W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ile miales/as lat, podczas pierwszego razu...

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alleg
    Świętoszek
    • May 2006
    • 14

    ja 17,4 ona tak samo, wakacje.. =) bylo fajnie... ale teraz jest fajniej
    chociaz w sumie troche zaluje bo ten rok niecaly by mi nic roznicy niezrobilo a wolalbym to zrobic z osoba z ktora jestem teraz ;P

    Edited:
    ktos pytal o zabezpieczenie: prezerwatywa...
    0statnio edytowany przez Alleg; 09-05-06, 14:26.

    Skomentuj

    • Czarodziejka
      Perwers
      • Sep 2005
      • 963

      o mamo!! jak czytam, że ludzie uprawiają seks poniżej 18 roku życia to się przerażam.

      Skomentuj

      • adek
        Świętoszek
        • May 2006
        • 16

        Jakby to ujac moj pierwszy stosunek z "kobieta" tzn dziewczyna odbyl sie kiedy mialem 7 lat a ona miala 9 lat. Ale gdybym mogl to bym cofnal to bo to byla glupota no niestety ja bylem niezlym ziolkiem i tak wyszlo.
        Ciało Kobiety jest jak muzyka... zawsze piękne, zawsze pociągające

        Skomentuj

        • TRS Broskow
          Perwers
          • Dec 2005
          • 961

          Napisał polka
          o mamo!! jak czytam, że ludzie uprawiają seks poniżej 18 roku życia to się przerażam.
          A ja gdy czytam twój post to się przerażam... bo w sumie nie wiem co cię tak przeraża...

          Skomentuj

          • adek
            Świętoszek
            • May 2006
            • 16

            Bo wedlug mnie to byla glupota wtedy... ale z drugiej strony wiedzialem co to za przyjemnosc (powiedzmy-bo majac tyle lat to troche inne odczucia sa)
            Ciało Kobiety jest jak muzyka... zawsze piękne, zawsze pociągające

            Skomentuj

            • Sloneczkoo
              Świętoszek
              • Apr 2006
              • 11

              18,5 ;];] było cudoownie !) ..nigy tego nie zapomne, pamiętam wszystko .. boshe !: )))) :*

              Skomentuj

              • przem2k
                Świętoszek
                • Apr 2006
                • 42

                17 lat czyli całkiem duzo
                SEX KŁAMSTWA I KASETY VIDEO

                Skomentuj

                • BlackPussy
                  Erotoman
                  • Jul 2005
                  • 640

                  Napisał adek
                  Jakby to ujac moj pierwszy stosunek z "kobieta" tzn dziewczyna odbyl sie kiedy mialem 7 lat a ona miala 9 lat. Ale gdybym mogl to bym cofnal to bo to byla glupota no niestety ja bylem niezlym ziolkiem i tak wyszlo.


                  Hmmm...to sie raczej nie zdarza na realu. Z reguły siedmiolatki bawią się klockami a nie dziewczynkami...

                  Kobieta jest jak lilia
                  subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                  ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                  Skomentuj

                  • Przemas
                    Świętoszek
                    • Apr 2006
                    • 18

                    U mnie było dosyć późno - ja 24, ona 23 (też była dziewicą).

                    Zrobiłem z ciekawości szybką statystykę na podstawie postów z tego wątku. Średni wiek inicjacji dla dziewcząt wynosi 17 lat i 1 mies., u panów to jest trochę później - 17 lat i 10 mies.
                    Ponad 60% badanych przeżyło swoją inicjację w wieku 16-19 lat.
                    Jaki wniosek? Żaden. I co z tego...


                    [IMG]http://img1.*************/img1/6366/inic28wd.jpg[/IMG]

                    Tabelę z danymi można zobaczyć tutaj.
                    Dlaczego kobiety odpychają rękę, która tam sięga?
                    Bo nie ręką należy tam sięgać.
                    B. de Verville

                    Skomentuj

                    • Bender
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 3026

                      Przemas - podziwiam za wytrwalosc
                      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                      Billy Crystal

                      Skomentuj

                      • TRS Broskow
                        Perwers
                        • Dec 2005
                        • 961

                        Przemas, fajne zestawienie, ale pewnie niektórych starszych prawiczków deprymuje.

                        Skomentuj

                        • jay
                          Erotoman
                          • May 2006
                          • 456

                          ty się nie martw prawiczkami, ja się pytam gdzie się dziewice podziały?? bo z tego wygląda że wszystkie wyginęły wiek dla niektórych kobitek jest naprawde niski..... za niedlugo żeby znaleźć dziewice to trzeba będzie szukać w przedszkolu
                          .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

                          Skomentuj

                          • ktos-z-daleka
                            Wspomógł BT
                            • Nov 2005
                            • 345

                            Wracajac do tematu ja: 18 lat i 11 m-cy a ona 19 lat i 4 m-ce (bylo bardzo c***owo )
                            Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść

                            Skomentuj

                            • Moro
                              Świętoszek
                              • May 2006
                              • 37

                              Przemas zazdroszczę... i wytrwałości (bez urazy), i dziewicy w tym wieku.

                              Ja miałem 18 albo 17... na przełomie wieku. ]:->
                              Biedactwa... Większość mężczyzn jest właśnie taka, nieporadna życiowo.
                              Zakochaliby się nawet w owcy, kozie lub kurze... gdyby akurat ją *******ili.

                              Parafraza cytatu z książki "Życie podziemne mężczyzny" a. Michał W. Pistolet

                              Skomentuj

                              • LellyDivera
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • May 2006
                                • 291

                                A ja miałam lat 18 i trzy miesiące, tydzień wcześniej odebrałam dowód osobisty, miesiąc wcześniej zerwałam z chłopakiem (który nigdy nie dotknął nawet mojej piersi).
                                Z przyjaciółką pojechałam na obóz z mocnym postanowieniem straty dziewictwa. (ale nie z byle kim kto tam się napatoczy, tylko z kimś fajnym i kto mi się będzie podobał)
                                Trafił się taki, miał 22 lata, z zamiłowania żeglarz, z urodzenia góral, miał długie kasztanowe włosy i był bardzo czuły. (i super napalony)
                                I w ogóle nie zorientował się, że byłam dziewicą... (dobra aktorka ze mnie)
                                Możliwe, że chciał się ze mną jeszcze raz spotkać, ale ja nie chciałam...
                                I to była najlepsza decyzja, jaką w życiu podjęłam.
                                Po dwóch tygodniach, wróciłam do domu o 10 kilo szczuplejsza, pozbyłam się większości kompleksów na punkcie swojego wyglądu i.... i nigdy nie pożałowałam swojego kroku.

                                Byc może, właśnie to zdarzenie zdeterminowało mój pogląd, że seks z miłością mogą istnieć obok siebie bez udziału tego drugiego.
                                Aczkolwiek, teraz wiem także, że kiedy miłość i seks są ze sobą sprzężone, to jedno i drugie jest dużo bogatsze.

                                Skomentuj

                                Working...