Powiadomienia

Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Związki

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 09-01-17, 06:46   #11
grrr
Erotoman

Miasto: WLKP

Wiesz co? Nie liczę.... I teraz do wszystkich którzy się wypowiadali w tym temacie. Przepraszam za lament i wyzwiska.... A teraz Moja autorefleksja. Bez alkoholu jak to miałem radzone... :-) Pomogła muzyka. Też może nie ta przedstawiona. Zespół Kabanos można kochać można nienawidzić. Ja ich uwielbiam chociażby za uniwersalność tekstów. W jedenwm z utworów prawią "Mój pokoik taki malutki. Drzwi pozamykane do całego świata...."nie będę tutaj przepisywal tekstu. W każdym razie ja się w tym kawałku odnalazłem.... Ona była moim pokojem. Izolacja na całego
" wielkim kłamstwem przezroczystym jak powietrze jest nadety, pękają ściany, takie kłamstwo nie jest w stanie wiezic wiecznie" i ślepo wierzyłem w to że to jest najlepsze co może mnie trafić. Nie dostrzegając piękna świata poza moimi murami. Później ta wstawka na temat prawdy, a na końcu że pokoik nie ma już ścianek, drzwi podłogi i widzę kwiaty ludzi i ptaki i rozumiem jaki byłem w to ubogi... Dobra to analizę tekstu w wielkim skrócie zrobiłem. Link dla ciekawych:-) https://youtu.be/nL0lY561qDs I naprawdę wiele rzeczy można pod ten pokoik wstawić. Ale dobra do rzeczy. Podobno miłość i nienawiść dzieli cienka granica... Kiedyś za dużo nie drązylem. Po pierwsze nie chciałem robić niepotrzebnych kłótni, nie chciałem żeby odeszła po ewentualnej kłótni no i w sumie to nie miałem za bardzo powodów żeby nie wierzyc... Pierwsze kłamstwo wybaczylem. Później wybaczalem bo miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. A ona korzystala. Nie dorosłem do miłości. Bo boję się ja stracić mimo że rani... A prawdziwa miłosc może nie zawsze jest kolorowa. Ale nie robi aż takiego spustoszenia. Ta kobieta to modliszka. Najpierw może i faktycznie coś poczuła. Może i faktycznie chciała uciec od problemów. Jednak w pewnym momencie powiedzieć mi ze kocha przychodziło jej tak łatwo i tak na odpierdziel jak powiedzieć, że poproszę 2 piwa i paczkę fajek w sklepie za rogiem... Takie to było pospolite, bez emocji rzucane bo trzeba było czasami to powiedzieć... Zrobiła scenke jaka to ona biedna, że mąż tyran, że dziecko za granicą... Że nie mogę u niej pod domem się kręcić bo jej matka i siostra są przeciwne temu że rozwód i ze jeszcze łóżko nie ostygło po tamtym a ja już jestem... Prawda jest taka że jej siostra i matka to tylko przykrywka.... Abym nie poznał prawdy o jej mężu, że mieszka z nią i ze nie ma żadnego dziecka za granicą... Zrobiła się ofiarą. Dziecko słodkie. No i poświęcenie i kasa leciała.... Szkoda tylko że dziecko wykorzystuje jako element przetargowy.... Szkoda tej dziewczynki bo naprawdę wzorce to ona wyniesie straszne.... I teraz nie że przeszło mi po tygodniu czy coś... To wszystko się psulo od jej niby to rozwodu. Czyli przełom lipca i Sierpnia Gdzie jak zacząłem pytać o papiery na dowód że coś miało miejsce to zmieniala temat po czym robiła się frustracja i kłamstwa że nie wie gdzie są te papiery itp... Że ja w to wierzyłem... Sam w to nie wierzę teraz... Miałem klapki na oczach. I fakt w łóżku było wspaniale , całowała namiętnie ale na samym seksie to ja związku nie zbuduje... Sam związku nie zbuduje... Jak patrzę na to wszystko z góry, z boku to w sumie jestem wdzięczny że to się zepsuło.... I głupio mi z powodu jaki byłem ślepy....

Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Związki

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania