Czy kobieta może zgwałcić mężczyznę?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mirakla
    Perwers
    • Feb 2005
    • 805

    #16
    tak,ale w tym wypadku miałam na mysli zwyczajny stosunek,gdy kobieta wkłada członek do swojej wilgotnej pochwy,że to chyba go nie boli
    I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #17
      Nie wiem, Mirakla. Ale spotkałam się z tym, że podczas normalnego stosunku faceta cholernie boli.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • mirakla
        Perwers
        • Feb 2005
        • 805

        #18
        a to ciekawe...podpowiedziałaś mi Rojze pomyśł na nowy topicdzięki
        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

        Skomentuj

        • radzio_z
          Erotoman
          • Feb 2005
          • 496

          #19
          Napisał mirakla
          radzio z ==> troszkę dziwnie brzmi Twoje stwierdznie że kobieta podczas gwałtu może wydzielać sluz...ale nie będę się spierać bo nie wiem.
          To byla jedynie dedukcja. Nie wiem jak jest naprawdę, ale ze swoich doświadczeń wirem, że gdy nawilżenie nie jest wystarczające to faceta też boli. Uczucie tak jak napisałem, jakby wcka obdzierać ze skóry. Gwałciciel robi to dla przyjemności sexualnej, a co to by była za przyjemność jeśli caly interes by go bolał, dlatego wymyśliłem sobie że kobieta mimowoli pod wpływem fizycznych stymulacji może wytwarzać śluz.
          Jestem niepokorny

          Skomentuj

          • thomas83
            Ocieracz
            • May 2005
            • 178

            #20
            to teraz czytajcie....
            gdzies kiedys wyczytalem, ze banda dziewczyn zwabila kolego do siebie a imprezke. tam skuly go kajdankami i UWAGA: wsadzily przez otwor moczowy wklad do dlugopisu, tak wiec ponoc erekcja zapewniona. no i ujezdzaly go na zmiane przy okazji masakrujac mu tylek jakims wibreksem czy cos... no i koles zglosil na policje...
            a licznik postów bije...

            Skomentuj

            • rugio
              Świntuszek
              • Jun 2005
              • 71

              #21
              Przykład z zycia wzięty-nie z gazet itp. ale właśnie od faceta którego znam/znałem. Mieszkał razem z kobietą, ale niestety przestało im się ukłądać. Zaczeli sypiać w oddzielnych łóżkach (nie mieli gdzie i jak się wyprowadzić aby się rozdzielić). Ten facet zaczoł kręcić z inną. Niestety pewnej nocy obuził się, gdy kobieta z którą mieszkał siedziała na nim. Niezdażył już nic zrobić, bo obudził się w momencie wytrysku. Kobieta zaszła w ciążę...... Niechcąc unieszczęśliwiać dziecka wyszedł z nią (niestety nie jest szczęśliwy). Kobieta dopieła swego-zatrzymała faceta przy sobie.

              Skomentuj

              • lacrime
                Świętoszek
                • Jun 2005
                • 20

                #22
                A jezeli kobieta ma penisa przyklad Miriam wykorzystalaby faceta sexualnie czy tego nie nazwalibyscie gwaltem ? Praktyka i teoria by wskazywala ze Miriam jest uznawana za kobiete wiec gwalt na facecie jest mozliwy
                Niec hzyja transformersy
                Ochrzczono mnie ... Prowokacją. Intryga to moje drugie imie ...

                Skomentuj

                • radzio_z
                  Erotoman
                  • Feb 2005
                  • 496

                  #23
                  Ustalmy że Miriam nie jest kobietą, tylko facetem nafaszerowanym chormonami. W obecnym stanie nie mozna o tym czymś powiedzieć "on", nie można też powiedzieć "ona", to jest poprostu "ono", czyli osobnik bliżej nieokreślony.
                  Jestem niepokorny

                  Skomentuj

                  • lacrime
                    Świętoszek
                    • Jun 2005
                    • 20

                    #24
                    W swietle nauki pomimo tego iz posiadala penisa, miala reszte ciala kobiety wiec zostal/a/o uznane/y/a prawnie za kobiete ale nie 100 stu %
                    Ochrzczono mnie ... Prowokacją. Intryga to moje drugie imie ...

                    Skomentuj

                    • Sama słodycZ
                      Erotoman
                      • Jun 2005
                      • 482

                      #25
                      Radzik nie to nie mozliwe bo facet przeciez zawsze chce
                      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                      Skomentuj

                      • e-rotmantic
                        Perwers
                        • Jun 2005
                        • 1556

                        #26
                        Cóż. Kobieta może zgwałcić faceta. Po części byłem zgwałcony przez kobietę, i nawet, co wstyd przyznać, płakałem wtedy, aczkolwiek absolutnie nie można tego porównywać do prawdziwego gwałtu na kobiecie. Innym razem byłem też zaszantażowany seksem. Byłem zmuszony do seksu szantażem... To też pewna forma gwałtu. Jednak podkreślam, nijak to się ma do gwałtu na kobiecie.

                        ]Reasumując, od strony technicznej kobieta jak najbardziej może zgwałcić faceta. Jednak zgwałcony mężczyzna nawet w części nie przeżywa tak wielkiego dramatu psychicznego jak zgwałcona kobieta.
                        Last edited by sister_lu; 25-10-16, 19:47. Powód: formatowanie

                        Skomentuj

                        • Majk15
                          Świętoszek
                          • May 2005
                          • 29

                          #27
                          Ja bym nie stawiał oporu jeżeli jakaś fajna laska - nimfomanka siłą zaciągnęła mnie do jakiejś miejscówki i 'wbrew' mojej woli zrobiła by to - co formalnie byłoby gwałtem... :] Gorzej, jeżeli preferowała by Sado-Maso lub była to jakaś brzydka, nie chlujna baba :/ :] bleeehhh... Oczywiście wszystko pod warunkiem, że nie byłbym w żadnym związku
                          Last edited by Majk15; 19-07-05, 13:13.
                          If At First You Don't Succeed...Dust Yourself Off And Try It Again...

                          Skomentuj

                          • radzio_z
                            Erotoman
                            • Feb 2005
                            • 496

                            #28
                            e-rotmantic-> więcej szczegułów, więcej szczegułów
                            Jestem niepokorny

                            Skomentuj

                            • Bender
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 3026

                              #29
                              e-rotmantic -> wyreczyłes mnie w pisaniu odpowiedzi na ten temat (choc ja nie milalem takich przezyc)
                              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                              Billy Crystal

                              Skomentuj

                              • radzio_z
                                Erotoman
                                • Feb 2005
                                • 496

                                #30
                                Bender-> nie ma wyręczania, każdy sam opowiada swoją historię
                                Jestem niepokorny

                                Skomentuj

                                Working...