W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Laktacja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Deicide
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2012
    • 232

    Laktacja

    Widziałem dziś film, gdzie kobieta tryskała mlekiem z piersi. Tak się podnieciłem, że zwaliłem 3 razy. Fajnie, że w necie można zobaczyć wszystko, co tylko się zamarzy, ale szkoda, że w realu trudno to zrealizować.

    Marzę o pani, która bez skrępowania dałaby mi ssać jak ta tutaj:
    0statnio edytowany przez Deicide; 08-03-14, 20:46.
  • KoneserSmaków
    Erotoman
    • Jan 2012
    • 560

    #2
    Nie wal już bo Ci sie na mózg rzuciło.

    Skomentuj

    • Margo82
      Perwers
      • Mar 2013
      • 937

      #3
      Założyłeś kilka tematów w jeden wieczór, zamiast zebrać wszystkie i wpisać do tematu fantazje, które chcesz zrealizować.
      "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

      Skomentuj

      • sinusoida
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2013
        • 241

        #4
        haha, u mnie śladowa laktacja utrzymuje się do tej pory... nie wiem, czy kiedykolwiek wygaśnie, bo ciągle te moje piersi są pieszczone, a to je pobudza do utrzymywania mleka. paru facetów zaskoczyłam, bo podczas zabaw piersiami trysnęło im trochę do ust a jednemu nawet na twarz. ale jakoś się bardzo nie przejęli, jeden potem pytał co to w ogóle było (student) bo nie wiedział, że uprawiał petting z matką polką... :-P

        Skomentuj

        • arkadiusz.szeni
          Świętoszek
          • Apr 2014
          • 2

          #5
          sinusoida, co mam zrobić aby doznać wytrysku Twojego mleka?

          Skomentuj

          Working...