzi i chciałabym spróbować czegoś innego ,może jakiegoś innego sposobu. Poradzicie coś ?
Może jednak seks? Albo wymyśl jakieś nowe metody masturbacji.

Dobrą metodą są ruchy dłonią w górę i dół/ do przodu i do tyłu (zależnie od pozycji) trzymając penisa. U mnie zawsze to działa.

Cytat:
Napisał fistandantilus Zobacz post
Ja pi*****ę...

Ostatnio edytowany przez Zwiąż; 17-03-11 at 20:33.
Zwiąż jest offline   Reply With Quote
Old 18-03-11, 23:46   #63
fidien_!
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: ...

W górę i w dól, w górę i w dół, itd, itd, itd
Old 20-03-11, 14:15   #64
hejej1020
Ocieracz

Ja sobie nawilżam płynem do higieny intymnej wsadzam lekko palca do dupy i jadę góra dół.
hejej1020 jest offline   Reply With Quote
Old 08-05-11, 13:46   #65
georginio
Świntuszek

Nie stosuję żadnych wyjątkowych technik. Robię to ręką, czasem prawą, czasem lewą, to ma mniejsze znaczenie. Czasem jednak jednak korzystam z wibratora mojej dziewczyny. Wtedy chwytam w dłoń penisa i przylegający do niego wibrator. Przy tym używam żelu nawilżającego i jest bardzo przyjemnie. Polecam taką zabawę.
georginio jest offline   Reply With Quote
Old 09-05-11, 01:21   #66
AllieM
Świntuszek

Cytat:
Napisał Maxim Zobacz post
Właściwie mi chodziło czy da się jakoś domowym sposobem stworzyć coś co by imitowało (oczywiście nieudolnie, ale zawsze coś ) kobiece dolne partie brzucha
Przyszedł mi na myśl American Pie...
AllieM jest offline   Reply With Quote
Old 09-05-11, 05:51   #67
Nolaan
Guest

Było to już sugerowane i to nie raz, nie dwa.
  Reply With Quote
Old 11-05-11, 20:58   #68
Walkonik
Świntuszek

Miasto: Kościerzyna

Moja najlepsza metoda to: Z lewej dłoni składam palce na kształt studni, wkładam tam penisa i prawą ręką góra - dół. Zaciskając palce lewej ręki reguluje doznania. Super.
Dobrą sprawą jest też trzepanie gruchu w strugach pryśnica.
Walkonik jest offline   Reply With Quote
Old 04-12-12, 00:08   #69
rokoko91
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: Poznań

Najczęściej po prostu obejmuję kutasa całą dłonią i sobie dogadzam, gdy jestem już naprawdę blisko końca albo chcę zachęcić małego do ponownego powstania to "jeżdzę" już tylko po wędzidełku, co ciekawe najlepsze według mnie są delikatne muśnięcia. Ostatnio odkryłem też jaką przyjemność daje umieszczenie penisa pomiędzy splecionymi dłońmi i traktowanie ich jak sztuczną pochwę, zwłaszcza, jeśli ma się jakiś nawilżacz.

Ostatnio natrafiłem na ciekawą stronkę. Nie pomyślałbym, że tyle jset ciekawych wariacji na temat masturbacji.
http://commons.wikimedia.org/wiki/Ca...%28animated%29
rokoko91 jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-15, 00:20   #70
troll98
Świntuszek

Proste, gdy jest sztywny łapę go prawą ręką, ściągam napletek, czasami używam śliny aby odczucia były lepsze i ruszam góra dół często też podczas tego obracam rękę na penisie, najpierw wolno a przed wytryskiem przyspieszam i strzelam
troll98 jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-15, 08:26   #71
Centurion
Ocieracz

Ja kiedyś robiłem tak, że dawałem dużo żelu,pompka do penisa, do środka na samą górę wkładałem wibrujące jajeczko.I regulując ciśnienie miałem wrażenie ssania + wibracje od jajeczka i palec w tyłku= mega orgazm.
Centurion jest offline   Reply With Quote
Old 23-08-15, 13:24   #72
ontylkotyle
Świętoszek

Ostatnio często doprowadzam się do wytrysku podczas prysznica. Strumień wody z prysznica kieruję na wędzidełko i reguluję siłę strumienia wody oraz temperaturę. Gdy stoi już silnie zaczynam wariacje i strumień wody kieruję na całego penisa, mosznę i anusa. Przy samym dochodzeniu zaczynam coraz mocniej masować jądra. Odlot.

Lubię też masturbację z olejem roślinnym jako lubrykantem. Jako dodatek po osiągnięciu wzwodu czasami wiążę mosznę oraz penisa sznurkiem albo czymś takim. Krew słabiej odpływa, zwiększa się ukrwienie i tym samym wrażliwość. Łatwo wtedy o edging, który uwielbiam. Penisa zaczyna sam podskakiwać z podniecenia, sperma wypływa powolutku. Nie doprowadzam się od razu do orgazmu. Bawię się tak kilka razy dopóki podniecenie nie sięgnie zenitu. Wtedy finiszuję.
ontylkotyle jest offline   Reply With Quote
Old 26-08-15, 09:17   #73
smurfette
Świętoszek

Ja przykładam sobie wibrator do czubka penisa
Old 26-08-15, 19:10   #74
Komisarz
Świętoszek

Kiedyś napompowałem trzy czy cztery baloniki i skleiłem taśmą jako sztuczną pochwę Poślizg i do dzieła Miło było
Komisarz jest offline   Reply With Quote
Old 04-09-15, 14:12   #75
troll98
Świntuszek

Ja też czasami doprowadzam się do orgazmu poprzez pocieranie wędzidełka lub np. Położenie się na łóżku na brzuchu i poruszanie biodrami w przód i w tył, penis ociera się o łóżko i brzuch a napletek naciąga się i zsuwa. Uczucie fajne i długie zakończone zwykle o wiele większym wytryskiem
troll98 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Masturbacja

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania