Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fetysz
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 10-06-09, 23:16   #26
chudini
Banned

Niestety nie mogę podać adresu grupy którą stworzyłem (naruszenie regulaminu), jak ktoś jest zainteresowany to proszę pisać w PW.
P.S. Chyba za to nie dostanę bana
chudini jest offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 02:00   #27
Ortalmen
Erotoman

Jeśli możecie to opisujcie swoje przeżycia z kurteczkami i płaszczami ze śliskiego i błyszczącego materiału. Może ktoś z was marzy o jakiejś konkretnej kurteczce lub ma marzenia seksualne związane z tą tematyką? Ja chciałbym poznać kiedyś dziewczynę która też lubi takie śliskie kurteczki i płaszcze i hciała by się kochać w ten sposób. Pewnie napiszę w dziale anonse bo tego marzenia puki co nie mogę spełnić.
A zabawa kurteczkami samemu to nie jest szczyt moich marzeń.
Pozdrawiam wszystkich Ortalmen
Ortalmen jest offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 02:35   #28
Ortalmen
Erotoman

Grzesiu! Jeśli możesz to opisz nam jak namówiłeś dziewczynę i jak tzn. w jaki sposób się bawiliście
Old 24-08-09, 21:59   #29
Ortalmen
Erotoman

Ja przede wszystkim chciałbym żeby na ten temat wypowiedziały się dziewczyny bo czasami się zastanawiam czy to jakąś podnieca. Co z tego że my faceci mamy takie czy inne marzenia jak nie ma kto ich spełnić?
Ja przede wszystkim chciałbym poznać kiedyś dziewczynę ktura lubi śliskie i błyszczące ciuchy czyli: kurtki płaszcze dresy koszulki nocne, i kostiumy kąpielowe.
Jeśli są takie Panie to piszcie do mnie bez wachania!!!!!!
Old 30-08-09, 21:08   #30
Ortalmen
Erotoman

Masturbacja w ciuchach ze śliskiego i błyszczącego materiału
Czy, którąś z pań podnieca masturbacja w śliskich ciuchach lub ocieranie się o takie ubrania? Mnie od dawien dawna podniecały śliskie ciuchy lubiłem ich dotykać a potem kiedy zacząłem się masturbować to robiłem to też w śliskich ubraniach. Najpierw były śliskie i błyszczące dresy potem damskie kurtki z takich materiałów. Nie jestem gejem ani transem ale podnieca mnie czasami włożenie na siebie takiej damskiej kurteczki lub płaszczyka i masturbacja. Czy są dziewczyny, które też lubią masturbację w takich ciuchach?
Marzę że kiedyś poznam dziewczynę, która też lubi takie zabawy.
Dodam że kręci mnie tez satyna

Ostatnio edytowany przez Ortalmen; 30-08-09 at 21:11.
Old 02-12-09, 16:41   #31
mjskbs
Świętoszek

Cytat:
Napisał coatlover Zobacz post
hehe, niezla przygoda, Ortalmen!! gratuluje fajnej zdobyczy. co dtalo sie pozniej z tą kurtką??? cyz masz ja do dzisiaj?/
ja jeksi posiadam jakis fetysz dluzsszy czas to mi sie nudzi, wtedy onanizujac sie z nim niszcze go , a ostatecznie nawet palę masturbujac sie przy okacji
odkad jest na allegro latwo kupic tanio fajny , uzywany plaszczyk wiec z wymiana gadzetow nie ma problemu. mam oczywiscie ulubione ze 2 plaszcze i, jeden to wiele lat. to plaszcz ktory kupilem mojej bylej, zostal w spadku po niej. ona i tak niechetnie go zakladala ale czasem tak i wtedy bylo super. obecnej dzieczynie nic nie mowilem o tym, powiedzialem ze kupilem na allegro a ona chetnie go zaklada
odpowiadajac na Twoje pytanie musze przyznac ,ze pociagaja mnie takze plaszcze ze sliskiego materialu na zewnatrz, tez sa super i mamy z dziewczyna ze 2 taie. jeden dlugi do kostek, drugi do kolan. ale przede wszystkim musi byc sliska podszewka!
a jak sie onanizuje z plaszczami? ostatnio jak dziwczyna wyjechala na jakis czas to zostawila mi jeden plaszcyzk, normalnie go rozkladalem i ocieralem sie nagi o podszewke, wachajac jej zapach przy okazji. pod koniec zawzwyczaj lubie zlapac malego przez podszewke i tarmoszac spuszczam sie na plaszcz. jak mi sie przypomna inne sposoby to opisze . wy tez piszcie!!! fajnie wiedziec ze jest wiecej takich zboków
Tak to prawda, że jest teraz duży wybór na allegro, ale czy nie szkoda ci niszczyć, lub palić, nie lepiej po prostu wystawić na allegro, żeby ktoś kupił, dać komuśw prezencie, lub po prostu wrzuć do pojemnika na odzież używaną, jk nie będzie na nim nic widać to po wypraniu jeszcze komuś posłuży, a może ktoś tak jak ty kupi dla własnych przyjemności.
Wystarczy wystawić od 1zł. na pewno ktoś to jeszcze kupi i mu posłuży.
Po co zaraz niszczyć, czy nie szkoda????
mjskbs jest offline   Reply With Quote
Old 21-12-09, 21:05   #32
Ortalmen
Erotoman

Niektórych podnieca również niszczenie. Ja osobiście jak już mi się jakaś kurteczka czy płaszczyk znudzi wyrzucam do śmieci ale bardzo rzadko. bo raczej mi się nie nudzą. A jeśli już wyrzucam to przedtem spuszczam się na nią kilka razy polewam prysznicem lub wchodzę w niej do wanny i się we wodzie masturbuję.
A co u was nowego? Macie jakieś nowe zdobycze lub przygody?
Pozdrawiam ortalmen
Old 27-12-09, 22:23   #33
mjskbs
Świętoszek

Szkoda wyżucać lub niszczyć, palić stare kurtki, lepiej odnowić, sprzedać lub wystawić na allegro.
Można też zamieścić zdjęcia w necie.
Są takie strony jak: FICKR, gdzie można umieścić, dużo ludzi tam umieszcza jest tam wymiana zdjęć , a nawet znalazłem propozycję jakiś kolekcjonerów starych kurtek,
więc zamiast wyżucać lub niszczyć można komuś wysłać.

Mam też propozycję być może na tym forum pokażecie zdjęcia swoich kolekcji kurtek i płaszczy???
Można się wymienić zdjęciami???

Ostatnio edytowany przez Kata; 27-12-09 at 22:34. Powód: Nie reklamuj/anonsuj
mjskbs jest offline   Reply With Quote
Old 10-02-10, 20:25   #34
bibelo87
Świętoszek

Moim głównym fetyszem są suknie, ale ostatnio zauważam że obok tego przykuwają mój wzrok dziewczyny w wyżej wymienionych elementach ubioru

Nie ukrywam że chętnie bym ją schrupał
bibelo87 jest offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 20:43   #35
Ortalmen
Erotoman

Super płaszczyk
Ja też mam ciasno w majtkach
Old 28-02-10, 22:31   #36
NEOPHYTE
Świętoszek

;)
Witam. Jestem tu nowy więc może zacznę od tego na czym polega mój fetysz. Od dziecka od kąd pamiętam zawsze kręciły mnie damskie kurtki. Tak jest do dziś. Najbardziej lubię kurtki zimowe z kapturami i oczywiście ze śliskiego materiału. W swojej niewielkiej kolekcji mam 8 takich kurtek. Często je ubieram i masturbuję się w nich. Robię to tak żeby ich nie pobrudzić. Nienawidzę gdy kurtki są niszczone, wyrzucane a co gorsze palone. ( jest mi ich bardzo szkoda )

Ostatnio edytowany przez Kata; 01-03-10 at 10:46. Powód: Anons
NEOPHYTE jest offline   Reply With Quote
Old 01-03-10, 22:55   #37
NEOPHYTE
Świętoszek

Grzesiu19335 jeżeli chodzi o fotki to narazie nie mam ale może jutro da się to załatwić. Napisz mi tylko jak dokładnie mam Ci je wysłać.
Old 02-03-10, 10:26   #38
Ortalmen
Erotoman

NEOPHYTE Jeśli możesz to napisz jak udało Ci się wejść w posiadanie takiej dużej ilości kurtek i jak radzisz sobie z chowaniem ich przed innymi domownikami. No chyba że mieszkasz sam
Jeśli chcesz to napisz do mnie prywatną wiadomość
Old 02-03-10, 10:59   #39
NEOPHYTE
Świętoszek

Witam. Ortalmen co do mojej kolekcji to zacząłem jakieś 3 lata temu od jednej czerwonej kurteczki którą kupiłem w sklepie. Później były następne i teraz mam już 8. Co do chowania tych kurtek to mam poprostu dobrą skrytkę w szafie. Pozostałe kurtki podobnie jak pierwszą kupiłem no a dwie mam odznajomej bo wkręciłem jej że potrzebuję dla kogoś.
Pozdrawiam.
Old 02-03-10, 18:14   #40
Ortalmen
Erotoman

Dziękuję za tak szybki wpis.
Ja teraz mam dwie damskie kurtki w których się masturbuję.
Jak chcesz to podaj mi mejla na prywatną wjadomośc to wyślę Ci mejla ze zdjęciami. A Ty masz jakieś zdjęcia?
Zakładałeś kiedyś kurtkę jakiejś dziewczyny po kryjomu?
Ja nawet w tym roku kupiłem sobie męską śliską i błyszczącą kurtkę do chodzenia na co dzień.
Pozdrawiam Ortalmen
Old 02-03-10, 18:22   #41
NEOPHYTE
Świętoszek

Witam. Zdjęć narazie nie mam. Ale mogę je na jutro zrobić i Ci wysłać. Jeżeli mógłbyś wysłać mi fotki swoich kurtek to będę wdzięczny. Ciach! A co do pytania czy zdażyło mi się ubrać kurtkę jakiejś dziewczyny po kryjomu to tak. Była to kurtka dziewczyny mojego brata.
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Kata; 02-03-10 at 20:07. Powód: Korzystaj z opcji Prywatnej Wiadomości
Old 02-03-10, 20:15   #42
Ortalmen
Erotoman

NEOPHYTE
Napisz mi priwa bo tak to bedą Cię blokować
Kliknij na czerwony napis Ortalmen przy mojej wypowiedzi i wybierz z menu napisz prywatną wiadomość
Ja już do ciebie napisałem
a jak się zalogujesz to obok wyloguj jest szybkie menu i tam wybierz prywatne wiadomości to otworzy Ci sie lista i na każdą możesz odpowiedzieć
Pozdrawiam ortalmen
Old 07-03-10, 12:56   #43
NEOPHYTE
Świętoszek

No to gratuluje Grzesiu
Old 12-03-10, 22:33   #44
Ortalmen
Erotoman

Witajcie!
Czy ktoś miał jakieś nowe przygody z śliskimi kurteczkami lub płaszczami?
Ja dla podgrzania forum wrzucam fotkę mam nadzieję że się wklei.
Pozdrawiam
Ortalmen
Attached Images
File Type: jpeg 927422_fpx-tif.jpeg (122,5 KB, 116 views)
Old 15-03-10, 15:46   #45
Lukas1506
Ocieracz

Grzesiu19335 moze jakiej pikantne szczegóły Mi jeszcze nie udało sie namówić żony
P.S. Niedlugo powinienem dostać nowa kurteczke do zabawy
Lukas1506 jest offline   Reply With Quote
Old 15-03-10, 21:16   #46
Ortalmen
Erotoman

Grzesiu ta pani w płaszczyku to znajda z internetu ale gdyby była prawdziwa a nie na fotce to chętnie bym sprawdził czy ten płaszczyk jest taki śliski i nieprzemakalny. Byłbym tez ciekaw umiejętności tej pani w tym płaszczyku.
PS. Chcecie jeszcze jakąś Znajdę???
Old 18-03-10, 21:12   #47
Ortalmen
Erotoman

A to ta pani od tylca! Jak wam się podoba?
Wrzućcie coś od siebie.
Attached Images
File Type: jpeg 927423_fpx-tif.jpeg (120,2 KB, 68 views)
File Type: jpg 2999721285_866b59017d.jpg (37,0 KB, 76 views)

Ostatnio edytowany przez Ortalmen; 18-03-10 at 21:20.
Old 19-03-10, 15:47   #48
Ortalmen
Erotoman

Grzesiu! Bardzo prosto musisz pod ramką do wpisywania odpowiedzi kliknąć klawisz opcje zaawansowane następnie kliknąć klawisz zarządzaj załącznikami i otworzy Ci się okno gdzie górne ramki są do wrzucania zdjęć z twojego kompa a dolne z netu. Klikasz tam przeglądaj z menedżera plików wybierasz lokalizację zdjęcia które masz na dysku i gotowe.
Pozdrawiam Ortalmen
Attached Images
File Type: jpg aw_2785.jpg (103,5 KB, 47 views)
File Type: jpg nmb0xrb_ap.jpg (31,0 KB, 56 views)
Old 19-03-10, 22:10   #49
Ortalmen
Erotoman

Fajne fotki Grzesiu
Old 23-03-10, 20:31   #50
Ortalmen
Erotoman

Tych zdjęć nie wstawię ale za to wstawię inne.
Miał ktoś przygody z płaszczykami lub kurteczkami? Opisujcie je proszę, bo widzę że ten wątek przygasa.
Jeśli nikt nie miał żadnych przygód to piszcie opowiadania. A co sądzicie o tej pani i jej kurteczce???
Attached Images
File Type: jpeg img-thing.jpeg (19,6 KB, 75 views)
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fetysz

Tags
ciuszki, dresy, kurtki, ortalion, rękaw, sperma

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania