Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fetysz
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 06-02-09, 16:46   #1
Ortalmen
Erotoman

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału
Witajcie!
Moim fetyszem są kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału. Lubię ubierać takie ciuchy, dotykać się w nich i masturbować. Czy jest jeszcze ktoś kto lubi coś takiego? Chciałbym poznać dziewczyny, które też lubią takie zabawy. Podniecają mnie też satynowe koszulki i spodenki. Marzę też że kiedyś będę się dotykał a potem kochał z dziewczyną w takich śliskich ciuszkach.
Ortalmen jest offline   Reply With Quote
Old 15-02-09, 19:00   #2
nn01
Świętoszek

ja!
ja mam taki fetysz, tylko troche chyba bardziej rozwinięty

edytowałam Ci treść posta - to nie anonse - jezebel

Ostatnio edytowany przez jezebel; 15-02-09 at 20:26.
nn01 jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-09, 18:19   #3
w351
Świntuszek

Śliskie błyszczące materiały to mój silny fetysz ale niestety muszę z niego czerpać przyjemności potajemnie gdyż moja żona nie lubi się stroić,nienawidzi satyny i nie wie o moich upodobaniach. Gdy zdarza mi się zostać samemu w tomu to uwielbiam ubierać na gołą skórę damskie satynowe bluzeczki, piżamki itp. (z mojej tajnej kolekcji) oraz leżeć w satynowej pościeli. Uwielbiam się masturbować gdy czuję na całym ciele ten boski, śliski chłodek tych materiałów, doznaję wtedy nieziemskich rozkoszy.
w351 jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-09, 15:38   #4
nn01
Świętoszek

a mniewlasnie kreca suknie, ale koniecznie takie bezy, bombki, jakby napompowane, koniecznie sliskie z połyskliwego materiały (satya, tafta!)
Old 22-02-09, 17:37   #5
w351
Świntuszek

Kiedyś moja siostra kupiła sobie śliczną, śnieżno białą kurtkę zapinaną na suwak, która z zewnątrz jak również od wewnątrz uszyta była z wyjątkowo śliskiego materiału. Nie była to satyna ale materiał był jeszcze bardziej przyjemny i podniecający w dotyku. Gdy podczas nieobecności rodziny pierwszy raz ubrałem na gołe ciało tą kurteczkę to odjazd, którego doznałem przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Przez kilka kolejnych lat uwielbiałem ubierać potajemnie tą kurtkę i masturbować się w niej a nawet w niej spać. Po kilku latach gdy siostra oddawała na moich oczach tą kurtkę koleżance byłem strasznie zawiedziony i przez długi czas przeżywałem to prawie jak rozstanie z ukochaną dziewczyną.
Teraz chętnie bym sobie kupił taką kurteczkę lecz nie mam gdzie jej ukryć przed żoną a moja tajna kryjówka na strychu jest już pełna satynowych fetyszy.

Cytat:
Napisał Ortalmen Zobacz post
Marzę też że kiedyś będę się dotykał a potem kochał z dziewczyną w takich śliskich ciuszkach.
Ortalmen, jeżeli marzysz o połączeniu swojego fetyszu z sexem to proponuję odżałować trochę kasy i zrobić to z dziewczyną z agencji towarzyskiej bo nie masz pojęcia co tracisz

Ostatnio edytowany przez anduk; 22-02-09 at 18:10.
w351 jest offline   Reply With Quote
Old 23-02-09, 17:37   #6
nn01
Świętoszek

w351, wiem o czym piszesz, moja znajoma ma taki plaszczyk ze jak ją w nim widze to nie wiem czy wolał bym ją czy jej płaszczyk
a napewno moim marzeniem jest ona w tym plaszczyku
Old 05-03-09, 23:37   #7
Ortalmen
Erotoman

Cieszę się że jest nas kilku. Mam nadzieję że dołączą jakieś Dziewczyny. w351 Fajnie, że opisałeś historię z kurtką siostry. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe hissorie i przeżycia z kurtkami, płaszczami i satynką proszę wpisujcie je tutaj.
Wieczorkiem opiszę swoje. Pozdrawiam Was i dziękuję za każdy wpis.
Old 10-03-09, 19:29   #8
coatlover
Świętoszek

płaszcze!!!
mnie zdecydowanie podniecają płaszcze, długie minimum do kolan i musowo ze śliską podszewką. lubie dotykac podszewki. polecam namówic partnerke. ja dotychczas namowilem dwie dzieczyny, kiedys byla i teraz obecna. byla czasem krecila nosem ale obecna kocha sie ze mna w płaszczu kiedy tylko chce. to jest niesamowite prezycie taki dodatek w trakcie sexu ci co nie maja zadnego fetysza niech zaluja. piszcie wiecej historyjek. ja teraz napisze jedna z przeszlosci:
kiedys pracowalem wanglii jako kelener i w mielsimy wspolna szatnie z dziwcyznami. jedna z hiszpanek, fajna laska, miala za****sty czarny plaszcz ze swietn apodszewka. wyobrazalaem sobie nie raz z esie z nia pieprze kiedy ona ma ten plaszcz. probowalem ja poderwac ale miala chlopaka. kiedys w pracy kiedy juz nie wytrzymywalempodniecenia poszedlem do szatni i nie baczac na ryzyko ze ktos wejdzie zaczelem sie onanizowac dotykajac jej plaszcza, podszewki, szybko wystrzelilem , brudzac obficie ta podszewke plaszcza zawsze sie zastanawialem jak ona pozniej zobacyzla te plamy ,co sobie pomyslala. wiem jak sperma zaschnie na czarnej podszewce bo mamy z moja dziwczyna jeden taki plaszcz ..wiec ta hiszpankamusiala byc mocno zdziwnina!!!
coatlover jest offline   Reply With Quote
Old 11-03-09, 07:42   #9
Ortalmen
Erotoman

coatlover Dzięki za wpis i ciekawą opowieść. Mam pytanko do Ciebie: Lubisz tylko śliskie podszewki czy żeby cały płaszczyk był śliski? Kiedy pisałem poprzednio obiecałem że opiszę swoje przeżycia. Oto jedno z wielu. Kiedy miałem 17 lat poszedłem do mojej koleżanki, która mieszkała dwa bloki dalej. Był ciepły październikowy dzień ale wieczór był już chłodny. Zbierałem się do domu, ale oprócz koszulki z krótkim rękawem nie miałem nic cieplejszego. Monika bo tak miała na imię powiedziała: „Zmarzniesz jak tak wyjdziesz. Może dam Ci coś na plecy?” Monika zawsze miała fajne, śliskie a i czasami błyszczące kurtki i w żadnej nie chodziła dłużej jak rok. Kiedyś po kryjomu ubrałem jedną jej kurtkę i tylko rękawy były trochę krótkie. „No... masz rację” odpowiedziałem i w duchu modliłem się żeby to była jakaś fajna kurteczka. Monika podeszła do szafy i otworzyła ją. Moim oczom ukazały się jej sweterki, polary, i kurtki. „Dam Ci ten czerwony polar. Jest cieplutki.” Powiedziała. Zastanowiła się chwilkę i powiedziała „Nie. W nim idę jutro do szkoły. Oooo! Tu mam taką starą kurtkę z zeszłej zimy, w której już nie będę chodziła, to ją przymierz.” Mówiąc to wyjęła z szafy błękitną, pikowaną, błyszczącą kurtkę ze śliskiego materiału. Przyglądała się jej przez chwilkę i dała mi ją do ręki. „W tym roku Tata kupi mi na zimę taką biodrówkę bordową albo białą. Ta mi tyłek zakrywała.” Ubrałem się szybko i podszedłem do Moniki. Popatrzyła na mnie i skwitowała: „Nawet fajnie wyglądasz i też Ci lekko tyłek zakrywa. Rękawy tylko trochę za krótkie.” Poczułem narastające podniecenie, które wywoływała Monika a teraz jeszcze jej kurtka. Gdyby złapała mnie za małego to od razu miałbym wytrysk.
Pocałowałem ją w policzek „To dzięki za kurtkę. Jutro Ci ją oddam.”. „Nie śpiesz się.” Odpowiedziała. Zastanowiła się, „Właściwie to mi jej nie przynoś bo i tak miałam ją wyrzucić.” Pożegnaliśmy się i już byłem na korytarzu dziesiątego piętra Jej wieżowca. Wsiadłem do windy i przycisnąłem parter. W windzie zacząłem dotykać się po kurtce i odpiąłem ekspresy od kieszeni, w jednej nic nie było a w drugiej znalazłem jej chusteczkę, która pachniała jej perfumami.
Gdy wyszedłem z bloku, było już zupełnie ciemno. W majtkach miałem już wilgotno od narastającego podniecenia. Idąc do domu rękami poruszałem tak żeby kurtka jeszcze dodatkowo szeleściła. Po pięciu minutach byłem już w domu . Siostra nie wróciła jeszcze od chłopaka a Rodzice byli w pracy na nocnej zmianie. Zdjąłem buty, włożyłem kapcie i wszedłem do swojego pokoju. Strasznie chciało mi się sikać więc zrzuciłem kurtkę na tapczan i poszedłem do toalety. Kiedy wróciłem rozebrałem się do naga i popatrzyłem na kurtkę Moniki. Mój „Wacek” naprężył się mocno. Znów ubrałem kurtkę zapiąłem suwak i naciągnąłem kaptur na głowę. Lekko przyciasna kurtka prężyła się i błyszczała znakomicie. Obciągnąłem ją do dołu i zacząłem się pieścić przez śliski materiał, który szeleścił coraz mocniej w miarę moich coraz szybszych ruchów. Poczułem błogość a potem narastające uczucie sikania. Kilkoma szybkimi ruchami zdjąłem kurtkę i odpiąłem kaptur. Przewróciłem go błyszczącą tkaniną do wewnątrz i wsunąłem „Wacka”. Chłodny ortalion pieścił go w takt ruchów mojej ręki i...... aaaaa skurcz, tryskam sperma rozlała się po śliskim materiale. Czułem jak każdy następny strzał napełnia kaptur. Opadłem na tapczan. Wyjąłem małego z kaptura i ze zdziwieniem stwierdziłem że nic nie przeciekło. No tak. W końcu nieprzemakalna kurtka.

