Old 28-11-16, 18:53   #276
rainboksik
Ocieracz

Miasto: zachodniopomorskie

Cytat:
Napisał Vincenzo Zobacz post
Pijawki w penisie, oglądanie seksu kobiet z zwierzętami ( głównie konie, psy )
UPS TO HARDKOROWYM PODEJŚCIEM ZAJEŻDZA ALE KTO CO LUBI
Old 28-11-16, 19:14   #277
Vincenzo
Świętoszek

Czy ja wiem? Ne taki diabeł straszny, jakim go malują

Same pijawki w penisie sąproste do kontroli, jeśli sięprzyssie za płytko, można penisa wycisnać jak tubkę, przez co pijawka się odessie, nie robiąc jej krzywdy a jeśłi za głęboko, strumieniem moczu możesz ją usunąć.
Ja osobiście wolę, im glębiej tym przyjemniej
Najgłębiej gdzie można było, to przy gruczole krokowym, mega przyjemne
Vincenzo jest offline   Reply With Quote
Old 01-12-16, 13:05   #278
wlosomaniacz
Świntuszek

w kolejności od najważniejszego po najmniej ważne
1. Trichofilia - preferuję rude ale innymi nie pogardzę
2. piegi
3. aparat na zęby
niekoniecznie wszystko naraz xD
wlosomaniacz jest offline   Reply With Quote
Old 01-12-16, 16:19   #279
Vincenzo
Świętoszek

Włosomaniacz, tu Ci przyjacielu przyznam, iż połączenie tych 3 punktów, może być wyjątkowo wybuchowe Już sam kolor rudy jest jak znak ostrzegawczy!

W żartobliwy sposób to przedstawiłem, ale wiedz że pod żadnym pozorem Cię nie oceniam w negatywny sposób
Vincenzo jest offline   Reply With Quote
Old 02-12-16, 19:05   #280
wlosomaniacz
Świntuszek

@up hehehe, nie matrw się wiele osób którym to powiedziałem też była "pod wrażeniem". Bo dla większości połączenie tych 3 cech = paszczur, a dla mnie wręcz przeciwnie. Nawet była klasyczna bajka o takiej dziewczynce ale już nie pamiętam. szczerze mówiąc nawet miałem lekkie opory, bo coś mi się zdaje że ta kombinacja jest niepowtarzalna wolałbym żeby mnie tu nikt nie powiązał z prawdziwym nickiem którego używam normalnie w sieci, łączę się przez TOR+VPN
Old 03-12-16, 13:33   #281
Magiczny96
Świętoszek

Miasto: Kraków

w sumie taki jeden fetysz to stópki kobiet zadbane ;x
Old 03-12-16, 19:13   #282
wlosomaniacz
Świntuszek

Cytat:
Napisał wlosomaniacz Zobacz post
Nawet była klasyczna bajka o takiej dziewczynce ale już nie pamiętam.
Przypomniałem sobie - klasyka to oczywiście Pippi Långstrump
Old 07-01-17, 04:48   #283
fitschyk
Świntuszek

Miasto: kRk

Jeśli o mnie chodzi to jest tego trochę i wszystkie sie w jakimś stopniu ze sobą łączą i przeplatają:
- abdl/tbdl czyli ogólnie mówiąc pieluchy. Bardzo silnie podnieca mnie noszenie pieluch, im większe i grubsze tym lepiej. Natomiast żadnych śpioszków, smoczków itd. to mnie nie kręci
- laktacja/breastfeeding czyli karmienie piersią. Próbowałem i się uzależniłem. Uwielbiam ssać mleczne piersi, leżąc na jej kolanach podczas gdy ona mnie masturbuje. Często łączone z powyższym fetyszem
- pregnant. Widok ciężarnej kobiety od razu wywołuje fantazje erotyczne w wielu aspektach
- podpaski. Nie, nie używane. Lubię nosić podpaski (głównie maxi, ze skrzydełkami) na co dzień, także świadomość ich posiadania mnie mocno podnieca
- kobieca bielizna/crossdressing. Najbardziej lubię kobiecą bieliznę, także erotyczną, także używaną. Często łączone z wszystkimi powyższymi fetyszami
- masaże olejkami, ocieranie. Moja ulubiona zabawa, musi być bardzo dużo olejku, kobieta ma się cała świecić i ociekać. Rozprowadzam płyn całym ciałem, dobrze jak kobieta ma trochę ciałka i duże piersi to jeszcze więcej jest wtedy zabawy
- milf/mature/hairy czyli mamuśki i starsze panie. Tak, podniecają mnie kobitki dojrzałe, z owłosionym (w granicach normy) łonem
- chciałbym kiedyś spróbować seksu ze shemale czyli kobietą z penisem co wynika poniekąd z faktu iż lubię zabawy analne w moją stronę tj. pegging/strapon itd. aczkolwiek jestem hetero (co do bi to jeszcze nie wiem bo tego akurat boję się spróbować)
I żeby nie było, że to tylko fantazje. Poza ostatnią pozycją na liście, regularnie realizuję (w miarę możliwości) swoje powyższe fetysze od lat więc co nieco mogę więcej o nich napisać w kontekście związków przyczynowo skutkowych Ale to temat na osobny (osobne) wątek i jeżeli takich nie znajdę to na pewno je stworzę. Jak znam życie to pewnie jeszcze nie jeden fetysz wpadłby mi w oko gdybym miał możliwość jego realizowania.
fitschyk jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fetysz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania