W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks z kuzynką

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • greggis
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 40

    #61
    Znasz ją od niedawna i już chcesz się żenić? Zapewne możesz bo kuzynostwo czesto otrzymuje pozwolenie na ślub, zarówno cywilny jak i kościelny. A w twoim przypadku to nawet pokrewienstwa nie ma... ale poczekaj z tym rok, dwa...

    Skomentuj

    • Gurgun
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 707

      #62
      Napisał elo1234
      Ludzie mam pytanie ,od niedawna poznałem moja kuzynke i zakochałem sie mowie jej ,ze ja kocham ona takze i zastanawia mnie czy mogł bym z nią sie orzenic nie znam sie na tych pokoleiach wiec moze napisze moi rodzice nie sa prawdziwymi rodzicami jestem z domu dziecka wiec moj ojciec ma ojca i on miał kuzynke i ta kuzynka orzeniła sie i urodziła ciocie a ona z kolei moja kuzynke........ proszę o odpowiedz z gory dzieki
      oRZenić się nie możesz. Możesz natomiast się oŻenić. Nic nie stoi na przeszkodzie
      Gurgun - jaki jest każdy widzi

      Skomentuj

      • elo1234
        Banned
        • Feb 2009
        • 18

        #63
        Boje się tylko jak by zareagowała moja rodzina

        Skomentuj

        • tom11
          Banned
          • May 2009
          • 20

          #64
          o tak wielokrotnie walilem myslac o niej,kilka razy wachalem jej majtki i walilem,raz nawet bylismy sami na wakacjach byla szansa na cos wiecej ,czulem ze ona tez tego chce ,ale do niczego nie doszlo moze i dobrze

          Skomentuj

          • grucha
            Świętoszek
            • May 2009
            • 1

            #65
            a ja też

            to ja wam opowiem krótką historie...ja miałem około 9 lat a moja kuzynka 4 lata starsza.bylismy u babci na wakacjach,i jak zawsze spalismy razem,w jednym łóżku.ona spytala sie mnie czy bawimy się w dorosłych,ja na to ze pewnie.zaproponowała zebysmy się dotykali.i tak bylo.to była gówniarska zabawa.gdy się piescilismy to mój członek stawał się sztywny,i niewiedząc co się dzieje biegłem do łazienki bo niewiedziałem poprostu o co biega.ale w koncu ona powiedziala ze to normalne,i kazała mi sciągnąc majtki a sama została w bieliznie.rozłożyła nogi,i poprosiła mnie abym przez jej majtki masował jej muszelkę,tak jakbysmy uprawiali seks.i tak zrobiłem.ja miałem 9 lat,a ona 13 ja gówno wiedziałem o seksie,a ona juz co nieco kminiła.kazała mi potem sciągnąc jej majtki i językiem lizać jej cipkę.bardzo mi się to wtedy spodobało.gdy powiedziała dość,połozyła mnie na plecach i ona wsadziła do ust moj członek,byłem strasznie wtedy przestraszony,i niewiedziałem co się dzieje,ale bylo mi bardzo fajnie....tak wyglądało moje pierwsze przeżycie seksualne.minęło ładne pare lat,ja o tym pamiętam do tej pory,niewiem czy ona też ale nieważne.po kilku latach gdy miałem 16 lat,a ona 20 pojechałem do niej do domu,też na wakacje,i też spalismy razem w jednym łózku.ja,jak to dojżewający chłopak miałem straszną ochotę na seks.a kuzynka była sliczną kobietą i strasznie mnie podniecała...dlatego podczas snu,gdy była odwrucona do mnie tyłkiem,niewytrzymałem i delikatnie,zeby się nieobudziła dotknęłem jej posladków(była w samych stringach) i najzwyczajniej ją macałem,ale ją to nieruszało,co mnie ucieszyło...moja ręka zaczęła wędrowac po jej ciele az w koncu dotknęłęm jej piersi...myslałem sobie ze jak się obudzi,to udam ze to przez sen,ale ona nic.wyciągnęłem mojego sztywnego juz jak dąb fiuta,i muskałem jej rowek,oraz cipkę,była juz mokra,choc niedawała po sobie poznać ze niespi.spała twardo.to ja wtedy coraz bardziej szalałem...jedną ręką bardzo delikatnie sciągnołem jej majtki,co niesprawiło mi problemu.wsadziłem tam palca,i ku mojemu zaskoczeniu,ona dalaj twardym snem kimała...pomyslałem ze albo sciemnia,albo poprostu niezyje:p no bo co przycisnąłem się do niej bliżej i wsadziłem w jej mega mokrą dziurkę mojego penisa,niezważałem wtedy czy się obudzi czy nie,chwyciłem za jej cycek,i poczułem ze jest cała spocona i serce strasznie mocno bije,jakby miało wyskoczyc,bzykałem ją bardzo delikatnie w jej różowiutką cipeczkę,a ona cichutko pojękiwała i kołysała posladkami,wyciągnąłem wacka z norki,nasliniłem palec i posmarowałem jej kakaowe oczko,wsunąłem w nią mojego giganta do połowy,a ona az krzyknęła z rozkoszy,no ale oczywiscie dalej udawała ze spi...zacząłem dochodzić i bzykałem ją juz z całych sił,nie mysląc czy ją to boli,czy nie.ale było jej bardzo dobrze,bo napierała swoją dupcią mocno na mnie,jakby chciała wbic się głębiej,i doszedłem spusciłem się w jej odbyt.prosto w anal...ona się lekko odsunęła pomiziała się trochę na łóżku,i dalej udawała ze spi.ja poszedłem do łazienki umyc mojego bandytę,a gdy wróciłem kuzynka leżała skulona.gdy się położyłem głowę miała na wysokosci mojego fiuta,więc kożystając dalej z okazji otwożyłem jej usta.najpierw wsadziłem tam swoj język,poniewasz strasznie chciałem się z nią całować,gdy ją polizałem,podciągnęłem się w górę łóżka otworzyłem jej usta jeszcze raz,i włożyłem jej bardzo delikatnie mojego ptaka,po orgazmie niebył wstanie stanąć,lecz gdy poczułem ciepło i wilgoć jej języka i dziąseł on natychmiast urósł.ruszałem biodrami wkładając jej penisa w usta i wyciągając.ona kompletnie nic nie robiła.jakby spała jak zabita.znów byłem blisko szczytu,złapałem ją za włosy i na bezczelnego na siłę po same gardło bzykałem ją w usta.spusciłem się do srodka,a ona to połknęła nie marnując ani kropli tego soku...położyła się juz normalnie,a ja przytulony do niej wepchałem się pomiędzy jej posladki,i tak zasnąłem...następnego dnia,gdy patrzyłem na nią ona nic niedawała po sobie poznać,jakby nic się wogole niewydażyło,powiedziała tylko ze miała za****sty sen,i wydawał się jej on strasznie realny...czy to możliwe ze ona cały czas spała??mysle ze poprostu chciała to zakamuflować ze prze****ła się z własnym kuzynemteraz nie widujemy się tak często,bo ma męża i mieszka w irlandii ale przyjeżdza do polski pare razy w roku.nadal jest piękna i nadal mam na nią chcicę,jak cholera...ale jest mi głupio zrobic ten pierwszy krok:/ciekawe czy wydoroślała,czy nadal chciała by to zrobić...straszne to jest...dziękuję za przeczytanie,i pozdrawiam

            Skomentuj

            • kicia!
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 629

              #66
              gratuluję wyobraźni xD

              Skomentuj

              • kocham_cipki
                Świntuszek
                • May 2009
                • 75

                #67
                Kiedyś fantazjowałem o jednej swojej siostrze ciotecznej. Kiedyś nocowałem u jej rodziny, a że ona była na wyjeździe, nocowałem w jej pokoju, w jej łóżku. Oczywiście było oglądanie majtek w szufladzie, grzebanie w szafkach i różnych rzeczach. Sama świadomość, że grzebiemy w czyichś prywatnych rzeczach jest podniecająca. Waliłem sobie w jej łóżku myśląc o niej, a spuściłem się do szuflady z majtkami. Zamieszałem tylko majtki i zamknąłem szufladę z moją spermą w niej .

                Skomentuj

                • jkjkkkt
                  Banned
                  • Dec 2006
                  • 146

                  #68
                  Napisał kocham_cipki
                  spuściłem się do szuflady z majtkami. Zamieszałem tylko majtki i zamknąłem szufladę z moją spermą w niej .
                  Trochę to obleśne - a ile miałeś lat??
                  Pewnie kuzyneczka się ucieszyła, jak znalazła czyjąś spermę na majtkach
                  0statnio edytowany przez jkjkkkt; 24-05-09, 20:00.

                  Skomentuj

                  • kocham_cipki
                    Świntuszek
                    • May 2009
                    • 75

                    #69
                    Było to parę lat temu, miałem chyba 22. Wcale nie uważam, że było to obleśne. Dla mnie było fantastyczne

                    Skomentuj

                    • jkjkkkt
                      Banned
                      • Dec 2006
                      • 146

                      #70
                      :/
                      Ciekawe jak Ty byś się czuł, gdyby jakiś koleś spuścił się bez Twojej wiedzy do Twojej szuflady z bielizną...

                      Skomentuj

                      • kocham_cipki
                        Świntuszek
                        • May 2009
                        • 75

                        #71
                        A dlaczego przekładasz to na sytuację homo? Gdyby to ta siostra lub jakakolwiek kobieta zamoczyła coś mojego sokami ze swojej cipki, byłbym wniebowzięty.

                        Skomentuj

                        • jkjkkkt
                          Banned
                          • Dec 2006
                          • 146

                          #72
                          Napisał kocham_cipki
                          A dlaczego przekładasz to na sytuację homo? Gdyby to ta siostra lub jakakolwiek kobieta zamoczyła coś mojego sokami ze swojej cipki, byłbym wniebowzięty.
                          Jakakolwiek?? O.O 60 lat i bez zębów też może być??
                          Aha...
                          Bo widzisz, gdyby mój kuzyn czy jakikolwiek facet, zrobiłby coś takiego jak Ty, dostałby tak z liścia, że jeszcze przez tydzień musiałby przykładać sobie lód

                          Skomentuj

                          • kocham_cipki
                            Świntuszek
                            • May 2009
                            • 75

                            #73
                            Akurat byś się domyśliła, że ktoś ci się do szuflady spuścił. Przez noc wszystko wyschło, mogły zostać jedynie ślady na tych lub innych majtkach i pewnie po jakimś czasie byś je zauważyła, no bo wszystkich na raz nie kładziesz.

                            Skomentuj

                            • jkjkkkt
                              Banned
                              • Dec 2006
                              • 146

                              #74
                              A że się tak tylko zapytam, Ty naprawdę nie widzisz nic złego w czymś takim??
                              Grzebanie w cudzych rzeczach też pewnie uważasz za ok??
                              Szkoda, że tam jeszcze pamiętnika nie znalazłeś, bo bys sobie poczytał i zrobił sobie przy okazji dobrze..
                              Zero poszanowania dla cudzej prywatności

                              Skomentuj

                              • JuventuS1916
                                Świętoszek
                                • Jun 2009
                                • 4

                                #75
                                Jestem z moją kuzynką już 3 lata ze sobą i jest nam dobrze. Rodzina się od nas odwróciła ale nam to nie przeszkadza, w końcu się kochamy

                                Skomentuj

                                Working...