Ta opowieść jest prawdziwa. Zmienione jest tylko imię dziewczyny, która dała mi tę kurtkę.
Napiszcie jak Wam się podobało.
Opisujcie też swoje historie i wasze techniki masturbacji z kurtkami, oraz inne zabawy z kurtkami.
Pozdrawiam wszystkich Ortalmen
Old 11-03-09, 21:51   #10
coatlover
Świętoszek

hehe, niezla przygoda, Ortalmen!! gratuluje fajnej zdobyczy. co dtalo sie pozniej z tą kurtką??? cyz masz ja do dzisiaj?/
ja jeksi posiadam jakis fetysz dluzsszy czas to mi sie nudzi, wtedy onanizujac sie z nim niszcze go , a ostatecznie nawet palę masturbujac sie przy okacji
odkad jest na allegro latwo kupic tanio fajny , uzywany plaszczyk wiec z wymiana gadzetow nie ma problemu. mam oczywiscie ulubione ze 2 plaszcze i, jeden to wiele lat. to plaszcz ktory kupilem mojej bylej, zostal w spadku po niej. ona i tak niechetnie go zakladala ale czasem tak i wtedy bylo super. obecnej dzieczynie nic nie mowilem o tym, powiedzialem ze kupilem na allegro a ona chetnie go zaklada
odpowiadajac na Twoje pytanie musze przyznac ,ze pociagaja mnie takze plaszcze ze sliskiego materialu na zewnatrz, tez sa super i mamy z dziewczyna ze 2 taie. jeden dlugi do kostek, drugi do kolan. ale przede wszystkim musi byc sliska podszewka!
a jak sie onanizuje z plaszczami? ostatnio jak dziwczyna wyjechala na jakis czas to zostawila mi jeden plaszcyzk, normalnie go rozkladalem i ocieralem sie nagi o podszewke, wachajac jej zapach przy okazji. pod koniec zawzwyczaj lubie zlapac malego przez podszewke i tarmoszac spuszczam sie na plaszcz. jak mi sie przypomna inne sposoby to opisze . wy tez piszcie!!! fajnie wiedziec ze jest wiecej takich zboków
coatlover jest offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 05:31   #11
Ortalmen
Erotoman

Hej!
Coatlover cieszę się że Ci się podobało. Tą kurtkę miałem chyba jeszcze ze dwa lata Kiedy nikogo nie było w domu to ją prałem i suszyłem suszarką żeby szybciej wyschła. Potem suwak się rozwalił i ją wywaliłem do śmieci. Później miałem jeszcze wiele innych kurtek i dwa płaszcze śliskie wewnątrz i na zewnątrz ale z nimi jest kłopot bo zajmują dużo miejsca. Dzięki że opisałeś swoje zabawy z płaszczem. Jeśli chodzi o kupowanie to ja raczej kupuję w lumpeksach bo tam można dotykać i przymierzać a na Allegro to nigdy nie wiesz co przyślą.
Pozdrowionka dla wszystkich fetyszystów śliskich i błyszczących materiałów.
Czekam na wasze wpisy Ortalmen
Old 16-03-09, 03:22   #12
nn01
Świętoszek

To teraz ja opisze pewna przygode.
Mam a moze raczej mialem kolezanke Marte, ktora to ma taki fajny pikowany, zielono-oliwkowy, dlugi do kolan, plaszczyk. Wielokrotnie widzialem ja chadzaca w tym plaszczu i za kazdym razem myslalem co zrobic, by miec ten plaszczyk (bo by miec wlasicielke to niestety wykraca poza sfere najskrytszych marzen ). Otoz pewnego dnia nie wytrzymalem i postanowilem zaryzykowac. Akurat nie bylo nikogo w domu. Zagadalem do Marty na GG, na poczatku rozmawialismy o bzdurach, pozniej powiedzialem, ze potrzebuje do gazety zdjecia takiego plaszcza (pracowalem jako fotograf w lokalnej gazecie). Na poczatku nie chciala sie zgodzic, mowila ze nie, ze mokry teraz bo wyprany, ale ja nalegalem, udalo sie. Poszedlem po plaszcz do niej, gdy u niej bylem caly drzalem widzac jak pakuje mi go do worka. Wystrzelony jak z procy pobieglem do domu. Wchodze do domu a tu brat wrocil ze szkoly. Mysle sobie: o kur**!. Udalo mi sie jednak wyslac brata do sklepu, wiedzialem ze mam okolo 10 minut tylko. Ubralem sie, polozylem zaczalem sie masowac, czujac sie kosmicznie, slyszac jak szelesci na mnie polester. Material plaszcza byl swietny w dotyku i cudownie szelescil, czulem sie kosmicznie, jakbym wlasnie byl wystrzeliwany w kosmos. Po chwili przyszedl szczyt i bylo juz po. Po zabiegu. Experyment usypiania powiodl sie. Szybko spakowalem plaszcz do torby i odnioslem go kolezance. To bylo ze 2 latat temu a kosmicznosc jaka towarzyszyla 'zabiegowi'... wspominam do dzis
Old 17-03-09, 19:01   #13
Ortalmen
Erotoman

nn01 Dziękuję za wpis. Jeśli masz jeszcze jakieś fajne przeżycia z takimi płaszczykami to opisz je w wolnej chwili. Ja pewnie też coś dorzucę. Pozdrawiam wszystkich fetyszystów śliskich ciuszków.

Witam ponownie.
Cały czas oczekuję na wasze wpisy. Może ktoś zna stronki o tej tematyce ze zdjęciami i filmikami. Pozdrawiam Ortalmen

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 10-05-09 at 01:04.
Old 05-04-09, 19:52   #14
blackangel
Guest

ja wraz z partnerem mamy dużo fetyszy są to lateks,skóra,kajdanki,pejcze,sznury ale nie bijemy się ani nie obrażamy w łóżku bo tak często bywa w sado maso i masochizmie jesteśmy raczej szanującymi się sadomasochistami
  Reply With Quote
Old 05-04-09, 22:38   #15
nn01
Świętoszek

Ja mam taki fetysz ze podniacaja mnie takie plaszcze pikowane ze sliskiego, materiału, ktory fajnie szelesci. Podniecaja mnie tez takie jakby napompowane, dlugie, suknie balowe, koniecznie śliskie, z błyszczącego materiału (satyna, tafta!)

Moją niespełnialna fantazja. Chcial bym być pacjentem-królikiem doświadczalnym takiego laboratorium, w ktorym przeprowadzano by gazowo-ciśnieniowe eksperymenty na maksymalny orgazm. Wyobrazam sobie, ze jestem ubrany w taki kombinezon, ktorym jest taka suknia lub plaszcz, zostaje podlaczony do aparatury odpowiedzialnej za przebieg experymentu i moje bezpieczeństwo. Na głowie mam kaptur - worek foliowy z ktorefo wychodzi rura przez ktora podawany jest mi do oddychania specjalny gaz wzmagający doznania. Miedzy nogami mam foliową pieluchę, z ktorej wychodzi rura, za pośrednictwem której dostarczana jest mi 'oddolna' przyjemność. W chwili, gdy dochodzi do szczytowania poddaje zostany narkozie orgazmowej. Polega to na tym, że na dluzszy czas nie czuje nic, zadnych mysli, emocji, tylko jedn wielka, kosmiczna przyjemnosc i sliskosc kombinezonu. Po takim zagazowaniu budze w sali pooperacyjnej. Cały czas podczas zabiegu umieszczony jestem w specjalnej foliowej, szczelnej komorze ciśnieniowo-gazowej.

Kilkakrotnie udało mi się załatwić taki płaszcz lub suknie. Raz od koleżanki, plaszczyk zielony do kolan, ktory byl z uszyty z kosmicznie śliskiego polyestru i swietnie szeleścił. innym razem miałem identyczny płaszcz, ale biały (sterylny!) i do tego suknie slubna z allegro, ktorej dol byl wykonany z organtyny. To byl moj sterylny kombinezon gazowy. Doznania byly nieziemskie, musialem jednak wyrzucić, bo bałem się, że mie starzy nakryją. Teraz mam ochote na śliską, błyszczącą suknię balową na kole z gorsetem...
Old 05-04-09, 22:49   #16
bi.girl
Erotoman

Cytat:
Napisał Ortalmen Zobacz post
Podniecają mnie też satynowe koszulki i spodenki.
jeśli chodzi o to, to mnie także co do kurtek, to nie.
Old 06-04-09, 05:13   #17
Ortalmen
Erotoman

bi.girl Napisz jeśli możesz coś więcej o swoich przeżyciach ze śliskimi ciuszkami. Dziękuję również za pozostałe wpisy.
nn01 Odlotowa fantazja. Ja też nie mam teraz żadnego fajnego płaszczyka ani kurteczki. i nawet nie mam żadnej koleżanki, która dysponowałaby czymś takim. Pozdrawiam wszystkich fetyszystów śliskich ciuszków!
Old 07-04-09, 07:12   #18
ankka84
Erotoman

mnie to nie jara , satynowe spodenki i bluzki lubie-sa przemile w dotyku poprostu.
ankka84 jest offline   Reply With Quote
Old 08-04-09, 09:45   #19
michal226
Świętoszek

hej, mam kilka takich blyszczacych, sliskich meskich kurtek. jesli bylbys zainteresowany to moge Ci pozyczyc, pisz na maila jakby co
michal226 jest offline   Reply With Quote
Old 03-05-09, 23:36   #20
downfan
Świętoszek

ja tez chce
downfan jest offline   Reply With Quote
Old 11-05-09, 02:15   #21
Ortalmen
Erotoman

Hej cieszę się że piszecie.
Wpisujcie dalej swoje przeżycia i przygody z śliskimi kurtkami i płaszczami. michal226 Dzięki za propozycję chętnie bym skorzystał ale chwilowo nie miałbym gdzie przechowywać kurteczek. Jak się zmieni moja sytuacja lokalowa to się odezwę.
Pozdrawiam wszystkich fetyszystów.
Old 30-05-09, 16:33   #22
chudini1506
Banned

Witam
A myślałem że nigdy nikogo nie znajdę z takim fetyszem. Mnie oczywiście też kręcą ciuchy z śliskiego materiału i wszystko co z tym związane Ogólnie to zaczęło się w młodych latach kiedy to były popularne takie kombinezony itp., miałem taki jeden schowany w pokoju i co dzień masturbowałem się w nim, lubiłem także ubierać go i ślizgać się na podłodze. Później miałem krótką przerwę (rodzice wynieśli kartony i po jakimś czasie gdzieś wsiąkły), do czasu kiedy poznałem moją obecną żonę Kiedyś zauważyłem u niej na balkonie suszące się nylonowe dresy, dziwiłem się że takie duże i po chwili już były moje (mam je do dzisiaj), często w nich chodziłem (oczywiście bez majtek, lepszy efekt) a nawet pewnego podczas pieszczot zrobiła mi w nich dobrze to było cudne (do dzisiaj mi czasami tak robi, to smyranie jest świetne). Nie myślałem że tak się wszytko ułoży, w końcu powiedziałem żonie o moim fetyszu i ... zrozumiała to fakt nie wie o wszystkim, bo nie skończyło się na dresach. Parę lat temu żona chodziła za kurtką zimową, a ja razem z nią i jej doradzałem, i doradziłem jej przy kupnie świetnej czerwonej lekko pikowanej kurtce. Doprowadza mnie do szału w niej, chciałem nawet aby kiedyś założyła ją do gry wstępnej, ale coś ma opory a w między czasie rozwinąłem swój fetysz.

Lubię oglądać dziewczyny tarzające się w błocie w takich kurtkach (mało tego jest i ciężko znaleźć coś w necie) :
http://wetvolli.multiply.com/photos/photo/13/10
lub kąpiące się, biorące prysznic (na upartego można znaleźć sporo fotek i filmów):
http://www.absolut-nass.de/jaqu_dez.htm
lub (co mnie zaczyna trochę przerażać) niszczenie tych kurtek (w realu nie robiłem tego). Lubię także ubierać tą kurteczkę żony i moich dresach podniecać się, jakiś czas temu nawet trochę zmoczyłem kurtkę wodą było świetnie. Niedługo żonka wyjeżdża do rodzinki, więc będę miał czas na nowe eksperymenty. To chyba na tyle
P.S. Może założymy jakiś klub?
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez chudini1506; 30-05-09 at 17:00.
chudini1506 jest offline   Reply With Quote
Old 03-06-09, 03:16   #23
Ortalmen
Erotoman

Hudini1506 Dziękuję za suuuper wpis. Co do klubu to jestem jak najbardziej za. grzesiu19335 Mnie tak jak Ciebie kręcą damskie kurteczki ze śliskiego i błyszczącego materiału. Tak jak pisałem na początku swojego wątku tyle że ja nie mam skąd ich brać. Cieszę się że jest nas coraz więcej.
Mnie teraz marzy się jakiś fajny damski śliski i błyszczący zimowy płaszczyk w kturego mógłbym się ubierać i się nim masturbować.
Pozdrawiam wszystkich. PS Przysyłajcie linki do stron z filmikami o tej tematyce
Old 06-06-09, 16:30   #24
chudini1506
Banned

stronek jest z fotkami jest pełno, np. (uploadery zdjęć takie jak flickr.com, webshots.com), wystarczy wpisać odpowiednie hasło, np. downjacket, daunenjacken
http://www.flickr.com/photos/11308712@N03/
http://www.flickr.com/photos/28065981@N06/
http://www.webshots.com/search?query...e=chromeheader
no i znalezione na google
http://wetvolli.multiply.com/photos
http://geilejacken.piczo.com
http://www.gabinchen.com/
http://puffycentral.com/
http://www.oyla3.de/cgi-bin/hpm_homepage.cgi?skip=09818092|||55804707
http://www.absolut-nass.de/frame-frei.htm
http://web.mac.com/bradandsammie/Sam...directory.html
i youtube:
http://www.youtube.com/results?searc...njacket&page=4
oraz grupy na yahoo.com, także wystarczy chwilę posiedzieć i masz mnóstwo fajnych fotek i filmików.
Co do wymiany to może utworzymy jakąś grupę na yahoo i tam będziemy wstawiać linki, fotki itp.?
chudini1506 jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-09, 02:48   #25
Ortalmen
Erotoman

Bardzo fajny pomysł z tą grupą na yahoo jestem za jeśli możesz to zajmij się tym a potem wytłumacz pozostałym jak się tam zalogować i i jak z tego korzystać. Ciekawe czy kiedyś dołączy do nas jakaś dziewczyna, którą kręcą śliskie kurtki i płaszcze? Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fetysz

Tags
ciuszki, dresy, kurtki, ortalion, rękaw, sperma

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania